Annelerin Güncesi

Slm kızlar doğum günü olan bütün bebislerin doğum gününü kutluyorum Allah sağlıklı mutlu uzun ömürler versin inşallah
Bugün asiya gittik bizde hiç aglamadi kızım oğluma rapor almak için Dr u beklerken hemşireyi her gordugunde bak geliyor dedi hemşire de her defasında güldü:))
Kilomuz 12 mis 13 olmuş bir kilo almış 6 ayda iyi dedi boyumuz 83cm mis 87 cm olmuş 4 cm uzamış 6 cm uzasa iyiydi ama standartların altında değil normal boyu dedi bir daha 6 ay sonra kontrol var boy kilo dedi ama 20 eylül yazmış aşı kartına kafası karıştı herhalde
Ayrıca herkese hayırlı ramazanlar bende oructum çok şükür çok iyi geçti bizimle beraber oğlumda tuttu maşallah hiç şikayet etmedi rapor aldım ona 3 gün e okul kapanana kadar devamsızlık olmasın diye hepimizin oruçları kabul olsun Allah devamını getirmeyi nasip etsin inşallah

Buzluktan kiymayi cikardm eridi simdi kofte yapacam. Yarina hazir olsun diye. Kofteyi yapip buzluga mi atmaliyim yoksa pisirip dolaba mi koymaliyim? Bozulur mu?

Buzluktan kiymayi cikardm eridi simdi kofte yapacam. Yarina hazir olsun diye. Kofteyi yapip buzluga mi atmaliyim yoksa pisirip dolaba mi koymaliyim? Bozulur mu?
Canım buzlukta çıkarılan eti kıymayi tekrar buzluga koymayin diyorlar bakteri uretiyormus pişirip koyabilirsin herhalde ben pişirip koymadim hiç yapan arkadaşlar vardır ben kıymayi alınca buzluga koymadan köfte yapıp buzluga koyuyorum ihtiyaca göre çıkarıp pisiriyorum

Amin canım.Maşallah kızınada kilolar alınmış boylar uzamış...bende dün bi hevesle son anda sahur yaptım malesef öğleyin 2de regl oldum 8 gün önce oldum niyeyse
Sınaların nasıl geçti ?
10 dersin 5i çok iyi 2si çok kötü 3ü de orta halli geçti.aman atlattım ya inş geçerim artık biter şu okul

Haftasonumuz çok yoğun geçti sınav alışverişler falan.ramazana özel güneş gözlüklerinde kampanya vardı atasun optikte ailecek gözlüklendik.oğlumunkiler çok tatlı oldu hiç çıkarmıyo gözünden dışarda:))

Bende bakteri uredigini duymuştum . Simdi napcam pişirip dolaba mi koyayin

Sağol canım erken regl olman mevsim değişikliğinden falandir belki benimde yeni bitti sayılır reglim
güle güle kullqnin canım kampanya devam ediyormu canım eşime geçen sene gözü rahatsız olduğu için bayağı bir para verip gunes gözlüğü almıştık geçen hafta kaybetmiş nerede unuttuğunu hatırlamıyor gittiği yerlere sormuş bulan olmamış çok üzüldü gözlüksuz yapamıyor sürekli araba kullanıyor yol parlıyor bakmıyor acilen gözlük almamız lazım eğer kampanya devam ediyorsa iyi olur oradan bakariz

Sizinde dogum gununuz kutlu olsun canım :)

K kaapi doğum gününüz kutlu olsun mutlu yıllar

dogum gününüz kutlu olsun canim

Iyi doğmuş kalp nice mutlu senelere

silemiyor musun

Hepinize çok teşekkür ederim canlar

Kızlar bugün kuzumun dogum günü teyzeleri
Doğum günü kutlu olsun, nice yıllar kuzuna :)

K kaapi sizin de doğum gününüz kutlu olsun nice sağlıklı mutlu yaşlarına inşallah
@Pilavustukuru kızın iyiki doğmuş allah güzel ömür versin yavruna
Teşekkür ederim canım, amin inşallah.

İyi ki doğmuş prenses, Rabbim ömrünü hayırlı eylesin. Nice güzel günler görsün inşallah.

K kaapi ve @Pilavustukuru sizin kuzuların da doğum günü kutlu olsun. nice güzel yaşları olsun.
Teşekkür ederim canım, amin

K kaapi sizinde dogum gununuz kutlu olsun hayirli ömrü olsun
Teşekkür ederim canım.

Çok güzel bir haber, senin adına çok sevindim canım. Hayırlı olsun hakkında inşallah

maşallah fıstığa tabi oğluşunu da

Benim eşim de kaybetti geçen yıl.duyduk indirimi bakarken bana ve çocuklarada aldık.yüzde25 indirim vardı birde 50_100 arası indirim vardı.hala devam ediyodur heralde diye düşünüyorum cnm

Günaydın herkese çok şükür ilk günü oruçtan yanasıkıntısız atlattım ama kv ve kp e fena rezil oldum
1. Vukuat - sabah balkon yıkarken tabureyi aşağı düşürdüm onların çanağa çarptı bi parça kırılmış haberleride yok tabi bana diyolarki bizim tv sadece star ı gösteriyo sizinki çalışıyo eyvah dedim böyle böyle oldu kp parça aldı tamir etti

2. Vukuat- beraber çarşıya gittik otopark fişini radyonun üstüne sıkıştırmıştım otoparktan çıkacaz fiş yok içeri kaçmış çıkarayım edetim derken radyoyı komple çıkardım yerinden iyi bi araba değil bizimki eşim sanayide silikonla yapıştırtmış meğer çekince gelmiyomuş öğrenmiş oldum

3. Vukuat- iftara et kızarttık tencerede yağ duruyodu hadi kokmasın dedim başka bi tencerenin kapağını kapadım üstüne oda sıcaktan heralde yapıştı kaldı uğraştım açamadım kv uğraştı açamadı kp eşim seferber oldular yok kapak açılmıyo sonra eşim dedi ısıtalım tekrar açalım neyse ısıttılar o sıra kp kapağı zorldı kapak açıldı ama kulbu koptu

ay peşpeşe nasıl da denk gelmiş ya

Süpersin canım bir aylık vukuatı bir günde halletmisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…