Annelerin Güncesi

Hayırlı ramazanlar herkese gece kalkamadım bugün
Bizde gece kalkamadık.daha doğrusu son 7 dkkalmış Akif uyandırdı.ancak su içtik diş fırçaladık.bu arada sınavlar bitti saol cnm yaptım hepsini

Ben rahat olurum diye dusunmustum. saat daha 10 olmasina ragmen biraz sikintiliyim. Susuzluk aclik dayanirim Ama gozum karariyo basim donuyo. Kansizliktan mi acliktan mi bilemedim.
Bakalim aksami nasil edicem. Ramazanda esim 2 saat erken geliyo allahtan. Kucuk hanimla da cok yorucu olmayan seyler yapmak lazim. Cabuk alissam bari

benimde reglim dün bitti gece sahur iki yıl sonra bugün ilk mütemadiyen kalkıp su alasım geliyor zaten beni en çok su zorlayacak biliyorum sütten kesme süreci bende henüz yok 2 yaşı geçecek sanıyorum bizde
amin

ay bende en çok dikkat dağınıklığı yapıyo ki normalde de çok toplu değil dikkatim umarım işler sıkıntısız karışık bişiler olmadan gider bir ay kadarcık

Vee doğumgünüsü geçmiş bebelerimizin tekrar doğum günleri kutlu olsun.kucaklıyor ve öpüyorum

ay bende en çok dikkat dağınıklığı yapıyo ki normalde de çok toplu değil dikkatim umarım işler sıkıntısız karışık bişiler olmadan gider bir ay kadarcık
Bende de baş ağrısı oluyo çok.sabah kalkınca bende bi suya gittim geldim.Eşimle beraber çalışıcam ama öğleyin giderim.30 gün boyunca iftarda annemdeyiz

Bende düğünü soracaktım cnm.zor olmuş ama neyse atlatmışsınız.bu arada kızının videolarına bayıldım

Teşekkür ederim canim inşallah
Kızlar bugün kuzumun dogum günü teyzeleri
mutlu yillar canim iyiki dogmus

Sagol canim. Senin kuzunun da dogum gunu kutlu olsun. Allahim hepsine hayirli guzel omur versin
iyiki dogmus kucuk bidik nice mutlu yillara

Doğum günü kutlu olsun, nice mutlu yaşlara

Sagol canim. Senin kuzunun da dogum gunu kutlu olsun. Allahim hepsine hayirli guzel omur versin

canım kutlu olsun doğum günüsü kuzunun nice güzel yaşlara

ay bende kaçırmışım iyiki doğmuş fıstık nice yaşlara

Minnoşların doğum gününü kutluyorum kızlar Rabbim sağlıklı uzun ömür versin

A Akaibu D deterjan mutlu huzurlu yaşları ömürleri olsun inşallah kuzucukların

Hepimize hayırlı ramazanlar

D deterjan doğum gününüz kutlu olsun

Doğum günü kutlu olsun fıstığın

dogum gununuz kutlu olsun cok opuyorum minislerinizi iyiki varlar nice senelereee
hepinize çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız. Hayırlı ramazanlar ben oruç tutamıyorum allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin kolaylık versin.

Arkadaslar tek tek alinti yapamadim guzel dilekleriniz için cook tewekkur ediyorum hepimizin kuzularinin ömrü uzun olsun Inşallah.
Dun guzel geçti yorulduguma degdi herkes cok beğendi darisi gelecek yillara..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…