Annelerin Güncesi

inşallah hayırlısıyla olur canım benim

hakkınızda hayırlısı olsun canım..

Günaydınlar..

L Leydiminik isimdeyimgucumdeyim ve en küçük haziran bebesi A Akaibu doğum günleriniz kutlu olsun..

L Leydiminik ve isimdeyimgucumdeyim miniklerinizin dogm gnleri kutlu olsun nice seneleriniz olsun insallah

L Leydiminik isimdeyimgucumdeyim kuzularinizin dogum gunu kutlu olsun.
A Akaibu seninde kutlu olsun nice guzel yaşlara inşallah

isimdeyimgucumdeyim gokcecigimin doğum gunude kutlu olsun huzurla sağlıkla bi ömür yaşasın inşallah.
Çok teşekkür ederiz teyzeleri 2 yıl 21 dk oldu dogali sıpam

Hadi inşallah canım.çok sevindim inşallah hayirlisiysa alirsiniz evi.4 oda bi salon olması da senin için çok iyi büyük rahatlik olur sanada cocuklarada.inşallah Rabbim nasip etsin.

Yiğit sürekli cisim geldi diyo yanıma gelip gelip çocuğun ogrenmeye niyeti varda benim öğretmeye niyetim yok ramazan ramazan.gituruyorum yapmiyo ama sürekli cisim geldi diye başımda. Bayramdan sonra öğretmeye bssliycam inşallah. zaten iftar davetleri benim cagirdiklarim yemek telaşı temizlik bitmeyen günlük işler hiç vaktim yok halimde.Ramazandan sonra rahat rahat ogreniriz artık.

Haftalardir agzina yemek surmeyen kizimi bugn burgerkinge goturdum :)
Menuyu aldim onune koydum. Hamburgeri yedi.
Patateslerden biraz yedi ketcapla
(Yandaki kadinin bakislari aynen sunu ifade ediyodu : ayyy cocuguna dondurulmus seyler yediriyo hemde ketcapli)
Hic takmadim bugun bi ilk oldu bizim icin biyandan yemesi hosuma gtti biyandanda kotumu yaptim diye dusundum. Ama bayadir ilk defa bisey yedi.

Biz de gecen hafta kendimize aldik. Masaya oturturuz genelde onu. Hic bizim yedigimizden isteme huyu yoktur normalde. Baktim bi tane patates aldi ketcaba batira batira patates yedi hayretle izledim bende. Tum gun de hic bisey yememisti dokunmadim. Patates kizarmasini da yemezdi normalde.

Simdi evde kizartiyorum. Yanina da domates sosu yapip sosluga koyuyorum burger da ki gibi. Az da olsa yiyo. Ondan da bikcak korkumdan sik sik da yapamiyorum

Hadi inşallah canım.çok sevindim inşallah hayirlisiysa alirsiniz evi.4 oda bi salon olması da senin için çok iyi büyük rahatlik olur sanada cocuklarada.inşallah Rabbim nasip etsin.
Sağol canım inşallah çok iyi olur bizim için eğer olursa kredi de cekmeyecegiz
Benimki de aynısını yapıyor bende bayramdan sonra dusunuyorum Ramazan da çok zor alistirmak
Amin canım sağol
arada birşey olmaz canım ben geçen gün oğluma almıştım çocuk menüsü kızıma hamburgerden verdim yemedi sadece patates kızartması yedi

Benim kizimda günlerdir sabah uyanır uyanmaz üzüm istiyor kuru üzüm
Koyuyorum tabağa ceviz diyor cevizde koyuyorum kahvaltıdan önce onları yiyiyor ne tuhaf çocuk:))

Bu akşam altına bez bağlarken bez istemiyorum demeye başladı baglatmadi bir süre dikkatini başka yere çekip bağladım bezi sanırım o da rahatsız oluyor artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…