ANNEM BOŞANMAMI İSTİYOR.

Damadı bu kadar istemeyen anne neden rol yapıp sizi yanına alıyor onu anlamadım.zaten görüşmüyormuşsunuz,maddi krizi aşamazsanız boşanır öyle giderdiniz baba evine,tam da annenizin istediği gibi.ilginç yani dertsiz başına dert açmış kadın plan yaparak,bile isteye

Son bir sey daha söyleyeceğim, bırı beni okutsa temel maddi ıhtıyaclarımı karsılasa. Yatmamdan rahatsız olmasa. Ve aılesı oyle ya da böyle ortada kalmamızı engellese ama laf etse, bende sesimi cıkarmazdım. Ailem yukumle zorlanmıyor, yemegım onume geliyor, harclıgımı alıyorum e evlat sahibi de olucam neden sesimi cıkarayım ki. Böyle Bı rahatı neden bozayım. Söylenen sozlere kulağımı tıkar hayatıma bakarım.

Son bir sey daha söyleyeceğim, bırı beni okutsa temel maddi ıhtıyaclarımı karsılasa. Yatmamdan rahatsız olmasa. Ve aılesı oyle ya da böyle ortada kalmamızı engellese ama laf etse, bende sesimi cıkarmazdım. Ailem yukumle zorlanmıyor, yemegım onume geliyor, harclıgımı alıyorum e evlat sahibi de olucam neden sesimi cıkarayım ki. Böyle Bı rahatı neden bozayım. Söylenen sozlere kulağımı tıkar hayatıma bakarım.

Konu sahibi eşinden şikayetçi değil
Ancak anne kızını evli bir adamla imam nikahlı yaşamaya zorlamış, hiç günahsız bir bebeği aldırması için baskı yapıyor, kızının ilk evliliğinin ve bir tane de nişanının bitmesine sebep olmuş , herkes eşinin çalışmamasına takılmış ama bu anne size normal mi geliyor ?

Keşke şartlarınız olgunlastiginda evlenseymissiniz ama yapacak birşey yok olan olmuş artık.Sizin yapacağınız şey bundan sonrasinda annenize bagimli olmadan ne yapabileceğinizi planlamanız..dilerim emeklerinizin karşılığını alırsınız ama anneniz sizin hayatınızdan elini -etegini çekse kayinvalideniz girecek...üstelik onunla da aynı evde yaşayacaksınız😔 hakkınızda hayırlısı olsun

Konu sahibi eşinden şikayetçi değil
Ancak anne kızını evli bir adamla imam nikahlı yaşamaya zorlamış, hiç günahsız bir bebeği aldırması için baskı yapıyor, kızının ilk evliliğinin ve bir tane de nişanının bitmesine sebep olmuş , herkes eşinin çalışmamasına takılmış ama bu anne size normal mi geliyor ?
Ben yazılan herseye pek inanmıyorum. Kadının sadece damadın yatmasına kızının hamıle hamıle sabahın korunde ıse gitmesine takıldığını dusunuyorum.
Bir sekilde her dara dustuklerınde yardım etmısler, adam yattıkca kadın sinirden yuzune vurmus. Zorla bi adamla yasamasını isteyecek anneye insan dusman olur degıl ki calısmayaan kocayla evlerinde kalınsın.

İşte bende bunu anlamıyorum hayat bu anlık değil ki evet bende biliyorum çocuk olunca masrafı olacak ben de biliyorum zorluk çekeceğim ama kendim aç kalırım çocuğumun ihtiyacını karşılarım. Onu zorda bırakmam. Ayrıca eşim bana çok teklif etti okulu dondurup çalışayım diye kabul etmedim. Benim eşim asalak değil, gururu var, kolay olmayacak ama eninde sonunda biz de güzel günler göreceğiz.
kesinliklebcanim onum okudugu meslekten hic bosta biirakirlarmi allah askina kac tane ucak muhendisi cikiyor turkiyesen zor bir meslek ama onu acik kulaginibtika kocana cocuguna sahip cik ayni durumda sen olsan eainin ailesi seni boyle istemezse esin sana sahip cikmasaydi ne olurdu o aksini yapan yorumcular empati kurmasini akil edemiyorlar sana abla arkads tavsiyesi kulagini tika cok bunaldigin zaman rabbine sigin

Beni anlayan bir kişinin çıkması o kadar mutlu etti ki beni anlatamam. Teşekkür ederim. Yaptıklarımı aptallık olarak görmüyorum asla. Her şeyin bir amacı var. Amacıma ulaşana kadar evet zorluk çekeceğimi biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Tekrar teşekkürler.
Ben de eşinizin ezik olduğunu düşünmüyorum.aksine bu zamanda böylesi kalmış mı diyorum.eşiniz saygılı ve sizi çok seviyor belli ki.yoksa pat pat cevabını verirdi anneye,sonuçta adam mühendislik okuyacak zekaya sahip.insanların bu madde telaşını anlamıyorum olduğu kadardır yani.napsın adam kendini köprüden mi atsın.
İçimdeki his gelecek size güzel şeyler getirecek diyor 🥰

Ben yazılan herseye pek inanmıyorum. Kadının sadece damadın yatmasına kızının hamıle hamıle sabahın korunde ıse gitmesine takıldığını dusunuyorum.
Bir sekilde her dara dustuklerınde yardım etmısler, adam yattıkca kadın sinirden yuzune vurmus. Zorla bi adamla yasamasını isteyecek anneye insan dusman olur degıl ki calısmayaan kocayla evlerinde kalınsın.

Umarım doğru değildir

Ben de eşinizin ezik olduğunu düşünmüyorum.aksine bu zamanda böylesi kalmış mı diyorum.eşiniz saygılı ve sizi çok seviyor belli ki.yoksa pat pat cevabını verirdi anneye,sonuçta adam mühendislik okuyacak zekaya sahip.insanların bu madde telaşını anlamıyorum olduğu kadardır yani.napsın adam kendini köprüden mi atsın.
İçimdeki his gelecek size güzel şeyler getirecek diyor 🥰
mühendislik zeka karısını ailesini sömürüp yatıyor evde çok komik

Akli melekeleriniz yerinde mi? Böyle bir annenin neden yakinina tasinmak icin hevesleniyor neden evinde kaliyor ve neden yardim dileniyorsunuz ki?
Zavalli adami da ezdirmissiniz. Benim annem enisteme en ufak bir laf etsin,ablam onu bin pisman eder,aylarca telefon bile acmaz.
Ayni sekilde ananemler babami da hic sevmezler ama annem onlara asla laf söyletmez kocasi hakkinda.
Yani ben ailemden böyle gordum. Hata kesinlikle sizde.. Anneyse anne yani. Cok mu kutsal analik ? Senin anneliģine "aldir bebegini" diye engel olmaya calisan bir kadin.
Ne yap et o evden cik. Ya da gece 12de yatmadan yatmaya gidin eve sen de,esin de.

mühendislik zeka karısını ailesini sömürüp yatıyor evde çok komik
Kimse kimseyi sömürmüyor merak etmeyin
haksizliga dayanamiyorum bu kadarda hamile bir kadinin istune gidilmez kadin zaten duygusal donemde sayenizde yuvasini yikacaksiniz anneainden ne farkiniz kaldi
Hayır şaşırdığım konu benim söylediğim her şeyin yalan olduğuna kadar iddia edebilmeleri. İnsanlar ne zaman bu kadar kötü oldu işte bu kötülüklerin içinde yaptığım fedakarlıkları gerçekten bir anlamı olduğunu düşünüyorum ve diğer insanlar kadar kadar kötü olmadığım için de şükrediyorum.

Kimse kimseyi sömürmüyor merak etmeyin
Hayır şaşırdığım konu benim söylediğim her şeyin yalan olduğuna kadar iddia edebilmeleri. İnsanlar ne zaman bu kadar kötü oldu işte bu kötülüklerin içinde yaptığım fedakarlıkları gerçekten bir anlamı olduğunu düşünüyorum ve diğer insanlar kadar kadar kötü olmadığım için de şükrediyorum.
bir soz var ya hani kalbiniz gibi yasayin bu soz gunumuz insanlara gelsin. tika kulagini senin yasadigini durumu kimse senden iyi bilemez

Hayırdır yahu?
Kadın okuyup erkek çalışsa ortalık bu kadar yıkılmazdı.
Çoluk çocuklu kadınlar konu açıyor, bu yasta tekrardan okuyabilir miyim diye, herkes eğitim neferi kesiliyor?
Adam geleceklerini garantiye almış.
Biraz sabredilebilir.
Bebek zamansız, anneye güvenmek yersiz eyvallah. Adamın evde asalak gibi yatması yakışıksız eyvallah.
Ama kadının üzerine seni kullanıyor, kendini sana baktiriyor, ogrenci adam vs diye de gitmek anlamsız.

herkesin akli fikri var madem ailesini somuruyor bu adam yardim etmesinler cok mu zor kizini dusunuyor falan demeyin kizini dusunse o karnindakini al demez ya diyemezz sanki adam aldatmis siddet uygulamis icip icip kiza sarmis kumar uyusturucu kullanmis belki ilerde begenmedikleri damatlari onlarin elden ayaktan dustugu zaman yaninda olur nerden biliyorsunz tovbe estafurllah

X