Anne onayı

Yok birinin pesinde koşacak biri asla degilim o da farkında ama neden yürek yemis gibi davranıyor anlamıyorum😁
Farkında şimdilik fakat anne etkisiyle uzaklaşmaya başlamış bile. Adam gibi duracak biri lazım yoksa ine anlamj var

Hemeeeeen ayrılın hemen. Emzikli bir eş sevgili istemiyorsanız hele ki çocuğunuzun olduğunu saklamış saygısız.. kime ne acaba boşanıp çocuğunuzun olmasından. Şimdi annesine açıklama yapıyorsa evlenince neler neler olur. Ahlaksızlık mi yaptınız bu ne saklama çabası en sinir olduğum şey.

Bende cocugunun saklanmasina takildim

Merhaba
Kaynana konusu açmayalı yıllar oldu çok da huzurluydum ama her defasında aynı tipleri nasıl çekiyorum, bilmiyorum.Yaklaşık iki aylık bir ilişkim var bu zamana kadar ıssız adamlardan, çok eşlilerden, dengesiz manyaklardan sonra bana epey iyi geldi.Sorun şu ki bence aşırı anneci bir tip.Daha ilk günlerden ben aşık olduğumu hissediyorum bunun sonu nasıl olur diye dertleniyordu.Dert kısmı da şu benim boşanmış ve çocuklu olmam.Ben de evlilik falan düşünmediğim için salağa yatıyordum.Hemen annesine benden bahsetmis🤦‍♀️çocuğumun olduğunu söyleyememiş sadece boşanmış demis.Annesi de güya insanlar anlaşamayıp ayrılabilirler demis. Olayın sadece böyle olmadığına eminim ama aynı hataları yapmamak adına annesi hakkında asla yorum yapmıyorum.Neyse en son gecen hafta buluştuk suratı çok kötüydü zaten hemen anlattı dun gece arkadaşlarıyla çıkıp icmiş geç saatte eve gelmis bugün de benimle çıkınca annesi dırdır yapmış sürekli dısardasın para tutmuyorsun, bana para vermiyorsun tarzı konuşmuş(kesin bana para yedirdigini düşünüyor burada açıklanmayan kısım bu)Bu arada ikimiz de memuruz benim evim arabam var kendisinin bir seyi yok.Yani anneye dönüp senin oğlunun parası yok demek istiyorum.Neyse kendi baya dert ediniyor hatta saçma sapan hamile kalırsan kabul etmek zorunda kalır dedi.
Ben aldatıldığim icin boşandım ama asıl mevzu akıldan noksan annesi ve fesat kardeşiydi.Kaynana sürekli bizden ev, araba, kızının düğünü gibi sacma sapan seyler ister her şeye konuşur karışır eş kişisi de onu dinlediği icin kıyametler kopardı en sonunda evde ne huzur ne sevgi ne saygı kaldı.Sonunda başkasına gitti ve bitti.Ben aptal mıyım aynı şeyleri göre göre yaşayayım ki bu bence eski eşimden de aileci.Annesi hakkinda yorum yapmamak icin kendimi tutuyorum ben evlilikten yeterince çektim artık istemiyorum deyip geciyorum.Aslında sen benim aklımdaki kişi degilsin diyemiyorum.Bir erkekte en çok baktığm şey saygınlıktır çünkü güclü karakterli bir erkek duruşu istiyorum ama kendisi dışarı cikmak icin annesinden müsaade istiyor.Bir gün bitecek biliyorum şu an bitirme gücü hissetmiyorum ama asıl canımı sıkan mevzu şu 6 günlük bir eğitimdeydi güya çok özledi, zor geçti ama dünden beri bana görüşelim demedi. Büyük ihtimal valideyi kızdırmak istemiyor kadın benimle görüşmesini istemiyor çünkü.Başlarda beni görmek icin şehrin bir ucundan bir ucuna gelen adamdan iki gündür ses yok ben de görüselim demeyi düşünmüyorum böyle nereye kadar devam eder bilmiyorum.Bir konuşma yapmam gerekir mi onu da bilmiyorum.
Yol yakınken ayrıl zaten evlilik düşünmüyorum diyorsun. Aşırı mutsuz olursun..

X