Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyorum hemde cok

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bisey sorabilir miyim ? Adet sancisi gebelik olusmasina engel bi etken mi sizce ?

hayir canim tabiki deil benim annem adet sancisindan serumlar yiyormus 7 tane dogurdu masAlllah korkma yanib
Icime su serptiniz gercekten saolun . Çünkü bekarken de evliyken de asiri sancim oluyor ilk gun yerlerdeyim kaynanamda evlendigimden beri YOK SENIN SANCIN OLUYOR DA O YUZDEN GEBE KALAMIYORSUN diyip diyip duruyordu .

Bence de değil ya bizde ırsidir adet sancısı babaannem 5 halamın biti 3 diğer halam 2 tane doğurmuş bizde doğururuz

Sonucta normal bisey adet sancisi olmayan bi insan da sikinti vardir bence kaynanam koye gitmis sözde hocaya o da demis ki senin gelinin sanci oluyor o yuzden olmuyor bebegi . Koye gitmeden once de surekli senin sancin var o gebelige engel diyip duruyordu banaulaaann yyaaaa ne insanlar var cunku kendi ablamlar da sanci cekiyorlar . Cocuklari da var ve hala da çekiyorlar sanciyi ..

Icime su serptiniz gercekten saolun . Çünkü bekarken de evliyken de asiri sancim oluyor ilk gun yerlerdeyim kaynanamda evlendigimden beri YOK SENIN SANCIN OLUYOR DA O YUZDEN GEBE KALAMIYORSUN diyip diyip duruyordu .
hahahhahaha ayyy kız benim de şu an adet olduğum ilk gün ne yatıyorum ne de yemek yiyorum kaynanan da yani baya komik alakası yok hatta sancı yaşayamıyorsan Bu bir anormallik tir

hahahhahaha ayyy kız benim de şu an adet olduğum ilk gün ne yatıyorum ne de yemek yiyorum kaynanan da yani baya komik alakası yok hatta sancı yaşayamıyorsan Bu bir anormallik tir

Hatta çalıştığım yerde mescid vardi kucuk bi oda adet oldugum gun herkes biliyordu resmen adet oldugumu mescide girer aglardim agridan

Kaynana hayran kaldım ne diyim cahillik işte kusura bakma canım benim kaynanama görede tüm sorun bende ama ne eşimde ne bende sorun yok şükür ki

Kaynana hayran kaldım ne diyim cahillik işte kusura bakma canım benim kaynanama görede tüm sorun bende ama ne eşimde ne bende sorun yok şükür ki

Benim kaynanama gore de benim cocugum olmuyor . Halbu ki sorun esimdeydi varikosel vardi ileri derecede ameliyat oldu ama daha hamile deeeeelim beklemedeyiz aslinda annesi gitmis koye demis gelinimin bebbegi olmuyor şarlatan hoca da karisim hazirliycam demis gelinin yesin ben de kabul etmedim . Esime de soyledim kabul etmedigimi . O da diyor ki bundan sonra gebelik icin tedaviye falan gidip de ugrasmiycam olursa olur olmazsa olmaz artik banane madem yemiyorsun onu .

ne kadarlik evlisin sen zaten oyle oluyor hep kadinlari sucluyolar ki erkeklerde de sorun cikiyo sürekli ama suclu olan kadin

bizde hic korunmadik bende 7 aylik evliyim ama bisey yok daha ama uzmanlar iki yil önce söylemisti bi kac yila cocuk sahibi olmak cok zorlasacak diye

Eskiler ne guzel patir patir yapiyorlardi . Ne ovulasyon diye bisey vardi . Ne adetlerini takip ederlerdi . Haberleri bile olmazdi gebe olduklarindan simdi oyle mi caniiiimmm aayyyhhh baya zor kim kime suc aticagini sasiriyor . Aslinda hersey yedigimiz icitigimiz hormanlardan dolayi bozuyorlar sistemi

Bu ayın 24ünde doldu 1 yılımız malesef ya en çok üzüldüğüm nokta bunu kadının kadına yapması sahip çıkmıyoruz birbirimize
bosver sen ne kadar takarsan o kadar stres yapar ve kendine zarar verirsin gorumcem 10 yil boyunca sirf insanlae soyledi diye sters yapti cocugu olmadi yurt disina tasindi hamile suan inan sters cok kotu tika kulaklarini güzelim

Bilmediğin şeyleri yeme canım her ot çöp herkese aynı etkiyi yapmıyo ters de tepebilir

Hayırlısı olsun canım İnan ben bazen Allah'ın gücüne gitmesin çocuk doğurmak bile istemiyorum daha Bugün bizim evin karşısında bir inşaat var Sarhoşlar oraya köpek götürüp tecavüz edip 4 tane köpeği öldürmüşler böyle bir ülkede ben nasıl çocuk yapıp büyüteyim erkek çocuklara bile sokakta tecavüz ediyorlar İnan bana Bazen çocuk doğurmak konusunda şüpheleniyorum strese giriyorum acaba benim çocuğum da o çocuklardan biri olacak mı diye ne kadar koruma altına alabilirim ki ben onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…