Annelerin Güncesi

dogum gününüz kutlu olsun canim

Iyi doğmuş kalp nice mutlu senelere

silemiyor musun

Geçmişi tam okuyamadım kızlar. Doğumgünü yorumlarınız için çook teşekkür ederim :) yorucuydu ama güzeldi. lutita güzel geçti bizimki. Sanırım sizinde öyle geçti. Çok şükür bunuda atlattık. Nice güzel yaşları olur inş. hepimizinkinin..

Ayy yrn ramazan garip bi mutluluk var içimde. Hep böyle oluyorum. Allahım tuttuğumuz oruçları kabul eder inş. Ve dayanma gücü verir :)

Tarhana ve erişte

Sağol canım tarhanayı ben yaptım da erişteyi annem yaptı kayınvalideme yolladı ben sadece fırınlama işlemini yaptım elde kesmişler makine yok zaten
Ellerinize saglik. Biz firinlamiyoruz kurutuyoruz sadece. Ondan farkli geldi demekji goruntusu. Annem yogunluktan yapamadi bu sene hazir alcam
Iyi doğmuş kalp nice mutlu senelere

silemiyor musun
yok silinmiyo. Hic biri silinmiyo hatta yaptiktan sonra. Silebiliyo musun sen?

Ellerinize saglik. Biz firinlamiyoruz kurutuyoruz sadece. Ondan farkli geldi demekji goruntusu. Annem yogunluktan yapamadi bu sene hazir alcam
yok silinmiyo. Hic biri silinmiyo hatta yaptiktan sonra. Silebiliyo musun sen?
Fırınlamadıklarına makarna diyoruz biz yumurtalı yapıyolar bu yumurtasız kp her sahurda sadece bundan yer kv de uğraşıyodu her sene bu sene sağolsun annem yaptı yolladı

Fırınlamadıklarına makarna diyoruz biz yumurtalı yapıyolar bu yumurtasız kp her sahurda sadece bundan yer kv de uğraşıyodu her sene bu sene sağolsun annem yaptı yolladı
Evet biz yumurtali yapiyoruz makarna olarak. Bilmiyodum ben yumurtasiz da yapildigini.
Lezzetli oluyo ama cok severim bende

A Akaibu benim eski telde de silinmiyordu :) her seferinde gülüyorum yanlış smilelerine :))
Sorma canim ya.ikide bir yanlis basiyorum. Bi de abuk subuk yerlerde cikiyo. Yemekten bahsediyoruz kusma ifadesi onu en asagi cekip yanlis oldu diye yazmasam yanlis anlasilabilir.
Alisamadim bi turlu su telefona bi degistirebilseydim rahatlicam.

Sorma canim ya.ikide bir yanlis basiyorum. Bi de abuk subuk yerlerde cikiyo. Yemekten bahsediyoruz kusma ifadesi onu en asagi cekip yanlis oldu diye yazmasam yanlis anlasilabilir.
Alisamadim bi turlu su telefona bi degistirebilseydim rahatlicam.
Yok canım biz senin smilelerini E Esinn10 un iki kez göndermelerini S sailormoon123 ün klavyesini biliyoruz artık. Yanlış anlaşılma yok gülümseme var
He bide fayika nın kahkahaları

Başka zaman olsa uykum gelmez. Kendimi zorla sokarım yatağa. Bu gün uyumamayım dedim güya sahura kadar gözlerimi zor açık tutuyorum Şimdi uyursam da uyanamam muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…