Annelerin Güncesi

yağmur resmini ben atmıştım

A Akaibu canim ben de en son gece emmesini kestim cuma gunu. Gundyz birakmalarinda direnci kirilmis olmali ki gunduzki kadar aglamadi. Ama uykusuzluktan gidene kadar bekliyorum simdilik.12den once yatamiyoruz.ilk gece zordu. Ama alisiyo yavastan. Dun gece bi kez kalkti mssela. Cocuk sarkisi actm hmn. Daldi. Bugun de 3 kere kalkti.2si hafifti:) kendi daldi. Birinde agladi yine sarkiyla uyudu. Olacak heralde:)

Ben simdidn ozluyorum emzrmeyi ama:)

bu akşam tencerem için ilk alışverişe gidicem perşembe de annesi için bişiler alıcam haftasonu gözüme kestirdim ama eşimleyken rahat alamam diye beklemeyi tercih ettim. bakalım alırken de zorlanmam hep öyle oluyorum heh bu diyorum alırken içime sinmiyo delimiyim ne

ay bide sünnet içinde daha bişi alamadım yok yok ille o son gün gelmeli yumurta dayanmalı bi yerlere cumartesi mangala gidicem pazar misafirim var kıyafet almak için sadece önümüzde hafta için bir kaç akşam var on da da regliyim ay dayanamıcam bu da benden bana gelsin

Annenlerin adresini versen olmaz mı? en azından kargon geri dönmez, sen de istediğin zaman gidince hediyene ulaşırsın?

Gözün aydın bitmiş neredeyse :)

cok sevindim canim barismaniza. Bir daha tekrari daolmaz insallah :)

sağolun kızlar inşallah bir daha yasamayiz boylesini Allah kimsenin huzurunu bozmasin çok kötü

Cok sukur bitti bi de uyku saatlerini yeniden duzene sokabilirsem tamamdir ama o baya surecek sanirim
Bende biraktirdim canim 1 ay oldu çok zor değildi ama hâlâ bazen aklına geliyor geçen gece parmagimi emmeye başladı çektim hemen sizinde düzene girer inşallah

Kızlar hani nisan var oglumun veda yemeği var dedim ya Ramazandan önceki cumartesi birde yigenimin doğum günü varmış gündüz olacakmış bakalım nasıl bir gün olacak yigeniminde ilk doğum günü
Bir kaç şey daha çıkar o ne mubarek bir cumartesidir öyle herkes aynı güne sözleşmiş ramazan geliyor diye

Bir kaç şey daha çıkar o ne mubarek bir cumartesidir öyle herkes aynı güne sözleşmiş ramazan geliyor diye

Canim ya hepsimi ayni gun olur ee dogum gunu aksam olur nisan aksam olur mezuniyette aksam olur ne yapsanki.bilemedim
kızlar şimdi oğlum okuldan geldi öğretmen kağıt yazmış bu pazara alınmış yemek akşam 7 de başlayacakmış ayy nasıl sevindim anlatamam
Doğum günü gündüz olacakmış akşama da nisan var o da tamam ohh be dünya varmış rahatladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…