Anne onayı

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz icin ama valla daha iyisini bulamadım elimdeki en iyisi bu

Annesi elbette sorunlu olabilir dediğiniz gibi. Ama siz çok varsayımsal konuşmuşsunuz. Kesin şöyledir böyledir tarzında. Bence eski ilişkinizde çok yıprandığınız için en ufak bir şeyde anne etkisi olduğunu düşünüyorsunuz

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz icin ama valla daha iyisini bulamadım elimdeki en iyisi bu
Siz öyle diyorsanız belki de bundan sonrasıdir kimbilebilirki.Diliyorum en sahicisi ve en uyumlu olduğunuz kimse onunla mutlu olun.Bazen biz plan yaparız bazen biseyler olur bazen çok üzülürüz en sonunda bazen bizi en uyumlu ya götürür.Hatta derizki bilseydim ne üzülürdüm nede gram zaman harcardim.Bakalim hayat size ne suprizler hazırlıyor.Sonucta onun dediği olur en son

Valla beş yıl oldu boşanalı dogru düzgün bir ilişki diyeceğim bir sey olmadı belki de sorun bendedir bilemiyorumama inşallah hepimizin karşisına kendi dengi insanlar çıksın

Valla kendisi anlatıp şişirdi aslinda beni bugün bile diyor ki geceden hazırladiğim kıyafetleri saklamıs sabh nasıl kurulmayayım simdi

Valla kendisi anlatıp şişirdi aslinda beni bugün bile diyor ki geceden hazırladiğim kıyafetleri saklamıs sabh nasıl kurulmayayım simdi
Böyle değişik değişik detaylar varsa haklısınız tabii. Konuya yazdıklarınızdan ben o şekilde olabilir diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…