Anne olmayı heyecanla bekleyenler

inşallh dediğin gibidir ve hemilesindir bu topikte hamilelere ihtiyacımız var:) heycanla beklioruz haberini:ecrin_bebek:

valla martı da degerlendır hiç zaman kaybetme bence eğer okuduysan yazdılarımızı hepimiz uğraş içindeyiz inşaal allah bir an önce hepimizi bebeklerine kavuştutur.

canım martı değerlendiremiyorum çok isterdim ama kociş sınavın geçsin bi diyor. Şimdi kalırsan finalde baya ilerler belirtiler başlar zorlanırsın diyo o yüzden nisan başında arasınava gircem ondan sonraki haftada yumurtlama günüm başlıcaz İnşallahh... Birşey soracağım yumurtlamam 12- 16 nisan arası ama ben bir iki gün arka arkaya çalışma olsun diyorum ne olur ne olmaz hep gün aşırı diyorlar ama hesaplayıcıya göre yumurtlamam 16 sında.. 14-15-16 tarihlerinde arka arkaya mı olsa acaba.. Ama bu ay yumurtlama belirtisi olan akıntı yumurtlamanın ilk günlerinde geldi. Bilmiyorum valla ama sanırım son 2-3 gün arka arkaya denicem.. Gün aşırıya pek güvenemiyorum...

BENde denıorum şimdi arka arkaya yumurtlama haftası gıbı gozukuo benimde.gün aşırı demelerinin sebebi sperm kalitesi düşer diyeymiş.ama bilmiyoruz ki biz kalitemiz ne? denemeye değer :)

BENde denıorum şimdi arka arkaya yumurtlama haftası gıbı gozukuo benimde.gün aşırı demelerinin sebebi sperm kalitesi düşer diyeymiş.ama bilmiyoruz ki biz kalitemiz ne? denemeye değer :)

efet sperm 48 saat kalıyor canlı kalıyor zaten diyorlar yumurtlama gününden birkaç gün önce de başlamak gerekiyormuş yumurtlama olduğunda hazır sperm olsun diye.. Ama ben ilk günleri iki gün son günleri de iki gün arka arkaya istiyorum zaten geriye de fazla gün kalmıyor gerçi... Allah hayırlısını versin.. İnşallah en kısa zamanda hamiş kalırız...

amin inşallah valla ben tek gün çalışıp hamile kalanlara imreniyorum bana göre büyük başarı:)

herkese merhabaaa malesef 2 gun once regl oldum tum umıtlerım suya dustu son 2 aydır oyle oluyorum cok farklı seyler oluyor ama sonuc yıne aynı bundan sonra kafama takmıycam valla gelırse gelır napalım kafaya taktıkca olmuyor zaten ınsallah bu aya olur dıyorum başkada bısey demıyorum yaaaaaaaaaÇok üzgünüm çoook

hayırlısı olsun inş en kısa zamanda olur.bencede ya valla takamamk lazım ben şuan yumurtlama haftam dedimki hergün mü çalışsam yoksa gün aşırımı yemin ederim 3 gün önce bi fırsat oldu daha gelen giden olunca bidaha yapamadık.takmıourm ya ben bu ay kısmetse 1 kezle bile oluo.hem yaz gelio gezerim tozarım her ya üzülemem olmuo die artık.

bi de benim hep bu dönemlerde sabahları uyandıgım da midem bulanıo sizlerde de oluomu yumurtlama döneminizde?

amin inşallah valla ben tek gün çalışıp hamile kalanlara imreniyorum bana göre büyük başarı:)

efet yaaa hemenj hamile kalanlara bende imreniyorum gerçi iz daha çalışmalara başlamadık ilk olacak nisanda ama İnşallah bekletmez diyorum. Bende yumurtlama zamanı olan o 5-6 günlük gönemde her gün mü olsun gün aşırı mı şaşırdım ama dediğim gibi ilk iki gün ve son iki gün arka arkaya olsun diyorum yeter heralde... diğergünler gün aşırı olacağı varsa zaten tutar olacağı yoksa hergünde olsa tutmaz Allah bilir en hayırlısını.. Dün samanyolunda bir şey izledim. Adamın 3 kızı var ama adam oğlan olsun diye tutturuyor hatta Allah'a isyan ediyor. Arkadaşları hayırlısını iste diyor. Neyse erkek bebeği oluyor sonunda ama hayırsız çıkıyor babası hastalanıyor bakmıyor içki felan.. En sonunda bankalara borçlanıyor adamın evide gidiyor elinden.. Ve o sevmediği kızları bakıyor sonunda adama... Herşeyin hayırlısının hayırlı olacak zamanda olmasını dilemek lazım.. O herşeyin en iyisini bilir..

kızlar yuppi yumurtladım:) bu sabah ovulasyon test yapıyı bakıyım napıo benimkiler die.çift çizgi 1 dakika içinde ve çok koyu çıktı dün aksam faliyette bulunmusttum inşallah işe yarar.ayrıca 18.günde oluomus demek bende.gecen aylar erken bırakmısım ben calısmaları ozaman.

canım çift çizgiyi gördükten 24 ile 48 saat arasında yumurtlama gerçekleşiyo.yani senin için önemli olan bu akşam ve yarın akşam değerlendir mutlaka.ben de ovulasyon testi kullanıyorum geçen ay 13. gün gördüm çift çizgiyi bu ay 16. gün yani aydan aya da değişebiliyo

canım sende 35 günde bir mi oluyorsun yoksa daha mı az.. Ben 35 günde bir oluyorum 2 aydır nisanı da ona göre hesapladım 10-15 arası yumurtlamam hatta tam 15'i yumurtlama günüm diye gözüküyor ama sonraki birkaç günde de gebe kalma şansınız yüksek diyor.. Yani ben 35 günde bir regli olduğumdan 21. günde yumurtluyorumnormal zamandan bir hafta daha geç oluyor yumurtlama bir gafta geç regli görünce tabii.. Bende erkenden başlıcam riske atmıcam... İnşallah gelir bebişin.. Bu birkaç günü de değerledir canımm boş bırakma.. Hadi hayırlısı...

bende 32 veya 33 günde bir oluorum.hani genellikle 14.gün yumurtalama başlıo dıe düşünüodum oyuzden gecen aylar erken başlayıp erken bırakmısm hep ovulasyon günlerini es geçmişim inşallah dün yaptık:kedi: ama bgn ve yarın da denicem ard arda.bence 15 ve 20.günlere kadar sıkı çalış sende hiç belli olmuo çünkü

topikte listede adı geçen arkadaslar nerelerdesiniz hiç sesiniz çıkmıooo boş bırakmayın topiğiiiimiziiiii

evet bende regli tarihi ne olursa olsun 14. gün sanıyordum meğer değilmiş neyse ki ben erken farkettim yoksa bende erken başlayıp erken bitirme durumuna düşebilirsim yani çalışmalar bittiğinde yeni yumurtlama gününe girmiş oluyorsun ve maalesef şans olmuyor.. Evet dene canım zarar gelmez nasıl olsa...:) bende 11. günde başlıcam erkenden ve 18. güne kadar çalışcam zaten 20. güne kadar çalışamam İstanbul'da ailemin yanına gideceğim. Hatta yumurtlamanın oldupu tarihte gitcektim evvelden 14. gün diye bildiğim için sonra düzeltince o tarihi öbür haftaya attım yoksa valla bende yumurtlama dönemimde İstanbul'da olcakmışım.. Artık olacağı varsa olur o çalışmayla.. Allah sana da nasip eder İnşallah...

üff ben biraz sıkıntılı günler geçiriorum son günlerde kasık bölgemde çok agrı hissediodum tuvalete cıkarken cok canım yanıodu pazar gunu medicalpark acile gittim doktor ufak bi kist var dedi bi de akıntı çok artmış yumurtalıkların polikistik yapıda ddedi.yani dedim bu engellmi benim hamile kalmama bunun üzerine doktor anlattı çizdi diil ama olabilir dedi kafamı cok karıstırdı 4-5 daha dene olmazssa eşinizle gelin dedi bide ilaç verdi idrar yolu temizlemek için.yarın tekrar kendi doktoruma gidicem ama ağrım cok fazla bugun debenneyaptımkibenneyaptımki

canımm çok geçmiş olsunn.. Allah şifa versin. Ancak kist varsa dr ilaç vermedi mi.. Hamilelik düşünüyorsun ama kısa bir süreliğine doğum kontrol hapı kullanırsan kolayca erir kistin benim ufak bir kistim vardı yazın 2 ay yasmin kullandım ve gitti zaten regliyle atılan fonksiyonel bir kistmiş önce söktürücü kullandım sonrada yasmin kullandım bir daha da olmadı. Peki reglin gecikmişmiydi normale kist varsa regli olunamıyorda o yüzden sordum.. Yanii önce tedavi olup kistten kurtulman sonra hamile kalman gerekir kistin varken sana nasıl deneyin diyebilir ki.. Hamileyken daha da büyür ve ilaçta kullanamazsın..

senin de dedigin gibi çok ufak bi kist dedi adetinle atabilirsin dedi.evet bu ay 3 -4 gün geç adet oldum bende hemen heveslenmiştim.işte bu hafta gidicem doktora prş günü randevum var.sadece akıntı için idrar yolunu temizleyici bişi verdi tabi ben başlamadım kendi doktoruma bi göriniyim ole başlıcam ama can sıkıcı yaa bu işler.

bi de ben pazar acile gitmiştim medical parka.doktor doğum servisindeydi beni de oraya aldılar muayene için.kapılar hep açıktı odaların.kadının bitanesi doğum yapıo du yatmıştı o meşhur koltuğa basbas bağırıodu.dedim ki doktora neden beni buraya aldınız cok stres yaptım ben gıdıyım sizin galıba doğumunuz var doktor yok dedi daha başlamadı siz geçin yan odaya yan odada doğum yapılan yer ben cok korktum.allah tum doğum yapıcaklara yardım etsin benim gözüm çok korktu.

kistin madem ufak fonksiyonel kafanı takma hemen gider.. Herkesin doğumu bir olmaz canım hem biraz meşakatli olacak tabii doğum yanii candan bir can daha çıkıyor kolay mı.. Allah onun kuvvetini verir. Hele hamile olunca gözünün içine bakarsın gelsin diye.. O kadar cefası da olsun dimi... O kadının iyice artık sancısı artmştır son kademeye gelmiştir doğurması yakındır ondan öyledir hele bir hamile kalalımda doğumu düşünürüz kız yaa... Bakalım valla eşimde moralimi bozdu dün o işten gelince çay içmeye gittik oturduk bebekten konu açıldı biz nisanda başlıcaz ya çalışmalara bana diyo ben rüyamda gördüm 3. deneme de oluyordu dedi. Aman dedim yaa hemen olsun... Ama bir yanda da hayırlısı ne zamansa o zaman olsun diyorum ama ben rüyamda bir kız bebek gördüm... Hakkımızda hayırlısı artık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…