Annelerin Güncesi

ramazan çıksın @lutita @eatmeat B buselser ayrı ayrı veya birlikte görüşmeler peşinde olacağım sizinle.
bir de maşukiye var S Sunset5 @Keskek
İstanbulda uygun zaman ve yer olursa bende katılırım :)

Kuymagı bende eşimin ailesinde öğrendim onlarda aynı senin gibi yapıyor yerken peynirler uzuyor lezzetli oluyor
Evt tadı çok lezzetli oluyor gerçekten. Bende çok severim.

Veeee emre abi oluyo teyzeler

Aaaaaa hadi gözün aydın. Sağlıkla kucağına alırsın inş. valla kendim hamile kalmış gibi heycanlandımm :)

önce bi biz buluşsaydık iyiydi..

Hadi gözünüzaydın canım.. İnşallah sorunsuz bir hamilelik geçirir alırsın mis kokulu meleğini kucağına...

E ekskkalmym 5. haberde senden geldi tebrikler

Çook sevindim canım gözün aydın hayırlı olsun

Cok tesekkur ederim kizlar degisik bi hal icindeyim

Bir haftadır kizim surekli miz miz aglar surekli seker ister huysuz bisey oldu cikti yemek de yemez ne oldu bu cocuga anlamadim

Bir haftadır kizim surekli miz miz aglar surekli seker ister huysuz bisey oldu cikti yemek de yemez ne oldu bu cocuga anlamadim
bizimki 3 gün boyunca kahvaltısını yemedi.. normal yaptığım yemeklerden de yemedi.. babaannesinin yaptığı ısırgan corbasından içti sadece.. istanbula geldik çok şükür düzeldi.. inşallah sizinde geçici bir şeydir..

Veeee emre abi oluyo teyzeler
ayy gözün aydın canım sağlıkla gelsin miniş
önce bi biz buluşsaydık iyiydi..

Hadi gözünüzaydın canım.. İnşallah sorunsuz bir hamilelik geçirir alırsın mis kokulu meleğini kucağına...
buluşucuk belki ramazan sonrasına da kalmaz baskın yaparım sana
maşukiyeye de belki bizde geliriz..
ay ne güzel olur ama bu detaylı bi vakit olsun ramazandan sonra rahat rahat takılalım

ayy gözün aydın canım sağlıkla gelsin miniş

buluşucuk belki ramazan sonrasına da kalmaz baskın yaparım sana

ay ne güzel olur ama bu detaylı bi vakit olsun ramazandan sonra rahat rahat takılalım
her zaman beklerim ama sen öle bi çıtlatırsın bana.. malum toplantı olur o olur bu olur.. riske atmayalım...

evet maşukiyeyi planlı yapalım...

Umarim canim niye böyle oluyorlar anlamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…