Anneden vazgeçmek zorunda kalmak

Evet umurlarında değilim, umurlarında olsam maddi olarak geçtim manevi olarak dayanamıyorum demelerimi duyarlardı

Anneniz saf ve aciz degıl.
Sizi catır catır kullanmayı ıyı bilen biri nasıl saf oluyor.
Bu evde tek saf sizsınız aciz olanda babanız

Adresinizi degıstırmelısınız ayrıca

Hasta calısamıyor ne demek
Arkadasımın sevgilisi bıpolar
Ve ogretmeblıge atandı calısıyor altı yedi yıldır

Çok taviz vermişsin böyle ha istediğinde para gelirse çalışır mı bu ..ilerde beni evlendir evimi arabamı al der çocuk yapar çocuğuma bak der bunun sonu yok,kendinize gelin ve bu duruma bir son verin artık

Çok taviz vermişsin böyle ha istediğinde para gelirse çalışır mı bu ..ilerde beni evlendir evimi arabamı al der çocuk yapar çocuğuma bak der bunun sonu yok,kendinize gelin ve bu duruma bir son verin artık
Arabasını babamla ben aldık zaten
Geçen günde evlenirken eşyalarımı almama yardım edecek misin dedi, ben de ben senin karın mıyım karınla birlikte al hareketlerinden çok rahatsızım dedim

Ay annene acayip sinir oldum düpedüz herseyin suçlusu o
Çocukluktan itibaren seni manipule edip kullanmış, şimdi de tüm sinsiliği ile oğlusuna kurban ediyor
Annen aptal da değil saf da değil arkadaşım klasik oğluna aşık anne ve seni bile isteye ona kurban ediyor
Hayatında görüp görebileceğin en kötü insan o saf sandığın annen .
Saf olacak da o kadar oğluna kurban ettiği kızdan bi de babasının borçlarını talep edecek .
Acımasız arsız ve yalancı bi kadın, bana kızdığını biliyorum ama kardeşinden önce bu kadını hayatından def et. Gerisi çorap söküğü

Yazmayı unuttuğum bir şey daha var ben 1 1 evde yaşıyorum geliyorlar 3 kişi ben nerde uyuyup uyanıp işe gideceğim tek çalışan da benim, kardeşim yatağıma yatıp kalkmıuor ben salonda sürünüyorum, geceleri kavga çıkarıyor kendi evimde gece vakti sokağa çıkıp sakinleşmesini bekliyorum, babam annemle tartıştı bidaha kızın evine zırt pırt gitmeyeceğiz diye, annem de kızımın evine gitmeyecek miyim diyor hala babam da gitme kör müsün çocuk sokakta bekliyor dedi de öyle anladı

Bipolarlıkla para vermenizin bir alakası yok. Tedavi için para verin ama başka bir şeyi karşılamanız gerekmiyor.

Kesin bağlantıyı. Ben kestim ve çok rahat ettim. Tabii ki vicdan yapıyor insan benim rüyalarıma giriyorlar hala ama kesinlikle görmediğim duymadığım için daha mutluyum.

Sizi anne babaya küsmek zorunda bıraktıkları için yaşıtınız koca bir adama (kardeşinize) ebeveynlik yaptırdıkları için size değer vermedikleri için onlar suçlular. Bu ilişkiden çıkınca kurtulacaksınız.

Kardeşinize ayıracağınız parayla gidip psikologla görüşün veya psikiyatristle. Kendinize onlarsız bir hayat kurun ve tedavi görün.

Kimseye kızacak halim yok ben 5 kere falan kriz geçirdim bağırmaktan boğazım acıyor, bana bunları yaşatmalarını hak etmedim. Gücü yetmiyorsa oğluna zorla hastaneye ytırsaydı

İğrenç insanlar daha azı değiller. Ev değişin adres bile vermeyin. Babanızla dışarda görüşürsünüz. Böyle yaşanmaz.

Özel değilse tüm ailenizle mi kestiniz bağı

Bana yapılan zulme yakın arkadaşım ağlıyor düşünün ki el, ben nasıl dayanayım

Bipolar kişi ilacı bırakamaz kesinlikle. Mutlaka atak anında yapıyorlar ve döndürmek çok zor. İlaçsız, tedavisiz daha kötü olur. Hasta dediğiniz adam deli değil, bipolar. İlacını, annesi hallediyorsa her şeyini, kediye verir gibi ezerek verecek. Anaların oğlan aşkından nefret ediyorum. Oğluyla yaşasın. Babanızı dinleyin. Kendimizi biz düşünmezsek kimse düşünmüyor. Allah sabır versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…