Annelerin Güncesi

geçmiş olsun canım çabuk atlatır inşallah
Sağol canım
En son saat onda kötü oldu işte calpol dolven paranox ve duşa rağmen çok yavaş düştü. Saat 2de yülselmesini beklemeden tekrar verdim şimdi yatıyor birşeyi yok

gecmis olsun canm

Sağol canım

En son saat onda kötü oldu işte calpol dolven paranox ve duşa rağmen çok yavaş düştü. Saat 2de yülselmesini beklemeden tekrar verdim şimdi yatıyor birşeyi yok
Ben ateslendiginde ibufen le calpolu donusumlu vermistim bide 39 olunca fitil ver inatci atesleri bi fitil dusuruyo

Sağol canım

Şimdi şöyle verdiğin ateş düşürücü 1 saat içinde ancak etkisini gösteriyor, 1.5 saat sonra ancak düşmeye başlıyor, inatçı ateşte daha düşme seyrine geçmeden yeniden yükselmeye geçiyor, işte o zaman sıkıntı oluyor, duşa girince ilk yarım saati duşla geçiriyorsun, sonra ilaç etkisini göstermeye başlıyor.
biz fitili ikişer kullandık, calpol hiç kullanmadık çünkü doktorumuz calpolun işe yaramadığını söyledi yüksek ateşte.
İbuprofen ve fitil dönüşümlü kullandık 3 saat arayla o kesmedi novalgin damla verildi.

Bu besin takviyesi mamalar hakkında bilgisi olan var mı? Çok içime sinmedi benim ama bilemedim

Bu besin takviyesi mamalar hakkında bilgisi olan var mı? Çok içime sinmedi benim ama bilemedim
Adi ne canim. Sanki burda birine vermisti doktor.
Ben kendim ictim cocuklar icin olanini bir sure bir sebeple.
Teyzemde veriyodu cocuguna. Ama bronsektazi olmustu. Aylarca hastanede yogun bakimda kaldi cabuk toparlamasi icin vermislerdi. Ne kadar sure kullandilar bilmiyorum.
Cok ta bi bilgim yok ama. Pediasure du kullandigi

Kim dedi sana bunu
çok sevdiğim bi arkadaşım ona böyle hissettirdiğini söylemedim öyle inceden içimde bir kırgınlık işte

bize verdi doktor ama ben hiç kullanmadım içime sinmedi üstelik kız çocuğu olduğu için de endişelendim ben biraz takıntılıyım bu konularda vitaminde ya da iştah açıcı fln da kullanmıyorum bu sebeple
yanılmıyosam S Sunset5 kullanmıştı ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…