Annelerin Güncesi

canım çok geçmiş olsun anlar annende hala küçük çocuklar düzenlerine alışkın inşallah sıkıntısız atlatır annecin

L Leydiminik foto bekliyoruz yrndan Eminim cok guzel olcaksin
Bizde bgn kardesimin Kiz arkadasinin ailesile tanistik gercekten gzl gecti hos gecmese de degiscek bisey Yok 9.5 senedir cikiyo lar Kardesim de Daha 24 yasindaa ))
canım çok teşekkürler.
maşallah Allah tamamına erdirsin ne güzel uzun ilişkilerini ciddi bi boyuta taşıma için ilk adımlar atılmış

hayırlı olsun canım çok sevindim maşallah kardeşine

çok geçmiş olsun canım banyo olunca gerçekten seçenek az umarım gönlüne göre bişi bulmuşsundur

muhtemel geç oldu tabi cevabım ama armağan oyuncaktan aldım

Sizinde dogum gununuz kutlu olsun nice yillariniz olsun.
ben dun hazirlik yaptim bugun misafirler gelecek kizim 5 haziran doğumlu bugün kutlayacagiz. Birde ben atlatsam
iyiki doğmuş minişin nice güzel yaşları olsun

doğum günü kutlu olsun kuzucuğun nice yaşilara

Ramazan hazırlıkları tam gaz devam
hamarat hatun olmak başka tabi ellerine sağlık canım

ay düğün bir kabusa döndü benim adıma benim kızım yakama yapıştı bildiğiniz palyançodan feci korktu üstüne yüzünü boyatan çocuklardan da ama düğün güzeldi
evet kuzum değiştirebildik öylemi seninde buna bakmana çok sevindim o zaman biraz ilaveyle ayakkabıyı ekledik bide tokalar tam bir kombin oldu tekrar kesene bereket olsun canım çok teşekkürler

Vay be 2 yil bitti. Bazen hala inanamiyorum evli ve cocuklu olduguma. Aksam olup herkes uyudugunda sanki baskasinin hayatiymis tum gun olanlar gibi geliyo. Nedense oturtamiyorum kendimi suan yasadigim hayata.
Iyi ki dogmus ama minigim. Sabahtan beri iki lokma icin didissekte. Beni deli etse de herseyden daha degerli benim icin

Kızlar orucun ilk günü Nasıl gidiyor. Reglim hala bitmedi ve ilaç kullanıyorum diye iki gün sonra başlıycam ama tırsmıyor değilim. iki yıl aradan sonra , bir de sütten kesme süreci Allah dayanma gücü verir inşallah

Minnoşların doğum gününü kutluyorum kızlar Rabbim sağlıklı uzun ömür versin

A Akaibu D deterjan mutlu huzurlu yaşları ömürleri olsun inşallah kuzucukların

Hepimize hayırlı ramazanlar

Doğum günüsü kutlu olsun minnosun:)

K kaapi ve A Akaibu sizin kuzuların da doğum günü kutlu olsun. nice güzel yaşları olsun.
tesekkur ederiizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…