Annelerin Güncesi

If
Simdi dr gittim kist varmi diye kadin doguma gittim. Temiz cikti kist yok olmus dedi birde smear aldi.
Bu ay reglin 3. Gunu gel hormon testi yaptiralim hemen hamile kal yaşın geçiyor dedi. Tooobe töbe diye soylenerek geldim
Baska cocuk istemiyorsun sanirim.Canim yasin kac senin.

maşallah canım gayet güzel bence :nazar: zaten artık kilo alımları senede bir kilo olacak gibi düşünmek lazım genç kız oldular yahu çok almasınlar hem kuzunun boyuda uzun manken olur belki :KK49:
benim icnde oyle.diyolardi boyum uzun ve cok zayiftm ama smdi mankenin m si yok :)) kilo almiyo bir yasindan beri 500 gr aldi. Ama sagligi yerinde ya o yeter

oh maşallah ne güzel de uzamış:KK70:
anasinida gecicek :))

masallah boyu ne guzel uzamis fistigin :)
yatirdim hemsire direk ne yediriyosun annesi dedi. Her sferinde ayni soruyu soruyo:)

Gecmis olsun canim bizde bu hafta aşısını yaptiracagiz
sagol cnm bizm asi erken oldu ama sorun olmuyomus ilk oncw doktra gttm sordum snra saglikocagna gttm yaptrdim

Vay be 2 yil bitti. Bazen hala inanamiyorum evli ve cocuklu olduguma. Aksam olup herkes uyudugunda sanki baskasinin hayatiymis tum gun olanlar gibi geliyo. Nedense oturtamiyorum kendimi suan yasadigim hayata.
Iyi ki dogmus ama minigim. Sabahtan beri iki lokma icin didissekte. Beni deli etse de herseyden daha degerli benim icin:KK36:
İyiki doğdu Adaşımız :KK66:

Kızlar kızımın doğum gününde güzel bir haber aldım. Hani tayinimi bulunduğum ilçeye aldırmıyorum boş kadro olmadığı için. İl müdürlüğünden aradılar bir kadro boşalmış ve tayinimi yapacaklarmış. Çok sevindim bugün sabah bir hüzün vardı üzerimde anlam veremediğim demekki bundanmış. Ücretsiz iznim ekimde bitiyor işbaşı yapacağım ve şimdi üstüme daha da bir hüzün çöktü öylesine alışmıştım ki kızımla 2 yıldır evde olmaya şimdi nasıl bırakıp gideceğim bilmiyorum. Ama en azından işyerim evime 3 dak mesafede öğle arası kızımı görmeye gelirim akşamda 5 te evde olacağım için kendimi ferahlatmaya çalışıyorum.
Canim seni çok iyi anlıyorum. Ama bak ne güzel iki yıl ücretsiz izin alabilmişin. Ve ne güzel yayının çıktı. Bak evinle İşyerin arası da 3 dk imiş :KK66: öğlen kizinla vakit gecirebileçeksin.

Canim seni çok iyi anlıyorum. Ama bak ne güzel iki yıl ücretsiz izin alabilmişin. Ve ne güzel yayının çıktı. Bak evinle İşyerin arası da 3 dk imiş :KK66: öğlen kizinla vakit gecirebileçeksin.
Evet canım ücretsiz izin aldım ama zaten amirin izni gerekmiyor kanunda. Öğlen evde olmayacak olsam çok zorlanırdım açıkçası. Doğum günümüzü kutladığın için tşk ederim canım

Asilarimiz tamamdir :)))
Kontrolde tamam. Kilomuz yerinde sayiyo 12.5 boyda iki cm uzamis sadece 92cm
Maşallah canım boyu çok güzel. Bizim en son 91 cmdi dr 5 ay önde boyu dedi :))
Oruc basima vurdu dicem ama kimse inanmicak tabi :işsiz: halilari vermek icin yikamaciyi cagirdim 3 senedir oturdugum yer. A blok diyecegime c blok demisim:işsiz: adam ariyo abla kapinin onundeyim diye. Bakiyorum kimse yok. :deli: Bi de idda ediyorum c blok burasi diye :işsiz:
:KK70:

Bende regliden dolayı tutamadım ama gören herkes oruçsun galiba dedi. Üstümden kamyon geçmiş gibi her yanım ağrıyor :KK43:

Aksama dogru iyi gibiyim dedim ama simdi resmen dayak yenis gibiyim. Yemegi de birlikte hazirladik. Hatta salatayi masayi falanda esim hazirladi. Niye boyle oldum anlamadim. Yorgunluktan dogru durust yemek yiyemedim. Sofranin ortasinda kucuk hanim huysuzlandi zaten gittim onu uyudum. Simdide dayak yemis gibiyim. Bacaklarim omuzlarim kollarim her yerm agriyo. Mutfagi bile toplamadim daha

X