Annelerin Güncesi

günaydınlarr..

bizimki 3 hafta oldu bırakalı dün akşam meme meme diye söyleniyor :KK61: eşim c.tesi geri geldi yapamamışlar orada bensiz.. istersen emzir dedi bende dedim ki çocuğun aklını karıştırma dedim.. hazır bırakmış dedim içim ver diyo mantığım verme diyo böyle böyle alışacağız inşallah...
Kızına kavusmussun canim gözün aydın sakın emzirme aynı şeyleri tekrar yasamayin bir süre sonra unutur
benim kız iki gecedir yine ananeyle yatıyo kesinlikle çığlık kıyamet ananeyi istiyo gece emzirmesi yok iki gündür böyle giderse zor kısmı geçmiş olarak başlıcam emzirme bırakma işine bir tek o açıdan seviniyorum
Emzirmeyi bırakırken zorlanmazsin canim en zoru gece oluyor çünkü o bakımdan güzel bir gelişme
Canim ben bisi surmeden kademeli olarak 3 haftada biraktirdim neye agladigini bilmeden arada aglamalari devam ediyor arada gelip memeyi koklayip gidiyor sabah hada ogle uykusundan uyaninca gogsume yatip 10 dk duruyo haster gideriyo galiba istahda sikinti yok cunku yavas yavas olunca alisti birakmaya
Canim bende bir kere salça surdum o da günler geçmesine rağmen çok istemişti umudunu kessin diye onun dışında konuşarak vermemeye çalıştım ben çok korkmustum ama çok sukur korktuğum kadar zor olmadı
Kızlar benimde dişlerle başım dertte yirmilik dişim yan duruyomuş çenemde yarın çene cerrahı alacak bundan korkuyodum ama şimdi daha fena bi durum var başımda diş etlerm her fıröalamada kanar sebepsiz ağrım olır filan diş eti uzmanımız baksın dediler iyi dedim önemsemedim bile ekstra gargara filan verceek diye beklerken dediki diş eti ameliyatı olmam gerekiyomuş hemen hemen her dişin dibine yapılmalı sadece 2-3 diş dibi sağlam dedi o da nasıl oluyomuş dişin dibini kesip içerideki iltihabı temizleyip tekrar dikiş atıyolarmış ve bu işlem yapılmazsa dişlerin kenarındaki dokular erimeye başlamış onlar tamamen eriyip dişlerim zaman içinde dökülürmüş ve bu bir kemik erimesi hastalığı gibi bişeymiş:KK57:
Geçmiş olsun canım
Kızlar sabaha kadar uyuyamadım.ateş düştü ama boğazım çok fena.Akifi saldım çayıra evi alt üst etti.3 gündür annem benle uğraşıyo zaten ona iyiyim gelme dedim.boğazımdaki kaşıntı delirtecek beni.
Bide tansiyonum çıktı gece 16_10a.
canim geçmiş olsun

Bu fiyatlar insana tuvalet egitimine başla dedirten cinsten :KK70:
aynen oyle. Hele bu son bi aydir cisin cikma problemi oldugundan beri zirt pirt bez degistiyorum. Neredeyse iki katina cikti gunluk kullanim. Esim isyanlarda.
Aslinda bu ara lazimliga oturuyo bezliyken. Onceden yanina yaklasmiyofu. Denesem mi diye dusunuyorum

Bizde 5+ kullanıyoruz migrostan alıyorum
Migrostaki indirim ya bugün son ya da bitti bilmiyorum tam

Bu fiyatlar insana tuvalet egitimine başla dedirten cinsten :KK70:
Aynen canım:)
aynen oyle. Hele bu son bi aydir cisin cikma problemi oldugundan beri zirt pirt bez degistiyorum. Neredeyse iki katina cikti gunluk kullanim. Esim isyanlarda.
Aslinda bu ara lazimliga oturuyo bezliyken. Onceden yanina yaklasmiyofu. Denesem mi diye dusunuyorum
başlamak gerek yavaştan benim esimde bez bitti deyince ne çabuk bitti diyor hem sıcak havalarda da bez terletiyor çocukları onlarda rahat eder inşallah kolayca alışırlar benimde çocuk büyütürken en çok korktuğum aşama tuvalet alışkanlığı sabır isteyen bir iş

Karşı binada komşu balkona salıncak yaptı çocuklari sallanıyor kizimda bugün balkondaydi onlar salıncağa binince kaşlarını catip küstüm demeye başladı sürekli söylendi onlara üzüldüm bizim balkon hiç uygun değil salıncak için ayy ne yapsam bilemedim kızım onları görünce üzülüyor

Karşı binada komşu balkona salıncak yaptı çocuklari sallanıyor kizimda bugün balkondaydi onlar salıncağa binince kaşlarını catip küstüm demeye başladı sürekli söylendi onlara üzüldüm bizim balkon hiç uygun değil salıncak için ayy ne yapsam bilemedim kızım onları görünce üzülüyor
kucuk hamak gıbı bırseyde mı olmuyor?

ya benim eşimde eve salıncak alalım diye çok heveslendi ama bütün vaktini orada geçirecek parkın özel bi yanı kalmayacak diye istemedim

bu arada araya giren olaylar anlatamadım size pazar günü eşimin teyzeleri geldi yeni bebişimizle tabi
küçük pembe bi sepet hazırladım içine yumurta koydum pembe tüle sarıp kurdeleyle bağlanmış olarak tatlı dilli olsun diye şeker bir de tulum almıştım onu koydum
çıkarkende alnına un serptim bahtı açık olsun diye çok hoşlarına gitti
hazırlıklarımı çok beğendiler eşimin büyük teyzesinin oğlu yeni üniversiteye başladı tam bir fanımdır beni övdü övdü durdu :oops:küçük teyzede favori gelinimiz dedi bana :sus:tabiki eltimi de övdüler o da sağolsun doğum zamanı çok ilgilenmiş teyzemle :21:
Un demişken kızlarınız ilk regl olduğunda mutlaka yüzüne un sürün hiç sivilcesi olmazmış.
Kızlar benimde dişlerle başım dertte yirmilik dişim yan duruyomuş çenemde yarın çene cerrahı alacak bundan korkuyodum ama şimdi daha fena bi durum var başımda diş etlerm her fıröalamada kanar sebepsiz ağrım olır filan diş eti uzmanımız baksın dediler iyi dedim önemsemedim bile ekstra gargara filan verceek diye beklerken dediki diş eti ameliyatı olmam gerekiyomuş hemen hemen her dişin dibine yapılmalı sadece 2-3 diş dibi sağlam dedi o da nasıl oluyomuş dişin dibini kesip içerideki iltihabı temizleyip tekrar dikiş atıyolarmış ve bu işlem yapılmazsa dişlerin kenarındaki dokular erimeye başlamış onlar tamamen eriyip dişlerim zaman içinde dökülürmüş ve bu bir kemik erimesi hastalığı gibi bişeymiş:KK57:
Ay çok geçmiş olsun. Benim ablamın çok kanar hatta hamileyken zor durdurmuştuk kanı. Sende ihmal etme bi an önce yap kurtul bence.
Kızlar sabaha kadar uyuyamadım.ateş düştü ama boğazım çok fena.Akifi saldım çayıra evi alt üst etti.3 gündür annem benle uğraşıyo zaten ona iyiyim gelme dedim.boğazımdaki kaşıntı delirtecek beni.
Bide tansiyonum çıktı gece 16_10a.
Çok geçmiş olsun cnm ya keşke biraz daha dinlenseydin. Daha rahat toparlanırdın.
Merhaba annelr sizlere bisey sormak istiyorum. Aranizda polivit surup kullanan oldu mu hic? Kizim yakinda 2 yasina girecek ama 10 kilocuk istahsiz yemek yedirirken video izleterej yiyor sadece bu surup istahini acar mi? Kilo aldirir mi? Bilginiz varsa lutfen beni aydinlatin..
Biz argivit kullandık. Ben memnundum benim oğlumun iştahını açtı sanki.

Un demişken kızlarınız ilk regl olduğunda mutlaka yüzüne un sürün hiç sivilcesi olmazmış.

Ay çok geçmiş olsun. Benim ablamın çok kanar hatta hamileyken zor durdurmuştuk kanı. Sende ihmal etme bi an önce yap kurtul bence.

Çok geçmiş olsun cnm ya keşke biraz daha dinlenseydin. Daha rahat toparlanırdın.

Biz argivit kullandık. Ben memnundum benim oğlumun iştahını açtı sanki.
aaa bak bunu bilmiyordum ne iyi oldu söylediğin :KK6:

Balkon dar benim canım olmuyor maalesef
ya benim eşimde eve salıncak alalım diye çok heveslendi ama bütün vaktini orada geçirecek parkın özel bi yanı kalmayacak diye istemedim
doğru söylüyorsun canim ama onlari görünce üzüldü babası da parka goturcem ben seni kızım dedi balkonda uygun değil benim

Balkon dar benim canım olmuyor maalesef
doğru söylüyorsun canim ama onlari görünce üzüldü babası da parka goturcem ben seni kızım dedi balkonda uygun değil benim

X