Anne olmak hayal mi

ya bizde hep kiyafet kavgasi yapiyoruz.. tayt uzerine uzun tunik giysem onda bile sinir oluyor.. dizde etek giysem sorun.. dugune giderken giydigim elbiselerde kiyamet kopartiyor ama dugune gidiyorumki en usturuplu giyinenler arasindayim millet neler giymis.. zaten acik secik asla giyinmem ama ojeme kadar yorum yapiyordu.. kendimi genc kiz saniyormusum falan neler der.. dort defa kiyafet tartismasi yuzunden herseyi ile hazirlanmistim son anda dugune gitmedik.. kizdim gitmiyorum dedim.. magazaya gitsek hep bi yorum artik takmiyorum ama yinede hep tartisma surer..

ayyyy canım aynı benimkinin lafları abuuuuu....benmkide öyle diyo evli barklı kadınsın diyo genc kızmısın diyo.ığğğğğğğğğğğğ:KK43:aynen bende cok acık secik giymiyorum ama karısıyo herseye yinede boguyo bazen.aynen bende gidesim gelmiyo bi yere onun yüzünden.hele kıyafet almaya asla onla gitmem.aynen anlasılan bu hep böyle devam edecek:KK14:

aynen baştan gözümden yaş geldimi hiç kıyamazdı zaman geçtikçe baktı herşeye sulugözlülük yapıyorum o da bıktı:KK9::KK9:
ahh bi hamile kalaydım biliyodum ben ona yapacaklarımı:KK53:
biz küstükmü odayı ayırmayız ama ben sırtımı döner yatarım yine zavallım bana sarılmadan yatmaz:KK14::KK14:ben küserim o hemen gelir geçer:KK52::KK52:

siz daha yenisiniz zaman geçtikçe oturur herşey:KK30::KK30:

oturu gülüm insallah tek sorunumuz onun kıskanclıkları baska hiç sorun yok hep aynı konulardan tartısıyoruz:KK43:

yaa bizim burada üni hastanesi var ama amh testi yaparlarmı bilmiyorum pazartesi randevu alıcam dr gittiğimde söylicem bakalım
aynen canım benim ahha bizim evimizede gelse minicik bir ses ne güzel olur:KK16::KK16:
inş daha fazla beklemeyelim hiçbirimiz:KK16:

amiin canım:KK16:
evet yıllar geçtikçe otuuruyor herşey
herkes birbirinin huyunu alınca sorun olmuyo fazla herşey
biz ilk evlendiğimzde gün aşırı küserdik sonra sonra ayda bir küsmeye başladıık :KK52::KK52::KK52:

:)) dimi zamanla nezaman baristigini nezaman kustugunu bile farketmiyorsun bi bakmissin barismissin..

yaa bizim burada üni hastanesi var ama amh testi yaparlarmı bilmiyorum pazartesi randevu alıcam dr gittiğimde söylicem bakalım
aynen canım benim ahha bizim evimizede gelse minicik bir ses ne güzel olur:KK16::KK16:
inş daha fazla beklemeyelim hiçbirimiz:KK16:

amiin canım:KK16:
evet yıllar geçtikçe otuuruyor herşey
herkes birbirinin huyunu alınca sorun olmuyo fazla herşey
biz ilk evlendiğimzde gün aşırı küserdik sonra sonra ayda bir küsmeye başladıık :KK52::KK52::KK52:

canım üniversite hastanesinde mutlaka vardır.yaptır tabi.güzel haberle gel insallah.aynen canımya vıyak vıyak bagırsa demi:KK55:

ayyyy canım aynı benimkinin lafları abuuuuu....benmkide öyle diyo evli barklı kadınsın diyo genc kızmısın diyo.ığğğğğğğğğğğğ:KK43:aynen bende cok acık secik giymiyorum ama karısıyo herseye yinede boguyo bazen.aynen bende gidesim gelmiyo bi yere onun yüzünden.hele kıyafet almaya asla onla gitmem.aynen anlasılan bu hep böyle devam edecek:KK14:

evet cnm asla degismeyecek ama zamanla biraz bikiyorlar cunku bakiyorki ne dese fayda etmiyor.. yinede onun acisini baska yollada olsa cikartiyorlar.. ayy ben asla onla kiyafet alamiyorum rezil ediyor beni tezgahtarin onunde.. tonla laf ediyor.. ablalarimla annemle gidiyorum.. yada beni magazanin disinda bekliyor bazen.. aldiklarimi gostermiyorum hep elestirecek cunku giyince goruyor vardi diyorum..

evet cnm asla degismeyecek ama zamanla biraz bikiyorlar cunku bakiyorki ne dese fayda etmiyor.. yinede onun acisini baska yollada olsa cikartiyorlar.. ayy ben asla onla kiyafet alamiyorum rezil ediyor beni tezgahtarin onunde.. tonla laf ediyor.. ablalarimla annemle gidiyorum.. yada beni magazanin disinda bekliyor bazen.. aldiklarimi gostermiyorum hep elestirecek cunku giyince goruyor vardi diyorum..

hihi insallah bıkar:KK9:canım aynı ben.bende saklıyorum poset falan olursa ne aldın diyo bişey almadım diyom.cıkar cıkar bakayım bi türk standartları enstitüsünden gececekmi görelim diyo:KK1:insallah bıkarlar canım yoksa en sonunda cıldırtcak bi gün:KK9::KK9::KK9:anam seninkide aynıynıymıs Allah sanada yardım etsin banada:KK4::kk77::78::98::113::120:

hihi insallah bıkar:KK9:canım aynı ben.bende saklıyorum poset falan olursa ne aldın diyo bişey almadım diyom.cıkar cıkar bakayım bi türk standartları enstitüsünden gececekmi görelim diyo:KK1:insallah bıkarlar canım yoksa en sonunda cıldırtcak bi gün:KK9::KK9::KK9:anam seninkide aynıynıymıs Allah sanada yardım etsin banada:KK4::kk77::78::98::113::120:

:)) aminnn canımmmm
:KK37::KK37:

arkadaşım galiba beni anlatmışsın....:) hepimizinmi duyguları aynı olur kestiremedim..rabbim yardım etsin cümlemizi evlatsız bırakmasın inş....en nefret ettiğim her gören kadının hamilemisin değilmisin demesi...bazen lkarnımı yoklamaları..bende 3 yıllık evliyim ve 2 tüp geçirdim olumsuz.sorun morfolojı ve sperm azlığı..

kusura bakama geç cvp verdim
hepimiz aslında aynı şeyleri hissediyoruz sadece farklı anlatıyoruzzz
istediğimiz umutla bekledeğimiz aynı
bn beş yıllık evliyim iki tüp oldu negtaif
sorun pco var bende
neden hamilemisin diye soruyorlar anlamadım
insanlar ne kadar düşüncesiz oluyor böyle
umarım bizde anne oluruzzz

X