Anne olmak hayal mi

Canim hic canini sikma benimde yuksekti suan ilacla 2.1 e indi.gebe kalmayida engelliyo.ama ilacla kolaylikla normal seviyeye geliyo.ama doktor omur boyu ilac kullanacagimi soyledi.ailede varsa yuzde doksan sendede olyomus

Canim benim insallah inusilinin normal cikar aynen gulum oyle oldum bide esimle kusuz suan konusmuyoz 5 gundur haberi yok adet oldugumdan.pek destek olmuyo bana.benimle dertlesmiyor.yanlizim yani:-( olacagi varsa her sekilde olur haklisin dadlim.baskentte yaptirdim doktor istemisti muayene olduum gunden 10 gun gecmedigi icin bedava yaptirdim.10gun sonra gitseydim yine giris ucreti 122 tl odeyecektim.bi hafta sonra belli olcak canim.bugun hacettepeye gittim tum gin aradim kimse acmadi randevu almak icin .is cikisi gittim sira aldim 1saat bekledim .diypki randevu alacaksiniz ariyorum acan yokki dedim mesgulduk dedi.dedim gurkan beye muayene olcam dedim parali dedi 120tl dedi tamam dedim ama suan doktor yok dedi ve randevu almaniz gerek dedi.cektim geldim.adetim bitince zekai tahirde histereskopi olcam.sonrada gogsen beye devam etcem canim

Son düzenleme:

canımm bende eşimle bu sıraları arada küsüyorum gerçi yıllardır zaman zaman hep küsmeler ve sonra barışmalar oluyor ama ev içinde yaşanıyor ve nezaman küstük nezaman barıştık artık unutur oldum:) dün akşamdan bu yana bende küsüm zorunlu şeyler için aradım kapattım..
inşallah emeklerinin karşılığını alacaksın canım benim.. hepimiz alacağız..

bazen bu konuda bende kendimi çok yalnız hissediyorum
eşimin destek olmadığı çok zamanlar oldu
özellikle tedavilere başladığım ilk zamanlar daha çok böyleydi
bende işten izin almasın diye hep yalnız giderdim o hiç bi sıkıntıyı görmedi hep sattlerce hastanede bekleyip zorlukları ben yaşadımm bugüne kadar hangi tedavileri olduk diye sorsam tam anlatamaz
hatta bana diyor sanki sen nasıl beş dakikada anltıyorsunnn
eee herşyde ben vardım o yoktu akşam 2dakika naltrdım tüm bi günü
şimdi çoğunlukla beraber gidiyoruz ama bizim kadar kendilerini yıpratmıyorlar
zaten adet olmuşsun bide küssünüz morelinin kötü oolması normalll
üzzülme canım eşinde zamanla seni anlıyacaktırrr
aslında konu ne bilmiyorum ama küsmek yerine eşini karşına al konuş bence
kendini yalnız hissetiğinden bahsettt
valla daha önce demiştim öğleden sonra ücretli hoca olduğu için tlf sabahları arayacaksın
sende aksilikler oldu nedense bi muane alamadınn
sen daha iyi bi,lirsin hangi doktrda rahatsan ve güveniyorsan onda devam ettt

bu rada yalnız değilsin ne zman konuşmak istersen ben varımm
tamammı inanki bazen eşimden annemden bile yakınsınız bana

Son düzenleme:

aynen bende çok küserim ama eşim küssemde ağlasamda anlamıyo malesef ben bunu geç anladım şimdi kendimiz daha az yıpratıyorum
eskiden sabahlara kadar ağlardım o da mışıl mışıl uyurdu
ertesi gün hiç birşey yok gibi davranırdı
ben boşuna o kadar ağlamış olurdum

aynen valla aynı dert bendede var ilk zamanlar gönlümü alırdı ağladığımda şimdi ise dönüp yatıyo hiç umrunda değilim

aynen valla aynı dert bendede var ilk zamanlar gönlümü alırdı ağladığımda şimdi ise dönüp yatıyo hiç umrunda değilim

canım sende onu umursama boşver ben diyorum artık hiç takmıyorum diye en azından ağlamıyorum kızıyorum diyeceğimi
diyorum rahat rahat uyuyorummm
sende öyle yap bi zaman sonra senin ağladığını takmıyo sanırım ninni geliyorrrt

ayyy okurken güldüm yaa aynen canım aynen..
ilk evlendiğimiz aylarda o deli gibi uyurdu ben yatakta yanında saatlerce ağlardım bi kez ağlayarak sabah etmiştim.
sabah kalkınca hiçbirşey yok gibi davranıyordu.. benim gözler davul gibi, işyerindekilerede göz alerjisi olmuş derdim:))
artık kendimi bende yıpratmıyorum yüzüne karşı biraz çemkiriyorum.. sonra normal hayatıma devam ediyorum..
ay onlar bizi asla anlamaz ya tedavilerde umurlarında değil herşeyi ben takip ediyorum..
dün akşamki tartışma sebebimizde onun ilaçlarını takip etme konumdu.. iç diyorum önüne götürüyorum sonra diyor naz yapıyor.. adalara pikniğe bile ilaçlarını götürdüm akşam içerim dedi.. günde iki tane hapını yıllardır takip etmekten bıktım ve içmemek için hep bahane arıyor bende çok kızdım biraz ağladım sonra odama gidip tv izledim..

aynen öle ninni geliyo galba bnde bundan sonra laf sokucm neden ağıyosam manyak gibi

ağlama arkadaşım çemkirdiğin zaman iyi çemkirki o pişman olsun?

belli bi süre sonra öyle oluyor canım:))
bizdede ilk başlarda ben üzülüp ağlayınca yemek yemezdim eşimde yemezdi.. baktım son yıllarda ben yemesem bile o yemeğini deli gibi yiyor bide benim duymam için her türlü ses çıkartıyor..
barışınca neden yedin diyorum:)) sende yeseydin ben seni çağırmıştım diyor..

alt tarafı ilaç içeçek ondan bile aciz desene
sen ne sıkıntılar çek o hapı yutmaya erinsin
gelde kızma üzülmeeee

gül canım aynen bide benim gözümde şişer kötü olur ağla ağla deliririm
oda akşam yada sabah hiç bişey olmamış gibi davranır yada evet hatalıydım der okadar konu kapanmıştır ona göre
bence bizim ağlamamız ninnı gibi geliyor onlarda mışıl mışıl uyuyor

ağlama arkadaşım çemkirdiğin zaman iyi çemkirki o pişman olsun?

:))) artık sabahlara kadar ağlamıyorum 1 saate bitiyor ağlamam canım..
ama çemkirme konusunda inan uzman oldum yoğun psikolojik baskı yaparak çemkiriyorum..
hiç umru değil.. üzülecek olsa öyle yapmam ama üzülmüyor.. başım ağrıdı diyor sadece..

adam orkestra çalıyo sana cnm çağrıyo doğru
hakkını yeme şimdi abinin

alışmış kudurmuştan beterler derler doğruymuş demekki :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…