Annelerin Güncesi

oyy oyy mus bi de
Cok yanlis anliyolar bizi ya bi hayatim diyo bi canim kizim bi canim annem
bizimki bir de babasına kocam(tocam) demeye başladı: benden kopya çekiyor Tocam öyle değil diyor bir de rol çalıyor
En büyük yanlış anlaması da 'sen' kelimesi ben ona sen diyorum o da kendine sen diyor
kim yapsın diyorum sen diyor kendini gösteriyor

Son düzenleme:
İnternetten parfum alan varmi ? Orjinaldir insallah ya azonce aldim esime dogm gnu icin. Parfum ve saat hastasi kendisi aradgi parfumu internette gorunce aldm bende
Mizu .com dan aldm

Çocuklarla gardroblari döktük küçük gelen kıyafetleri ayirdik cam kapı sildim vestiyeri bosalttim bir yandan yemek yapıyorum ev talan oldu bir toparlasaydim

Bize yazacağıda pediaaure olur büyük ihtimal
Canım ne gibi endişelerin oldu özellikle kız çocuğu olduğu için demişsin? Abine danıştın mı o ne diyor?

Hadi hayırlısı. Bende pazartesi yada salı çıkarıcam beZi

Bu besin takviyesi mamalar hakkında bilgisi olan var mı? Çok içime sinmedi benim ama bilemedim
Benim bilgim var canım malum elif adanın bir yılboyunca kilo almadığı verdiği zamanlar oldu. Doktor bize tavsiye etti ama içeriklerinde süt proteini olduğu için veremedik. O zaman biraz araştırdım fakat çoğu kişi faydasını görmediğini söylüyordu. Biz fantomalt kullandık sırf karbonhidrat içeriği ama benim kız kilo vermeye devam etti iki ay boyunca hiç etkisi olmadı. Çocuğun kilo alması için karbonhidrat şartmış fakat kaliteli karbonhidrat olacak. Mesela bulgur tam buğday unundan ekmek suyu süzülmeden hazırlanan makarna gibi. Ben bunlara ağırlık verdim allaha çok şükür 6 ayda iki kilo aldı canım.

Çok geçmiş olsun canım

1 1h1r ay unutmuşum evet bi ara kullandım süt tarzı bişeydi. Çok az kullandım ama içime sinmemişti. Bide öyle abartı kilo almamıştı. Geçen sene vermişti. Bu arada çok geçmiş olsn.

Son düzenleme:
bende bisey bulamadim zaten cikamiyorm disarida yuruyemedgim icn gerci dha var dogum gnune ama. İnt dolasrken biara cok istedgi butn avmlerde aradigi parfumu gorunce aliyim dedim. Bide pasta alirm yada kendm yaparim. Oldu bu is:)
esimde ayakkabi saat hastasidir ama simdi istedigi seyleri almaya butcem yetmez. Guzel bi gomlek falan alayim olmadi bu senede boyle olsun. Disari cikamadigim icin bende bakamiyorum mecbur net olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…