Annelerin Güncesi

haydi gözün aydın canım ben bile rahatladım burdan

Leydiciğim şu aralar 2 yaş sendromu ile uğraşıyoruz üstüne 30 yaş sendromunu kaldıramayabilir bu topik

E eatmeat içimden bir his senin kapağın istanbul sınırları içerisinde saklı olduğunu söylüyor Eşinin adresi işine yaramayabilir bu zaatın

Ay bide sizde vardınız dimi. Valla ben sünnet sonrası oldu diye düşünüyordum ama sizde sünnetsizsiniz. Demekki alakası yok.
Ya 5+ bize iyi geldi. Eger gece vok sik kalkmazsa sabaha kadar cikmadan durabiliyo bez. Boyutlarinda bi fark yok gibi gelmistibir de
Ben premium kullanıyorum onda da 5 den sonrası yok. Aktif bebekten de kaç tane aldıysam beğenmedim. Kenarları çok küçük.

S Sunset5 kuymagi nasil yapiyosun?
Internetten baktimda su falan da ekliyolarmis. Yumurtayi en son mu karistiriyosun?
Kac gundur sorcam firsat olmadi.
Cnm ben yumurta koymuyorum. Yumurta olduğunu da hiç duymamıştım. Tereyağını eritiyorum. İçine 1 yemek kaşığı mısır ununu koyuyorum. (Mısır ununu buz dolabın da sakla yoksa çabuk bozuluyor) mısır ununu kavuruyorum kokusu çıkana kadar. Yakmıyorum ama. Sonra içine 1 su bardağına yakın içme suyu koyuyorum. Böylede biraz pişirdikten sonra koca 1 dilim kaşar doğruyorum. (Tuz koymuyorum peynir yeteri kadar tuzlu oluyor) duruma göre sıcak su ekliyorum. Tel peynirle oluyor aslında ama aren çok sevemedi onu.
Bende bi ara kilot giydiriyordum ama yinede sızdırıyordu. Ve aynen yüz üstü yattığı için sızdırıyor.
gokcede dün üç kez oldu. hiç olmazdı buara olmaya başladı
Karpuz falan mı yedi acaba. Daha önce olmamış ya. Demekki sıvı çok tüketmiş.
Reglim hafiften başladı temizlikte yapıyorum şimdiden pert oldum
Bende dün oldum. Haftaya arenin doğumgünü var çok dua ediyordum zamanın da olayım da o güne sarkmasın diye. Sende çok yorma kendini adetliyken herşey çok zor oluyor.

anladim canim. Ben ona yumurta da konuluyo saniyodum. Kendim hic yemedim. Biz cokelegi eritir yumurtayla yapariz gorunus olarak benzeyince ondadayumurta var sanmistim. Tesekkur ederim deneyeyim boyle bi

anladim canim. Ben ona yumurta da konuluyo saniyodum. Kendim hic yemedim. Biz cokelegi eritir yumurtayla yapariz gorunus olarak benzeyince ondadayumurta var sanmistim. Tesekkur ederim deneyeyim boyle bi
Sizinkisi farklı bişey galiba. Aren çok severek yiyor inş. seninkide sever. Kilo da aldırıyormuş ama bizde pek etkili olmadı.

haydi gözün aydın canım ben bile rahatladım burdan
Sağol canım ne mutlu bana sizin gibi dostlarım var
iyi olmuş doğum gününden önce olman benimde bugün başladı çocuk odasında bazaları falan çektim çocuklara da makarna yaptım yediler kızım bir geldi makarnayı yemiş tabagında kalan yoğurt bulaşığını saçlarına sürmüş şimdi onu yıkayıp uyutcam sonrada silme toz alma işim var onları yapcam inşallah

merak etmezmiymm hicc kopamiyorumki burdan. Yoksa snami cktm kargoya vrme bari zaten biz nasl bulusmadik hala bilmiyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…