Annelerin Güncesi

Kızına kavusmussun canim gözün aydın sakın emzirme aynı şeyleri tekrar yasamayin bir süre sonra unutur
Emzirmeyi bırakırken zorlanmazsin canim en zoru gece oluyor çünkü o bakımdan güzel bir gelişme
Canim bende bir kere salça surdum o da günler geçmesine rağmen çok istemişti umudunu kessin diye onun dışında konuşarak vermemeye çalıştım ben çok korkmustum ama çok sukur korktuğum kadar zor olmadı
Geçmiş olsun canım
canim geçmiş olsun

Bu fiyatlar insana tuvalet egitimine başla dedirten cinsten
aynen oyle. Hele bu son bi aydir cisin cikma problemi oldugundan beri zirt pirt bez degistiyorum. Neredeyse iki katina cikti gunluk kullanim. Esim isyanlarda.
Aslinda bu ara lazimliga oturuyo bezliyken. Onceden yanina yaklasmiyofu. Denesem mi diye dusunuyorum

Bizde 5+ kullanıyoruz migrostan alıyorum
Migrostaki indirim ya bugün son ya da bitti bilmiyorum tam

Bu fiyatlar insana tuvalet egitimine başla dedirten cinsten
Aynen canım:)
başlamak gerek yavaştan benim esimde bez bitti deyince ne çabuk bitti diyor hem sıcak havalarda da bez terletiyor çocukları onlarda rahat eder inşallah kolayca alışırlar benimde çocuk büyütürken en çok korktuğum aşama tuvalet alışkanlığı sabır isteyen bir iş

Karşı binada komşu balkona salıncak yaptı çocuklari sallanıyor kizimda bugün balkondaydi onlar salıncağa binince kaşlarını catip küstüm demeye başladı sürekli söylendi onlara üzüldüm bizim balkon hiç uygun değil salıncak için ayy ne yapsam bilemedim kızım onları görünce üzülüyor

kucuk hamak gıbı bırseyde mı olmuyor?

ya benim eşimde eve salıncak alalım diye çok heveslendi ama bütün vaktini orada geçirecek parkın özel bi yanı kalmayacak diye istemedim

Un demişken kızlarınız ilk regl olduğunda mutlaka yüzüne un sürün hiç sivilcesi olmazmış.
Ay çok geçmiş olsun. Benim ablamın çok kanar hatta hamileyken zor durdurmuştuk kanı. Sende ihmal etme bi an önce yap kurtul bence.
Çok geçmiş olsun cnm ya keşke biraz daha dinlenseydin. Daha rahat toparlanırdın.
Biz argivit kullandık. Ben memnundum benim oğlumun iştahını açtı sanki.

aaa bak bunu bilmiyordum ne iyi oldu söylediğin

Balkon dar benim canım olmuyor maalesef
ya benim eşimde eve salıncak alalım diye çok heveslendi ama bütün vaktini orada geçirecek parkın özel bi yanı kalmayacak diye istemedim
doğru söylüyorsun canim ama onlari görünce üzüldü babası da parka goturcem ben seni kızım dedi balkonda uygun değil benim

Balkon dar benim canım olmuyor maalesef
doğru söylüyorsun canim ama onlari görünce üzüldü babası da parka goturcem ben seni kızım dedi balkonda uygun değil benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…