Annelerin Güncesi

E Esinn10 Canım sen demiştin ya Ece memeyi ilk bıraktığında iştahı gitti diye sonradan açılmıştı. İnşallah bizim de açılır. Burda bahsettigim kahvaltı yediği sabahtan beri sevdiği şeyleri bile yemiyordu Ac gezdi resmen. Sanirim pes edip emzireyim diye yapıyor. Bugün bakıcı abla daha iyi yedi dedi, biraz önce okuldan geldim moral oldu bana. Düzelir diye ümit ediyorum.

Oğlum uzun süredir bana yapışık kızlar. Bu sabah da erkenden duruşmam vardı o uyurken kaçtım gittim. Eve döndüğümde resmen azarladı beni, kalktım yoktun neden diye hesap sordu. Az daha çocuk gibi ağlayacaktım. Allahtan eli boş gitmemiştim. İşim vardı annecim dönüşte de sana oyuncak aldım o yüzden yoktum dedim. Haaaa yapıp gitti

evet canım en sevdiği seyleri bile yemedi iki üç gün sürdü sonra normal yediğinden daha çok yemeye başladı anladımki meme emcem diye birşey yemek istemiyormuş akşama kadar beni mutfaga götürüp birşeyler istiyor geçen gün tutturdu portakal yicem diye evde de yoktu esime portakal al krize girdi dedim esim aldı artık çilek portakal muz bunları çok seviyor salatalık yiyiyor ceviz kaju ara ögünlerde bunları yiyiyor önceden böyle değildi versemde azıcık yiyip bırakıyordu inşallah Kerem Alp de normale döner canım

Eve kombinin bakimi icin geldiler. Sipa adamin bacagina sarildi. Cikaramafim mutfaktan. Bi de adam bak adam deyip durdu. Deli etti adam gidene kadar
alem bu kızlar bizede cumartesi günü dijitürkçü geldi aşagıda karşılaştık asansörde beraber çıktık bana bak adam diyor adamda güldü eve girdik içeriye koştu abilerine abi bak adam dedi adamda kapıda galoş giyiyordu o sırada sonra adam nedesin diye soruyor çok misafirperverler maşallah

Yok canım karpuz falan yemedi. Her zamanki gibi sıvı tükettiği hatta. 5+ alayım diyorum bi dahakine.

Kızlar hafta içi kuafore gidip saclarimi kestirmek istiyorum stanki kestirmisti hatirliyormusunuz kısa bir model uzun zamandır kısa kestirmemistim öyle istiyorum tabi son anda vazgeçmezsem:))

ooooo harikaa
Saglikla dogar insallah canim

ayy gözün aydın canım sağlıkla gelsin miniş

buluşucuk belki ramazan sonrasına da kalmaz baskın yaparım sana

ay ne güzel olur ama bu detaylı bi vakit olsun ramazandan sonra rahat rahat takılalım

Canim gozun aydin cok.sevindim saglikli sihhatli kucagina alabil inşallah

E ekskkalmym Canım çok sevindim, gözün aydın. Hayırlı evlat nasip etsin Allah

Ne farkeder ki tüm adresler İstanbul olur işte kolay olur

Tebrikler ve cesaretinden ötürü saygılar :)

Huu huuu hadi hayirli olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin

hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inş

Bundanda eksik kalmadın tebrikler

E ekskkalmym tebrikler hayatım güzel zamanlama

Wuwww gözün aydın canım. Çok sevindim. Ayyy çocuklarımız büyüdü de abi abla oluyorlar..

Tesekkur ederim kizlar eksik kalmadim tabi bundan dadarisi tum isteyenlere insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…