Annelerin Güncesi

An itibariyle 27 oldum
Bende haziran bebesiyim
Sipacik uyuyo esim suan is yerinde calisiyo. Cok gicik bi giris oldu

L Leydiminik isimdeyimgucumdeyim miniklarinizin dogum gunleri kutlu olsun. Nice yaslarini goruruz insallah
Teşekkür ederim canım; ) seninde doğum günün kutlu olsun.
L Leydiminik sizinde doğum gününüz kutlu olsun. Nice sağlıklı güzel bir ömrü olsun.

A Akaibu iyi ki dogmussun
L Leydiminik ve isimdeyimgucumdeyim iyi ki dogurmussunuz minik prensesleri
Hepinizin ömrü uzun ve huzurlu olsun iyi ki dogdunuz

L Leydiminik isimdeyimgucumdeyim
Miniklerinizin doğum günü kutlu olsun nice mutlu yıllara

L Leydiminik isimdeyimgucumdeyim kuzularınızın doğum günü kutlu olsun.
Teşekkür ederim kızlar. İyiki doğmuşlar gerçekten. Bi tuaf oldum. İki yıl evel suan karnım burnumda kahvaltı yapıyordum. Kahvaltıdan sonra kontrole diye gittik. 16.00 de kucağımdaydi yavrum

An itibariyle 27 oldum
Bende haziran bebesiyim
Sipacik uyuyo esim suan is yerinde calisiyo. Cok gicik bi giris oldu

L Leydiminik isimdeyimgucumdeyim miniklarinizin dogum gunleri kutlu olsun. Nice yaslarini goruruz insallah

çok teşekkürler canım seninde doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun

A Akaibu iyi ki dogmussun
L Leydiminik ve isimdeyimgucumdeyim iyi ki dogurmussunuz minik prensesleri
Hepinizin ömrü uzun ve huzurlu olsun iyi ki dogdunuz

L Leydiminik isimdeyimgucumdeyim
Miniklerinizin doğum günü kutlu olsun nice mutlu yıllara

L Leydiminik isimdeyimgucumdeyim kuzularınızın doğum günü kutlu olsun.

canlarım çok teşekkürler

Teşekkür ederim canım; ) seninde doğum günün kutlu olsun.
L Leydiminik sizinde doğum gününüz kutlu olsun. Nice sağlıklı güzel bir ömrü olsun.

teşekkürler canım ve sizinde doğum gününüz kutlu olsun fıstığıma nice sağlıklı mutlu yaşlar iyiki doğmuş

Bize yazacağıda pediaaure olur büyük ihtimal

Canım ne gibi endişelerin oldu özellikle kız çocuğu olduğu için demişsin? Abine danıştın mı o ne diyor?
canım benim abim kendi tutumu olarak karşı böyle şeylere
benim endişem genelde bu tarz takviyelerin ergen dönemlerinde ortaya çıkması yani sadece 0-3 yaş arası dönemde vücudun yağ hücreleri artıyormuş o an kilo alımı aşırı olmasa da genişleyen yağ hücreleri ergen dönemde aşırı kiloya sebep olabiliyormuş. yani ne bilim ben kızımın doğasının bu olduğu kanısındayım bilerek çomaklamak istemiyorum iç güdülerim böyle umarım yanılmıyorumdur

Maşallah ne güzel kilo almış darısı bize olsun. Bilgi için teşekkür ederim canım
Çok geçmiş olsun canım
Sağol canım. Doğum gününüz kutlu olsun nice sağlıklı yılları olsun
1 1h1r ay unutmuşum evet bi ara kullandım süt tarzı bişeydi. Çok az kullandım ama içime sinmemişti. Bide öyle abartı kilo almamıştı. Geçen sene vermişti. Bu arada çok geçmiş olsn.
Teşekkür ederim canım. Evet süt tarzı bişey.
Öncelikle doğum gününüz kutlu olsun sağlıklı uzun ömrü olsun yavrunun.
Benimde tamamen içgüdüsel olarak içime sinmemişti. Çevremde birçok kişi kullanıyor ama dr mama yazsada çocuğumuza içirsek mantığındalar küçük büyük zayıf şişman farketmez. Kvde de sağolsun 46794221 kez söyledi eşimde sordu dra. Drumuz kilosu sınırın altında değil ama son 6 aydır gerileme var çocukta deyince kararsız kaldık. Henüz yazmadı kontrole gidince yazacakmış. Ama ben biraz daha araştırıp drumuzla tekrar görüşeceğim içime sinmediğini söyleyeceğim. Teşekkür ediyorum canım

L Leydiminik isimdeyimgucumdeyim kuzularinizin dogum gunu kutlu olsun.
A Akaibu seninde kutlu olsun nice guzel yaşlara inşallah

teşekkürler canım

sağol canım amin ve rica ederim elbette görüş doktorla içine sineceği birşeyler daha söyler belki

Arkadaşlar duaniza ihtiyacım var annemin memesinde kitle vardı biyopsi alındı tam tanı konulamadi ama sonuç skntili tam değil denilmedi tekrar biyopsi yapılacak inşallah güzel hayırlı sonucu çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…