Anne olmak hayal mi

iyi akşamlar kızlar ne çok kaynatmışsınız sanırım eşleri çekiştirmişsiniz ama hepsi aynı
benim eşim ilk evlendiğimizde hiç ağlamama kıyamazdı ama şimdi ben ağlasamda umursamıyo çoğu zaman
gerçi artık eskisi gibi ağlamak gelmiyo içimdende
eee onlarda haklı ne demişler fazla naz aşık usandırırmış

benim ki alalım diyo bakalım.... benim eşimde bu aralar benim zorumla içiyo zaten o da bıktı artık
test sonucun çıktımı:26:

canım amh degerimmi o bir hafta sonra belli olacak telle arayıp ögrenicem.yok benimki ancak doktor verecekki içsin.keciboynuzu özünü iç bari diyom içiyodu bir ara simdi içmiyo içmezse içmesin benmi pesinden kosacagım cocuk gibi sifa olsun gülüm.benimki daha durumun farkında degil.benim yumurtam olusmuyo ya ona baglıyo olmamasını.doktor ona amelyat olman gerek yoksa daha kötü olur demişti.kendi bilir.gene ben pesinde kosup ikna edicem

Ooo muhabbet derinlere dalmış hanımlar bende katılım aranizaa bende doldurdum 1 seneyi sevgiliyken 1 hafta konusmadigmiz olurdu ama evlenince en fazla 2 gün :) oda zamanla iner inşallah .d

indi valla kuzum.masallah seninki daha yumusakmıs benimki inatcı keci gibi.biz bi güne barısırdık ama bukez bende inat ettim oda.devamda edicem

git kuzum doktora güzel haberle gel ins

:)) dimi cnm zamanla aglamayi pek umursamiyorlar, artik yanina farkli seylerde eklemek gerekiyor..
bukadar yipraniyoruz az nazda yapalim canim ya...

ayri oda konusunu bukadar uzatmayin cnm araniza sogukluk girer.. bizde genelde yarim gece salonda yatiyor gece yarisi bagiriyorum korkuyorum gel diye kosarak geliyor sabah yine kusme modu yapiyorum:))

bizim gibi düsünceli anlayıslı olmalarını istiyoruz ama nerdeeeeeeeeeeeeeeeee....sallamıycan aslında...

indi valla kuzum.masallah seninki daha yumusakmıs benimki inatcı keci gibi.biz bi güne barısırdık ama bukez bende inat ettim oda.devamda edicem

git kuzum doktora güzel haberle gel ins
Ben yumuşattim datlim :)) haklıysan dönme davanda sonra bu nasıl olsa barisiyo die takmaz burnu surtsun bak nasıl gelir
Inşallah canim

ayri oda konusunu bukadar uzatmayin cnm araniza sogukluk girer.. bizde genelde yarim gece salonda yatiyor gece yarisi bagiriyorum korkuyorum gel diye kosarak geliyor sabah yine kusme modu yapiyorum:))

hihi seninkide güzelmiş gülümcanım hep ben onun yanına gidiyorum bukezde o gelsinsoguk girdi gülüm aynen

ne kadara yaptırdın bu testi bende yaptırmak istiyorum:26:
ahha canım benim benim eşim içiyo içmesine ama çoğu zaman ben hatırlatıyorumpeşinden koşuyorum bende ben razıyım yeterki olsa
bu aralar onunda tüm ümidi bitti sanırım
olmazsa olmasın diyo bana sen bana yetersin diyo ama olmuyo işte

Ben yumuşattim datlim :)) haklıysan dönme davanda sonra bu nasıl olsa barisiyo die takmaz burnu surtsun bak nasıl gelir
Inşallah canim

aynen öyle canım bende uzatma taraftarı degilim ama hep ben hep ben birazda o alttan alsın.yadagelsin yanıma.biraz sürtsün bencede burnu:)

ya bizde hep kiyafet kavgasi yapiyoruz.. tayt uzerine uzun tunik giysem onda bile sinir oluyor.. dizde etek giysem sorun.. dugune giderken giydigim elbiselerde kiyamet kopartiyor ama dugune gidiyorumki en usturuplu giyinenler arasindayim millet neler giymis.. zaten acik secik asla giyinmem ama ojeme kadar yorum yapiyordu.. kendimi genc kiz saniyormusum falan neler der.. dort defa kiyafet tartismasi yuzunden herseyi ile hazirlanmistim son anda dugune gitmedik.. kizdim gitmiyorum dedim.. magazaya gitsek hep bi yorum artik takmiyorum ama yinede hep tartisma surer..

:)) dimi cnm zamanla aglamayi pek umursamiyorlar, artik yanina farkli seylerde eklemek gerekiyor..
bukadar yipraniyoruz az nazda yapalim canim ya...
aynen baştan gözümden yaş geldimi hiç kıyamazdı zaman geçtikçe baktı herşeye sulugözlülük yapıyorum o da bıktı
ahh bi hamile kalaydım biliyodum ben ona yapacaklarımı
biz küstükmü odayı ayırmayız ama ben sırtımı döner yatarım yine zavallım bana sarılmadan yatmazben küserim o hemen gelir geçer

bizim gibi düsünceli anlayıslı olmalarını istiyoruz ama nerdeeeeeeeeeeeeeeeee....sallamıycan aslında...
siz daha yenisiniz zaman geçtikçe oturur herşey

canım ben ankarada baskent ünv hastanesine gitmiştim muayene ücreti 122 tl verdim.doktor istedi.10 gün içinde yaptırırsan para vermiyormussun ama 10 günü gecerse muayane ücreti 122 tl tekrar ödemem gerekiyodu.para vermedim yani gülüm.yaptır sende mutlaka.aynen gülüm benimkide sanırım etki etmeyecegini düsündüğü için içmiyor.halbuki cok fayda gören var.öyle demeside güzel insallah bebişiniz cabucak gelir süpriz yapar annişine:) haklısın gülüm insan istiyor minicik sevmek istiyor garip bir duygu:26:

:)) cnm ama simdide su iyi oluyor yillar gectikce iki tarafta herseyi buyutmemeyi ogreniyor.. Allahim hep bi yastikda saristirsin sizi cnm...
ayy ben bi gebe kalsammm neler edecegimde bi kalamadim.. kimyasal gebelikte bile iki hafta ne guzel ne istesem yapmisti...

Offf ya arkadaslar
Bu ay okadar emindimki hatta icime dogmus gibi tut diye ama bugun hem regel agrisi Hemde Bel agrisi basladi yani anlicaniz adet Olucam gibi geliyor bide daha 10 gün var ama agrisi simdiden basladi(
Bi ay daha gecti ve hayallerimiz Yine hayal kaldi((

yaa bizim burada üni hastanesi var ama amh testi yaparlarmı bilmiyorum pazartesi randevu alıcam dr gittiğimde söylicem bakalım
aynen canım benim ahha bizim evimizede gelse minicik bir ses ne güzel olur
inş daha fazla beklemeyelim hiçbirimiz

amiin canım
evet yıllar geçtikçe otuuruyor herşey
herkes birbirinin huyunu alınca sorun olmuyo fazla herşey
biz ilk evlendiğimzde gün aşırı küserdik sonra sonra ayda bir küsmeye başladıık

hosgeldin cnm..bizdede ayni sorun var.. insallah bu son negatifin olur.. nerede tedavi goruyorsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…