Annelerin Güncesi

Aysenazim esiyle dugun fotosunu atmistu ya onu sordu ters ters. Bi de yagmuru gostermek icin atmisti biri bildigin bina var sadece foto da ustune ayni terslikle bi de onu sordu. Hayir yani ne dusundu terslendi bende anlamadim. Hic bisey yokki fotolarda. Bende o yuzden sinirlendim. Abuk subuk bisey olsa hakli dicemde oyle bisey de yok.
Isin gucun stresine bana sariyo sanirim yine
yağmur resmini ben atmıştım :p

A Akaibu canim ben de en son gece emmesini kestim cuma gunu. Gundyz birakmalarinda direnci kirilmis olmali ki gunduzki kadar aglamadi. Ama uykusuzluktan gidene kadar bekliyorum simdilik.12den once yatamiyoruz.ilk gece zordu. Ama alisiyo yavastan. Dun gece bi kez kalkti mssela. Cocuk sarkisi actm hmn. Daldi. Bugun de 3 kere kalkti.2si hafifti:) kendi daldi. Birinde agladi yine sarkiyla uyudu. Olacak heralde:)

Ben simdidn ozluyorum emzrmeyi ama:)

bu akşam tencerem için ilk alışverişe gidicem perşembe de annesi için bişiler alıcam haftasonu gözüme kestirdim ama eşimleyken rahat alamam diye beklemeyi tercih ettim. bakalım alırken de zorlanmam hep öyle oluyorum heh bu diyorum alırken içime sinmiyo delimiyim ne :KK53:

ay bide sünnet içinde daha bişi alamadım :işsiz:yok yok ille o son gün gelmeli yumurta dayanmalı bi yerlere :halay:cumartesi mangala gidicem pazar misafirim var kıyafet almak için sadece önümüzde hafta için bir kaç akşam var on da da regliyim :olamaz: ay dayanamıcam bu da benden bana gelsin :tokat:

Ya ben annemdeyim ama aslında bir annemdeyim bi kendi evime uğrayıp toparlayıp tekrar buraya geliyorum. Babam bi operasyon geçirdi, burda onunla ilgileniyorum arada eve gidip evi toplama kirlileri yıkama vs halledip geri geliyorum. Bu böyle iki hafta kadar daha sürecek gibi ve benim hangi gün hamgi adreste olacağım belli olmuyor. O yüzden adresle ilgili sıkıntım var kargo için. Acaba benim kapağım belirlenen tarihten sonra verse hediyemi heyecanını çok mu baltalamış olurum :KK43: ama brnim dışımda gelişen sebepler
Annenlerin adresini versen olmaz mı? en azından kargon geri dönmez, sen de istediğin zaman gidince hediyene ulaşırsın?

A Akaibu canim ben de en son gece emmesini kestim cuma gunu. Gundyz birakmalarinda direnci kirilmis olmali ki gunduzki kadar aglamadi. Ama uykusuzluktan gidene kadar bekliyorum simdilik.12den once yatamiyoruz.ilk gece zordu. Ama alisiyo yavastan. Dun gece bi kez kalkti mssela. Cocuk sarkisi actm hmn. Daldi. Bugun de 3 kere kalkti.2si hafifti:) kendi daldi. Birinde agladi yine sarkiyla uyudu. Olacak heralde:)

Ben simdidn ozluyorum emzrmeyi ama:)
Gözün aydın bitmiş neredeyse :)

Ya babannesini istiyor diyip kolunu sıkmışya. Aslında oğlun eşini istiyormuş. İşte o esnada kolunu sıkması babannesine vermendeki destek anlamında dedim. Ay çok karışık oldu anlatamadım:110:

Gerçekten de o resimlerde bişey yok. Çok enteresan.

Oh iyi barışmışsınız. Boşver iyi olmuş uzatmaman. Uzadıkça kavgalar başka boyutlara geçiyor. Sen mesajını da vermişsin güzelce. Bundan sonra eminim çok daha fazla dikkatli olacaktır.

cok sevindim canim barismaniza. Bir daha tekrari daolmaz insallah :)

canım benim. bence eşinde sinirle davranmış ama eşin senin gönlünü almayı bilir. eşini şahsen tanımıyorum ama konuşmalarımızdan anladığım iyi bir eşin var ve senide seviyor. üzme kendini.

E Esinn10 canım çok sevindim eşine de iyi bi ders olmuştur eminim iyi ki uzatmamışsın sen de içinde büyürdü olay büyürdü unutmak güçleşirdi bir daha tekrarı olmasın inşallah

@lutita ya aralarda gir ama sen şimdi kapağını merak etmiyon mu belki bir ipucu veririm :spor:

ay benim eşimde kızımın yeni fotosu var mı diye bakar galeriye bende çoğu kez silmem bide bende 59086095690560598 tane grup var bi de ders gruplarından öyle saçma capsler geliyo ki kızının bebesinini videosunu atan bile var sorsa kim yolladı onu bile bilmem o da bakıp geçer zaten
bide geçen gruplardan birine durmadan yazı geliyomuş sesini kısmayı unutmuşum eşimde bakmış yok sen lohusasın ay ben sınavlardan sonra doğurucam öteki tecrübeli anneler gaz imdaattt grup konusu değişim yönetimi dersi eşimde diyo ki valla hayran kaldım değişiminize ne ara dersten anneliğe geçtiniz :KK48:
sağolun kızlar inşallah bir daha yasamayiz boylesini Allah kimsenin huzurunu bozmasin çok kötü:KK43:

Kızlar hani nisan var oglumun veda yemeği var dedim ya Ramazandan önceki cumartesi birde yigenimin doğum günü varmış gündüz olacakmış bakalım nasıl bir gün olacak yigeniminde ilk doğum günü:işsiz:
Bir kaç şey daha çıkar o ne mubarek bir cumartesidir öyle:KK70: herkes aynı güne sözleşmiş :KK70: ramazan geliyor diye:KK70:

Bir kaç şey daha çıkar o ne mubarek bir cumartesidir öyle:KK70: herkes aynı güne sözleşmiş :KK70: ramazan geliyor diye:KK70:

Canim ya hepsimi ayni gun olur ee dogum gunu aksam olur nisan aksam olur mezuniyette aksam olur ne yapsanki.bilemedim :KK43:
kızlar şimdi oğlum okuldan geldi öğretmen kağıt yazmış bu pazara alınmış yemek akşam 7 de başlayacakmış ayy nasıl sevindim anlatamam
Doğum günü gündüz olacakmış akşama da nisan var o da tamam ohh be dünya varmış rahatladim

X