Annelerin Güncesi

Tabiki iyiki doğmuş en guzel duyguyu yasatiyorlar Allah uzun omurler versin nice yillara canım

En son asisi 22 .12. 2015 te yapilmisti.
Azonce saglikocagindan aradilar bugn asisi varmis dedm tam 6 ay dolmadi 22 sinde doluyo bisey olmaz dedi. Gotrcem oglenden snra kizlar

Kızlar kızımın doğum gününde güzel bir haber aldım. Hani tayinimi bulunduğum ilçeye aldırmıyorum boş kadro olmadığı için. İl müdürlüğünden aradılar bir kadro boşalmış ve tayinimi yapacaklarmış. Çok sevindim bugün sabah bir hüzün vardı üzerimde anlam veremediğim demekki bundanmış. Ücretsiz iznim ekimde bitiyor işbaşı yapacağım ve şimdi üstüme daha da bir hüzün çöktü öylesine alışmıştım ki kızımla 2 yıldır evde olmaya şimdi nasıl bırakıp gideceğim bilmiyorum. Ama en azından işyerim evime 3 dak mesafede öğle arası kızımı görmeye gelirim akşamda 5 te evde olacağım için kendimi ferahlatmaya çalışıyorum.

Çok güzel bir haber bu gözün aydın canım

En son asisi 22 .12. 2015 te yapilmisti.
Azonce saglikocagindan aradilar bugn asisi varmis dedm tam 6 ay dolmadi 22 sinde doluyo bisey olmaz dedi. Gotrcem oglenden snra kizlar
bizimki bir ay geç yapılmış aşı olmadığından karnesine baktım 23 temmuz ikinci aşı diye yazmış doktor

çok güzel bi haber olmuş gerçekten gözün aydın

Darisi basima benim de okulum evime uzak ve benim de ucretsiz ayin onbesinde bitiyor ve ben kizimla on bes gun okuka gidecem sonra yaz tatili

Iyiki dogmus nice yıllari olsun beraber
amin teyzesi inşallah

Çok güzel bir haber bu gözün aydın canım

bizimki bir ay geç yapılmış aşı olmadığından karnesine baktım 23 temmuz ikinci aşı diye yazmış doktor

çok güzel bi haber olmuş gerçekten gözün aydın
Sağolun kızlar
Darisi basima benim de okulum evime uzak ve benim de ucretsiz ayin onbesinde bitiyor ve ben kizimla on bes gun okuka gidecem sonra yaz tatili
İnşallah canım senin tayininde olur okullar açılmadan.

5 gün sonra işe gelmek
özledim oğlumu
bende özledim ya dün akşam diyorum ki yarın anane seni parka götürcek anne diyo yok ben işe gidicem dedim baba dedi oda işe gidicek dedim
eğildi öp öp dedi öptüm sonra kokuldu kokla dedi işe gitmiyim diye yaptı sanki ah o koku burnumda şimdi

Ben de giyinmek için sabah yatağına bırakmıştım anne uyku yok diye nasıl ağladı, gözünden yaş geldi oğlum uyutmucam ki seni dedim giyindim çıktık, yolda karga karga gak dedi şarkısını söyledik, bıraktım kuzumu

Asilarimiz tamamdir :)))
Kontrolde tamam. Kilomuz yerinde sayiyo 12.5 boyda iki cm uzamis sadece 92cm
maşallah canım gayet güzel bence zaten artık kilo alımları senede bir kilo olacak gibi düşünmek lazım genç kız oldular yahu çok almasınlar hem kuzunun boyuda uzun manken olur belki

Oruc basima vurdu dicem ama kimse inanmicak tabi halilari vermek icin yikamaciyi cagirdim 3 senedir oturdugum yer. A blok diyecegime c blok demisim adam ariyo abla kapinin onundeyim diye. Bakiyorum kimse yok. Bi de idda ediyorum c blok burasi diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…