Annelerin Güncesi

Arkadaşlar duaniza ihtiyacım var annemin memesinde kitle vardı biyopsi alındı tam tanı konulamadi ama sonuç skntili tam değil denilmedi tekrar biyopsi yapılacak inşallah güzel hayırlı sonucu çıkar
geçmiş olsun.. inşallah güzel sonuçlar alırsınız canım. mübarek ayda mübarek cuma günü dualarımız kabul olsun..

Arkadaşlar duaniza ihtiyacım var annemin memesinde kitle vardı biyopsi alındı tam tanı konulamadi ama sonuç skntili tam değil denilmedi tekrar biyopsi yapılacak inşallah güzel hayırlı sonucu çıkar

Allah şifa versin canım inşallah korkulacak bi durum yoktur

L Leydiminik isimdeyimgucumdeyim fıstıkların doğumgünü kutlu olsun öpüyorum onları

A Akaibu seninde doğumgünün kıtlu olsun canım nice mutlu huzurlu yaşların olsun

Atladıpım varsa kimse kusura bakmasın kızlar bu ara okuyamıyorum son bikaç sayfaya baktım öptüm hepinizi

teşekkürler canım

Öykü komple isilik oldu bütün vucut nokta nokta klimayı açmıyodum biraz açtım sabah camı da açık bıraktığım halde çok soğuk oldu hasta olcak diye açamıyorum bezde bağlatmak istemiyo yıkadım yatırdım bezsiz haftaya gidicem anneme ordan alıcam alıştırmalardan dün çok zorlandım onla daha iyi olcak gibi hazır istemiyoken bırakalım bari

isilik bizde de büyük sorun bildiğin çıplak dolanıyo evde sık sık ılık duş buna rağmen klima da bi süre aç kapa yapıyoruz

Canım eğer klima soğuk yapıyorsa pervane tavsiye ederim bizim iki tane var biri salonda biri yatak odasında pervane hep açık rahatlatıyor bayağı klima da açıyorum arada ama pervaneyi sürekli açıyorum annem ve gorumcemde beğendi onlarda aldı şimdi

Camlar açık esiyo arada ama sıcak yine de bi de uyku modunda deniyim klimayı bakalım ogeldi aklıma o zaman daha az üflüyo gel yıkayayım seni dedim koltukta tepiniyo manyo manyo diye :) eskideb cup cup diyodu şimdi manyo diyo yıkanmaya :)

Canım uyku modunda rahatsız etmez birde elinle ayarla yukarı ver tamamen benim kızım gündüz güzel uyurdu yaz gelince yarım saat sonra kalkmaya başladı bizim burası çok gürültülü çevremiz inşaat dolu evler yakın birbirine sesler evin içinde hep bende klima açıyorum 26 derecede dün iki buçuk saat uyudu

Kızlar eşimin bir musterisi var evi var mütahit adam merkezi yerde bir evi var eşimin gözü uzun zamandır o evdeydi satmiyordu adam evi ama büyük bir işe başlayacakmış para lazimmis satmaya karar vermiş ama biraz bekle diğer iş kesinlessin birkaç ay sonra demiş biz de burayı satcaz ustune kalan parayı iş yaparak ödeyeceğiz kredi cekmiyecegiz bizim için piyango gibi birşey ev 4+1 site içinde çok güzel bir yer hemen yanında büyük AVM var hayırlısı olsun inşallah dua edin kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…