Annelerin Güncesi

oyy oyy mus bi de:KK70:
Cok yanlis anliyolar bizi ya :KK70: bi hayatim diyo bi canim kizim bi canim annem :KK70:
bizimki bir de babasına kocam(tocam) demeye başladı::KK70: benden kopya çekiyor:KK70: Tocam öyle değil diyor bir de rol çalıyor:KK70:
En büyük yanlış anlaması da 'sen' kelimesi ben ona sen diyorum o da kendine sen diyor:KK70:
kim yapsın diyorum sen diyor kendini gösteriyor:KK70:

Son düzenleme:
İnternetten parfum alan varmi ? Orjinaldir insallah ya azonce aldim esime dogm gnu icin. Parfum ve saat hastasi kendisi aradgi parfumu internette gorunce aldm bende
Mizu .com dan aldm

Çocuklarla gardroblari döktük küçük gelen kıyafetleri ayirdik cam kapı sildim vestiyeri bosalttim bir yandan yemek yapıyorum ev talan oldu bir toparlasaydim :işsiz:

Adi ne canim. Sanki burda birine vermisti doktor.
Ben kendim ictim cocuklar icin olanini bir sure bir sebeple.
Teyzemde veriyodu cocuguna. Ama bronsektazi olmustu. Aylarca hastanede yogun bakimda kaldi cabuk toparlamasi icin vermislerdi. Ne kadar sure kullandilar bilmiyorum.
Cok ta bi bilgim yok ama. Pediasure du kullandigi
Bize yazacağıda pediaaure olur büyük ihtimal
çok sevdiğim bi arkadaşım ona böyle hissettirdiğini söylemedim öyle inceden içimde bir kırgınlık işte

bize verdi doktor ama ben hiç kullanmadım içime sinmedi üstelik kız çocuğu olduğu için de endişelendim ben biraz takıntılıyım bu konularda vitaminde ya da iştah açıcı fln da kullanmıyorum bu sebeple
yanılmıyosam S Sunset5 kullanmıştı ama
Canım ne gibi endişelerin oldu özellikle kız çocuğu olduğu için demişsin? Abine danıştın mı o ne diyor?

Halıları yıkamaya verdim
Bei çıkardık bugün bakalım başımıza ne gelcek :)
1 saat oldu bişey yok daha git lazımlığa otur diyorum arada ama istemiyo
Çok isilik oldu sabah bir açtım bezi heryeri benek benek
Hadi hayırlısı. Bende pazartesi yada salı çıkarıcam beZi :KK66:

Bu besin takviyesi mamalar hakkında bilgisi olan var mı? Çok içime sinmedi benim ama bilemedim
Benim bilgim var canım malum elif adanın bir yılboyunca kilo almadığı verdiği zamanlar oldu. Doktor bize tavsiye etti ama içeriklerinde süt proteini olduğu için veremedik. O zaman biraz araştırdım fakat çoğu kişi faydasını görmediğini söylüyordu. Biz fantomalt kullandık sırf karbonhidrat içeriği ama benim kız kilo vermeye devam etti iki ay boyunca hiç etkisi olmadı. Çocuğun kilo alması için karbonhidrat şartmış fakat kaliteli karbonhidrat olacak. Mesela bulgur tam buğday unundan ekmek suyu süzülmeden hazırlanan makarna gibi. Ben bunlara ağırlık verdim allaha çok şükür 6 ayda iki kilo aldı canım.

Kızlar oğlum ptesiden beri seyrek aralıklarla ateşlenmeye başladı salı dra götürdüm gribal enfeksiyon dedi takip et ilerlerse antibiyotik başlayalım dedi. Dün akşama kadar ara ara ateşin dışında bi sıkıntımız yoktu 10-12 saati buluyordu ateşlenmesi, 38,5 gördüğünde ateş düşürücü verdim hep. Akşamdan beri 3-4 saatte bir ateşlenmeye başladı 39 ları gördü. Bu sabahta çok fenalaştı şurup fitil ve duşa rağmen 39,7 den düşüremedik. 11.30 da randevumuz vardı 10 da apar topar gittik. Bir şurupta orada verildi 38-39 arasında kaldı ateşi. Bütün tahlil ve tetkikleri temiz çıktı neden olduğunu anlayamadık. Drumuz 3 adet iğne yazdı önlem amaçlı bu arada döküntüsü olursa iğneleri tamamlamaya gerek kalmaz dedi. Kilomuz ocak ayından beri gerilemeye başlamış en son 12.300 den 11.800 e gerilemiş. Kontrole gittiğimizde besin takviyesi olan bi mama için rapor çıkaracak onu kullanacağız toparlanması için. Birde aşı için asmden arıyorlar normalde çarşamba yapılacaktı önümüzdeki çarşambaya ertelendi. Bir sorun olmaz inşallah
Çok geçmiş olsun canım

1 1h1r ay unutmuşum evet bi ara kullandım süt tarzı bişeydi. Çok az kullandım ama içime sinmemişti. Bide öyle abartı kilo almamıştı. Geçen sene vermişti. Bu arada çok geçmiş olsn.

Son düzenleme:
bende bisey bulamadim zaten cikamiyorm disarida yuruyemedgim icn gerci dha var dogum gnune ama. İnt dolasrken biara cok istedgi butn avmlerde aradigi parfumu gorunce aliyim dedim. Bide pasta alirm yada kendm yaparim. Oldu bu is:)
esimde ayakkabi saat hastasidir ama simdi istedigi seyleri almaya butcem yetmez. Guzel bi gomlek falan alayim olmadi bu senede boyle olsun. Disari cikamadigim icin bende bakamiyorum mecbur net olacak:işsiz:

X