Annelerin Güncesi

Yapıyolar canım ondan sonra sinirle oldu diyerek önemsememeni isterler ama olmuyo tabiki hepsi birer yara olarak kalıyor
Kendime güveniyorum kime güvencem diye üste çıkıp bastırsaydın keşke

Benim de aklıma geldi bak şimdi geçen gün kırtasiyeye gitmiştik ben bişeyler bakarken eşim çocukla ilgileniyordu sonra birden keremalp küçük Zarfların olduğu kutuları düşürdü neyse eşim topladı sonra tekrar bilerek yere attı bu sefer kutuyu, eşim tabi hemen babacım yapma diyorum diye sert bi şekilde uyardı keremi. Emzirmeyi bırakma olayıyla ilgili olsa gerek o kadar huysuz ki keremalp burnumuzdan getiriyor. Başladı kendini yere atıp ağlamaya kartları toplamasına fırsat vermiyor adamın. O arada kirtasiyeci2 beni bekliyor elimde makasla birşey kesiyorum adam pvc kaplayacak makineyi çalıştırmiş...Neyse eşim bana sesleniyor iki dakka cocugu tut surayi toplayim derken keremalp yine bişey yaptı o ara. Bu sefer eşim bana sesini yükseltti biraz sana da su cocugu tut diyorum diye. Bi ton millet var o kadar zoruma gitti ki ama yine de sakin bir ses tonuyla birşey olmaz ya ne olacak toplanır dedim. Aldım cocugu çıktım dışarı. Ağladım tabi hemen sonra gelmiş sana ne oldu şimdi diyo. Dedim boyle böyle millet var filan bu sefer de demesin mi ben sana tut cocugu diyorum bir de bana bişey olmaz diyosun. Ben de mi sesimi yukselteydim o ortamda rezillik mi ciksaydi ne istiyosun dedim. Bi Özür bile dileyemiyosun filan deyince haklısın canım hep sen haklısın Özür dilerim deyip bir de üste çıktı Çok kırıldım ama haftasonu annemler geldiği için konuşmak zorunda kaldım huzursuzluk olmasın diye. Bir de tabi keremalp faktörü var ama tek olsak başka olurdu tabi durum. BAk ya nasıl takıldı şimdi kafama gece gece

E eatmeat evet cnm bence de bi adresi veririsn kargodan takip edersin ya da burdan seni duyduysa daha gec verir tabi
E Esinn10 skma canini cnm her evlilikte oluyo Bzmde babası ameliyat olduğundan beri bi garipleşti onları memnun etcem diye beni kırıp duruyo snra farkına varıyor sen benim en yakınımsin sana geçiyo nazım deyip geçiyo blmyrm ya evlilik çok zormuş üzerinde çok düşünülmesi gerek hele senin 3 çocuk sorumluluk. Gergin ve sinirli olman çok normal o da muhtemelen işyerinde gerginlikler yasıyordur ins düzelir en kısa zamanda bence erkeklere hatalarını anlamaları icin Zaman vermek gerek bu surede tavır yapmadan gorevlerini yerine getir ama onun dışında sohbet muhabbet etme elbet kirildigini anlicaktir

sağolun kızlar cok kolay unutamiycam zaten bu olayı uzun zamandır iyiyiz iyi anlaşan bir ciftiz aslında ama ne olduğunu bende anlamıyorum bende bazen sinirli davraniyorum ama sınırimi asmiyorum
Canım ya ben nazara çok inanırım ve biz de öyle sık tartışan bir çift değiliz ama bazen içimden bile geçirsem uzun zamandır çok iyiyiz filan diye tartismamiz an meselesi olur bi sorun çıkar kesin. Nazar degmistir bence size. Bir de senin eşin seni çok seviyor ve kıskaniyor. Erkekleri kıskançlık bazen farklı bir boyuta sokuyor. Çoktan bin pisman olmuştur.

Acilin bende anlaticam
Bende bu gun sizin yuzunuzden kavga ettim esimle
Aksamlari cektigim fotolara bakar hep. Whatsaptan sizin attiginiz fotolari gormus. (Genelde siliyorum baktiktan sonra ama bu gun firsat olmadi pek ) oyle abuk subuk bi foto da yok zaten.
Bu kim? Dedi kizarak. Benimde tepem atti azarlayarak sordugu icin ters ters cevap verdim. Yok niye ters cevap veriyomusum. Duzgun konusmuyomusum. Kendi pek duzgun sordu da sanki
Beyimiz keyfince konusacak bende el pence divan durcam.
Sabahta kalkar visey yokmus gibi konusur kesin. Ben daha da deli olurum.

Düzgün sorsaydın düzgün cvp alırdın dicen

Ondan sonra sen çok konuşuyosun çok cvp veriyosun bans dicek benimki gibi :)

Bunların hepssiiiiii aynı öküzcük öküz duble öküz olarak kategorilere ayrılıyolar :)

canim cok uzun suredir evlisiniz. Bir de ilk defa diyosun. Esinde pek oyle bi adam degil sanirim bi sikintisi falan ust uste gelmistir belki onunda. Hatasini anlayip telafi eder bir daha yasamazsiniz insallah boyle bi olay

bi adresi ver olmadı kargodan alırsın evde olmasanda

Adres vermiştim ama şimdi o adreste olup olmayacağım kesin değil. Kargoda 3 gün tutuyor elinde sonra iade :/ ayyy sıkıntı bastı valla

Ben olsam ben de kıskanırım E Esinn10 gibi eşim olsa camsan baktırmam valla 3 çocukla taş gibi benim eşim de ailesinde deliliğiyle nam salmış ama deli deliyi görünce sopasını saklarmış misali bana hiç dellenmedi ya da benden fırsat kalmadı. Bizde hep ben arıza çıkarırım Ama ben de çok suyunu çıkarmasam ii olacak sessiz atın çiftesine denk gelmeyeyim.

Yok canim olur mu hic. O ters cevap verdiyse ben duzgun konuscakmisim o hatasini anlarmis. Ben inatlasiyomusum onunla. Dedigin gibi uzatiyomusum cok konusuyomusum.
Sanki bu konuda 48563653 kez tartisan biz degiliz. Onlardan birinde anlasaydi bu kadar konusmaya gerek kalmayacakti zaten

Cidden okuzler. Diyince de kizar sen okuz gormemissin diye

hehh aynı aynı hepsiii aynı :)

orta noktada bi sube adresi versen olmaz mi ki?
Bi de Biz evde yoksak kargoyu arayip bi kac sefer esimin is yerine yonlendirdigimiz oldu. Su adrese gonderebilir misiniz paketi diye. Ayni ilcede bile degiliz ama tamam deyip oraya goturmuslerdi

Kutuk bunlar testen de kutuk duzden de kutuk iste.Zor zanaat azizim evlilik .Bence kadinlarin calismadi sart yoksa bunkar nadil olsa ekonomik olarak bana bagli bisey yapamaz istedigim gibi davranirim diyor.Tabi cocuk olunca aileden birinin bakmadi gerek yoksa cocukla calismak da zor.Of ya kadin olmak zor hele bizim ulkemizde duble zor

E eatmeat üç günde alırsın canım sende yani :) sonra kargolarsa heyecanı kalmaz gibi ikiniz içinde

Ne heyecan yaptın kızım ya tamam anladım sensin de istemiyim hediyeni mediyeni iki ev bi bebe bi hasta baba pek kolay değil kargoya gidip teslimat almam ki wc ye bile gidemiyorum oğlum yüzünden :/

orta noktada bi sube adresi versen olmaz mi ki?
Bi de Biz evde yoksak kargoyu arayip bi kac sefer esimin is yerine yonlendirdigimiz oldu. Su adrese gonderebilir misiniz paketi diye. Ayni ilcede bile degiliz ama tamam deyip oraya goturmuslerdi
Eşimi görsem amenna da adamı da unuttum 10 gündür bizim kargocular genelde kıl tipler ya bezleri netten alıyoruz onda bile sıkıntı çıkarıyorlar. Kapı ziline kağıt yapıştırdım ben Bebek uyuyor zile basmayın diye, bizim mal kargocu kaç kez zile basmayıp kapıdan geri şubeye götürmüştü bezleri

E Esinn10 canim ben hep esinle olan arkadaşlığına muhabbetine imrenirim guzel bir dostlugunuz ve aileniz var.
Maalesef erkekler sinirlenince ağzından çıkanı duymuyorlar eşin mutlaka sana güveniyor ama bence kiskancligindan oyle demiş. Umarım hatasını anlar gönlünü alır yoksa sen hemen konusma ki burnu sürtsun.

aman iyi be ne halin varsa gör yok sana hediye mediye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…