Annelerin Güncesi

Yatak odasında internet zor çekiyor cevaplaya iki kez tıklayınca iki kez gondermisim benim mesajlar iki kez gelirse anlayinki yatak odasindayim
Parka gitcez diye uzaklaştırabilrsin ordan yapcsk bişi yok her istedikleri olmuyo yani

Eve kurulan kucukler var ya. Tavana kancayla baglanan. Onlardan mi alsaniz ki bu yastan sonra kullanabilirler mi acaba
bunu hic duymamistim. O zamanda hatirlat bize

Parka gitcez diye uzaklaştırabilrsin ordan yapcsk bişi yok her istedikleri olmuyo yani
Evet canım öyle maalesef uygun olsa alcam da değil işte kiyamiyor da insan bir şekilde ikna etcem artık
Eve kurulan kucukler var ya. Tavana kancayla baglanan. Onlardan mi alsaniz ki bu yastan sonra kullanabilirler mi acaba
bunu hic duymamistim. O zamanda hatirlat bize
olmuyor canim balkon dar olduğu için birde olsa da carpabilir duvara falan sallanırken ayy müstakil evin gözünü seveyim biz her yere bir salıncak yapiyorduk bahceliydi evimiz

ben oldum diş Eti ameliyatı Can'ım. Korkulacak birşey değil. Sonra kök ameliyatı oldum. Önden dört dişin kökünü kestiler. O sıkıntılıydı işte. Ama diş Eti çok rahattı korkma

geçmiş olsun canım. Evi boşver sen iyileş de

ben oldum diş Eti ameliyatı Can'ım. Korkulacak birşey değil. Sonra kök ameliyatı oldum. Önden dört dişin kökünü kestiler. O sıkıntılıydı işte. Ama diş Eti çok rahattı korkma
kök ameliyatı neden olunuyo canım

Kapağım da hiç ipucu vermiyor reika sen benim tenceremsin demiyor
emin misin

Kızlar kızımı uyuttum altına bez baglamadim yatağa o alt değiştirme ortusu var ya onu serdim bakalım uykuda cisini yapacakmi deneyeyim dedim arada gidip bakcam 1.5 saat uyuyor genelde
ooo emzirmeden sonra tuvalet eğitimi

Ana kuzusu o ne kadar babası ilgilense de senin yerin farklı Can'ım. içim bir fena oldu. Ben bir gün ayrı kaldım oğlumun huyu suyu değişti. Dayanamazdınız iyi olmuş geldikleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…