Annelerin Güncesi

Off ya yine iki kere gitmiş kusura bakmayın
Benim eşimde bugün oruçluydu oğlan gün boyu ağladı hep babasını istedi gecede ikiye kadar eşim bakmıştı bana gelmemişti. Öğle uykusundan kalkınca yine çok ağladı babaannesi çağırdı, çocukta babasını istiyor altını çığlık çığlığa ağlarken değiştim eşime verdim seni istiyor diye hayır babaannesini istiyor deyip kolumu sıktı eşim ben aynen bu smiley gibi oldum ne bakıyorsun gözüme deyip bi daha sıktı kolumu ki on yılda bir kere bile dokunmamıştır bana çok zoruma gitti. Akşam düğünde bir iki konuştuk düğünden sonra lunaparka götürdü bizi orada konuştuk derken barıştık gibi. İlk öfkem geçti oğlanın ağlamalarına benim bile sabrım taşıyor kaldı ki babası oruç ve uykusuzdu

Bak hemen galerideki fotoları sildim sen deyince. Sagol

Sormadin ki canim hic sorsan hangi beden alacagini söylerdim
Özelden bilerek sormadım ki benim olduğumu anlama diye :)
Ay ben neye kızdığını hiç anlamadım. Az önce resimlere baktım da kızılacak bişey göremedim.

Sizin kol sıkmada sanırım babannesine ver babannesine sıkmasıydı. Hani bazen bişey olunca gözlerimizi açarız ya sizinki de o hesap gibi geldi bana.

E Esinn10 inan her ailede kavga oluyor. Bazen kavganın şiddeti öyle fazla oluyor ki o an ne dedigimizi ne söyledigimizi hiç farketmiyoruz. Eminim eşinde bi anlık sinirle söylemiştir o sözleri. Kesin özrünü de dileyecektir ama ben olsam affeder bidaha tekrarlama durumunda çok farklı bi benle karşılaşıcağını da belirtirdim. İlişkide sevgiyi güveni kaybedebiliriz de.. Saygıyı asla..

Ama ben anlamadım ki seni

Aysenazim esiyle dugun fotosunu atmistu ya onu sordu ters ters. Bi de yagmuru gostermek icin atmisti biri bildigin bina var sadece foto da ustune ayni terslikle bi de onu sordu. Hayir yani ne dusundu terslendi bende anlamadim. Hic bisey yokki fotolarda. Bende o yuzden sinirlendim. Abuk subuk bisey olsa hakli dicemde oyle bisey de yok.
Isin gucun stresine bana sariyo sanirim yine

Yapıyolar canım ondan sonra sinirle oldu diyerek önemsememeni isterler ama olmuyo tabiki hepsi birer yara olarak kalıyor
Kendime güveniyorum kime güvencem diye üste çıkıp bastırsaydın keşke

canim cok uzun suredir evlisiniz. Bir de ilk defa diyosun. Esinde pek oyle bi adam degil sanirim bi sikintisi falan ust uste gelmistir belki onunda. Hatasini anlayip telafi eder bir daha yasamazsiniz insallah boyle bi olay

bal ne tatlı topiğimiz var bunları bdv ye yazdaydın herkes boşan bence derdi sana. Biz nerdeyse toplaşıp yanına seni teselliye gelcez E Esinn10

Kızlar moral ve desteğiniz için hepinize çok teşekkür ederim kimseye anlatamazdim ya hepiniz gerçekten dostsunuz iyiki varsiniz seviyorum sizleri aynen bdv ye yazsam bosan derlerdi hemen E eatmeat senin yorumlarıni yine tebessümle okudum:))
Çocuklar uyuyunca salonda gözlerim dolu dolu oyuncakları topluyordum eşim konuyu açtı melek edasıyla canimla cicimle
Ben hemen atladim ikinci kelimeden sonra ağlamaya başladım yine o da akşamdan beri içim içimi yiyiyor ne olur yapma sinirle söyledim çok özür dilerim dedi ben çok kırıldım ilk defa böyle kötü konuştun bana hazmedemiyorum dedim bir daha söylemem dediğim gibi ofkelendim uzatma ne olur sen hayatta bana en yakın insansin ne annem ne kardeşim öncelikli hep sensin yapma biliyorsun sana ne kadar değer verdiğimi biraz stresliyim arada evde de olunca gerildim unutalim bunu hiç yaşanmamış gibi dedi ben de kesinlikle bir daha bana böyle şeyler soylemeyceksin söylersen tepkim daha fazla olur dedim tamam dedi söz verdi aslında biraz küs kalacaktim ama çok usteleyince uzatmadim umarım bir daha yasamayiz
Bu arada kk ne yazmadin demi dedi bende hayır dedim onun telinde de nickim sifrem kayitliydi uyuyunca hemen sildim olurda bakar yeni bir gerginlik yasamayalim
@ozser35 E eatmeat güzel sozleriniz için ayrıca teşekkür ederim sizlerde çok hoş hatunlarsiniz

ya işte hepsi aynı bunların hemen heyheyleniyorlar sonrada pisman oluyorlar biz ne yapalım kadın olmak daha zor hem vücut hem beyin yoruluyor zaten çocuğa tahammül konusunda kadınlar bence daha tahammullu annelik iç gudusunden sanırım erkekler hemen isyan bayrağını çekiyor

Ama ben anlamadım ki seni
Ya babannesini istiyor diyip kolunu sıkmışya. Aslında oğlun eşini istiyormuş. İşte o esnada kolunu sıkması babannesine vermendeki destek anlamında dedim. Ay çok karışık oldu anlatamadım

Gerçekten de o resimlerde bişey yok. Çok enteresan.

Oh iyi barışmışsınız. Boşver iyi olmuş uzatmaman. Uzadıkça kavgalar başka boyutlara geçiyor. Sen mesajını da vermişsin güzelce. Bundan sonra eminim çok daha fazla dikkatli olacaktır.

cok sevindim canim barismaniza. Bir daha tekrari daolmaz insallah :)

Gunaydin canim. Emzirme isini ne yaptin merak ettim
Gunaydinn :)
Erteledim demistim ya ondan beri ugrasmadim hic. Sadece uykudan once gel emzireyim falan demiyorum. Bazen emzirmeden uyuyo. Birakallim muhabbetine girmeden caktirmadan azaltiyorum yavas yavas. Kesin olarak kesme isi bayram sonuna kaldi gibi.

Sizin ne durumda sahi bitti mi

S Sunset5 kuymagi nasil yapiyosun?
Internetten baktimda su falan da ekliyolarmis. Yumurtayi en son mu karistiriyosun?
Kac gundur sorcam firsat olmadi.

canım benim. bence eşinde sinirle davranmış ama eşin senin gönlünü almayı bilir. eşini şahsen tanımıyorum ama konuşmalarımızdan anladığım iyi bir eşin var ve senide seviyor. üzme kendini.

E Esinn10 canım çok sevindim eşine de iyi bi ders olmuştur eminim iyi ki uzatmamışsın sen de içinde büyürdü olay büyürdü unutmak güçleşirdi bir daha tekrarı olmasın inşallah

lutita ya aralarda gir ama sen şimdi kapağını merak etmiyon mu belki bir ipucu veririm

ay benim eşimde kızımın yeni fotosu var mı diye bakar galeriye bende çoğu kez silmem bide bende 59086095690560598 tane grup var bi de ders gruplarından öyle saçma capsler geliyo ki kızının bebesinini videosunu atan bile var sorsa kim yolladı onu bile bilmem o da bakıp geçer zaten
bide geçen gruplardan birine durmadan yazı geliyomuş sesini kısmayı unutmuşum eşimde bakmış yok sen lohusasın ay ben sınavlardan sonra doğurucam öteki tecrübeli anneler gaz imdaattt grup konusu değişim yönetimi dersi eşimde diyo ki valla hayran kaldım değişiminize ne ara dersten anneliğe geçtiniz

fayika sizde çiş sızdırmaya devam mı? Ya bizde artık her gece olmaya başladı.
Canım devam ediyor malesef, ben de mümkün olduğunca sık değiştiriyorum bir de atlet kilot giydiriyorum, kilot bir nebze olsun tam çırtçıtları tuttuğu için 3 sızmayı 2 ye indiriyor, ama yüzü koyun yattığı zaman ne yaparsam yapayım sızdırıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…