Anne olmayı heyecanla bekleyenler

inşallah sağlıklı bir bebegin olur.demekki kocanda bilinçaltında düşünüo kaçta tuttururuz die:) hiç moralımizi bozmadan denemelere devam etmelıyız inşallah ilk demende tutar da çok sıkıntı yaşamazsın.

inşallah sağlıklı bir bebegin olur.demekki kocanda bilinçaltında düşünüo kaçta tuttururuz die:) hiç moralımizi bozmadan denemelere devam etmelıyız inşallah ilk demende tutar da çok sıkıntı yaşamazsın.

o da bana çaktırmıyor rahat ol hemen olacak diye bir şart yok kendini alıştır olmamasına diyor sonra üzülürsün diyor bakalım artık Allah ne yazdıysa o olur.. Ama ben hemen istiyorum elbette.. Allah herkesin gönlüne göre hayırlısını versin..

bende bu ayda bişi yok kızlar.kist için dün doktora gittim muayene oldum kist önmeli diil kendi gider dedi ama rahim duvarında biraz kalıunlaşma var dedi heralde adetin yaklastıgı içindir ama sen yıne de kan testi yaptır dedi yaptırdım 1,20 negatif çıktı ama daha benım adetime 9-10 gün vardı ve yumurtlama olalı 3 - 4 gün fln olmustu bu kadar cabuk test sonuc verebılırmı ki?ve adete 10 gün kala başlarmı rahim duvarı kalınlaşmaya?

ben daha doktora gitmeden denemeler yapıyorum. bakalım ne zaman tutar

DÜNDEN beri karnım ve belim kuruk sokumuma dogru çok ağrı hissediorum göğüslerimde baya dolgun oldu :) galıba bu ay erken olcam

evet unuttu herkes burayı.benım bgn adet günüm gelen bişi yok ama bende ufak kist oldugu için gecikme yapabilirmiş:a015:

ben bugun adet oldum

hayırlııs olsun canım zaten kist varken hamile kalman doğru değil.. Ben anlamadım şimdi doktora gitmişsin kist var demiş peki ilaç vermedi mi. Bana yasmin vermişti birkaç ay kullandım ve gitti. Öncelikle kistin tedavi edilsin ondan sonra hamile kal canım... Önce reglin bitince dr git hala kistin duruyorsa bir ilaç verir hayırlısı ne zamanda o zaman olsun.. Bende regliyim.. 2 hafta sonrada çalışmalara başlıcaz hayırlısı bakalım...

geri sayım başladı benim için .son 6-7 gün. umarım iyi haberler veririm sitedekilere. ama sanırım adet olcam yine öyle hissediyorum.fisfisfis

geri sayım başladı benim için .son 6-7 gün. umarım iyi haberler veririm sitedekilere. ama sanırım adet olcam yine öyle hissediyorum.fisfisfis

İnşallah Allah nasip eder... Fazla kafanı takma günleri de sayma oluruna bırak stres olunca odaklanınca bir türlü gelmiyor. Bende ilk defa deneyeceğim bu ay bende heyecanlıyım ne kadar takma desekte ister istemez heyecan oluyor.. Allah hayırlısı hayırlı zamanda versin.. Allah bilir en doğru zamanı...

İnşallah Allah nasip eder... Fazla kafanı takma günleri de sayma oluruna bırak stres olunca odaklanınca bir türlü gelmiyor. Bende ilk defa deneyeceğim bu ay bende heyecanlıyım ne kadar takma desekte ister istemez heyecan oluyor.. Allah hayırlısı hayırlı zamanda versin.. Allah bilir en doğru zamanı...

aslında öyle arkadaşım çok kafayı takmamak gerek bu ay pek takmadım. ama şu son günler beni öldürüyor. gelsin artık istiyorum sanırım birazda sabırsızım.iki yıllık evliyim ama ikinci denemem bu. gerçi benim için evlendiğim ilk günden kalsam bile kabulümdü.bakalım hayırlısı ne zaman?yerimseniben

bir takım sorunları atlattıktan sonra korunmayı bıraktık.
inşllah yakında hayalime kavuşurum.

yok mu hamilelerimiz? güzel haberler?

insallah muttercim , sorunlarinin bitmesine sevindim..saglik herseyden önemli cünkü..

slm kızlar özellikle mutter .! uzun zamandır sitenın sessızlerındenım.listeye ara vermıssınız galba ama eğer yazarsanız benı yazın lütfen.ilaçla korunuyoduk ve son sat 3 temmuz 9 aylık evliyım korunmayı bırakalı bır ay oldu ve bu ay deniyoruz.27 yaşındayım eşim 32 yasında.önemlı gunlerde çalıştık çabaladık ve inşallah beklenmeyen sat ı 3 ağustosu görmem.bıras karnımda şişlik hissediyorum çok sık terlemeye başladım acaba hamılemıyım? nezaman test yapayım?2 gun kala?
sevgıler hepınıze inşallah anne olmayı Allah bize nasip eder tez zamanda

slm kızlarr bende 2.ci için çalışmalar var benide listeye ekleyin SAT 3 temmuz ağustosti güzel haber veririm inşallahh....
bu arada yaşım 30 bir tane oğlum var 3.buçuk yaşında
FRLANG seninle aynı zamanda öğrencez sonuçlarıı reğl tarihimiz aynı çünkii

slm kızlarr bende 2.ci için çalışmalar var benide listeye ekleyin SAT 3 temmuz ağustosti güzel haber veririm inşallahh....
bu arada yaşım 30 bir tane oğlum var 3.buçuk yaşında
FRLANG seninle aynı zamanda öğrencez sonuçlarıı reğl tarihimiz aynı çünkii

AAA NE GÜSEL. İNŞALLAH İKİMİZDE HAMİLE KALIRIZ. BİZİM İLK AY DENEMEMİZ. BEN SENIN KADAR TECRUBELİ DEGILIM.BU ARADA OĞLUŞUNU ALLAH BAĞIŞLASIN.TAM SEVİLCEK ZAMANI.ÖP BENİM İÇİN. BEN ADETTEN 2 YA DA 1 GUN ÖNCE TEST YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM.DÜN COK HALSIZDIM MIDEM AKSAMA DOĞRU BULANMAYA BAŞLADI.EVE GİTTİM HEMEN YATIŞ.UMARIM BELİRTILER BÖYLEDIR.ohaoldumsmile

AAA NE GÜSEL. İNŞALLAH İKİMİZDE HAMİLE KALIRIZ. BİZİM İLK AY DENEMEMİZ. BEN SENIN KADAR TECRUBELİ DEGILIM.BU ARADA OĞLUŞUNU ALLAH BAĞIŞLASIN.TAM SEVİLCEK ZAMANI.ÖP BENİM İÇİN. BEN ADETTEN 2 YA DA 1 GUN ÖNCE TEST YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM.DÜN COK HALSIZDIM MIDEM AKSAMA DOĞRU BULANMAYA BAŞLADI.EVE GİTTİM HEMEN YATIŞ.UMARIM BELİRTILER BÖYLEDIR.ohaoldumsmile
canım inşallah benimde bir ay olacak korunmayı bırakalı hamiş oluruz bu ay inşallah
teşekkür ederim bi tanem annelik güzel bi duygu sende yaşarsın umarım
bugün benimde midem bulanıyo başım çok ağrıyııo

merabalar kızlar ben de bebek sahibi olmayı çok istiyorum 3 aydır uğraşıyoruz. bu ay adetim 2 gün gecikti daha önce sadece bikaç kere geciktiği olmuştu. bir de kasık batmaları, arada ağrı, yorgunluk ve en önemlisi fazlaca akıntım var. dün biraz kahveye dönük geldi ama sonrasında yine sarıya ve beyaza döndü yarın test yapmayı düşünüyorum. sizce de hamilemiyim?:KK43:

X