Annelerin Güncesi

suselser kim cicim Allah tan öyle nickli biri yok

kınarlarsa kınasınlar. Sen bebeğin ve kendini düşün. Bu konuda fikir veremem ama insanları takma bence. Öğlen uykusuna başkası yatırmaya çalışsa belki sorun çözülebilir

yada yatarak emzirebilirsiniz. yavaşça ağzından çekebilirsiniz..
onu da denedim. o zaman da uykuya dalmıyor. bakınıyor sağa sola. oturup kucağıma aldığımda emzirince o zaman dalıyor. ben de gece sık uyandığı için artık kendimi çok bitkin hissediyorum. yatma ihtiyacı hissediyorum. yatırarak emzirek çok işime yarayacaktı aslında ama kızım zorluk çıkarıyor.bu çocuğu çözemedim ben. ne denediysem olmuyor. gündüzleri oturduğum yerden o kucağımdayken uyumaya başladım artık ve her tarafım tutuluyor. diğer çocuklarımın isteklerine yetişemez hale geldim. ben nerde hata yaptım.

acaba karnı filan mı ağrıyor sıcaklığınızda karnının agrısı geçiyor.. geçen gece bizim kızda çığlık çığlığa ağlıyordu ne yaptıysam uyumadı sonra kucağıma aldım karnını karnıma dayadım uyudu sonrada yerine yatırdım. sonra uyandı ama ağlamıyordu sarıldık yattık.. belki alışkanlık olmuştur sizin kızınızda

gündüzde perdeleri kapatsanız karanlık olsa aynı şeyi yapar mı acaba.. belki de tam dalmadığı için aydınlığı sevmediğinden yapabilir. denemekte fayda var diye düşünüyorum..

Arkadaşlarımın dediği gibi konuşmalara kulaklarınızı tıkayın kim ne derse desin takmayın.. yoksa daha çok işkenceye dönüşür orda olmanız..

kınarlarsa kınasınlar. Sen bebeğin ve kendini düşün. Bu konuda fikir veremem ama insanları takma bence. Öğlen uykusuna başkası yatırmaya çalışsa belki sorun çözülebilir
canım hiç akrabam eşim dostum yok yardım edecek. tayinle ankaradan geldik erzuruma. yapayalnızız burda. eşim işte çocuklar okulda. ben yanındayım kızımın tüm gün. benden başka kimseyi görmüyor doğru düzgün

Benim oglum da konusmaya niyetli degilbirkac kelime soyluyo sadece.kendi dilinde konusuyo ama bicir bicir hic susmuyo

E Esinn10 canım haftaya salı veya çarşamba sana uygun mu buluşalımmı

Hem benim tencere için yardımcı olursun :)
Seçmede

ağrı konusu aklıma gelmedi hiç.. bi de perdeleri tam kapatıp daha karanlıkta uyutmayı deneyim dediğiniz gibi...memlekettekiler de bunaltıyor beni çok. ben kızımı kucağa alıştırmışım. onu bu hale ben getirmişim. koca kız olmuş uyutmayı öğretememişim. benim suçummuş bunlar.. kreşe gidince ben günümü görecekmişim.. çok bunaltıyorlar beni.

Valla böyle bıdı bıdı yapcaksanız ben gelmem de veya gidince sizene çocuk benim zevk benim diyerek kapat ağızlarını herkes herşeyi çok biliyo

Esmanur18 Bir de uyuturken giydigin birseyle sarmala onu kokundan uzak kalmak istemiyordur belki, onda da başarısız olursan kucağa alışmış senin ki dicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…