Anne olmak hayal mi

alt tarafı ilaç içeçek ondan bile aciz desene
sen ne sıkıntılar çek o hapı yutmaya erinsin
gelde kızma üzülmeeee

gül canım aynen bide benim gözümde şişer kötü olur ağla ağla deliririm
oda akşam yada sabah hiç bişey olmamış gibi davranır yada evet hatalıydım der okadar konu kapanmıştır ona göre
bence bizim ağlamamız ninnı gibi geliyor onlarda mışıl mışıl uyuyor

:)) kikikikiii
aynen bencede canım.. hemde ne ninni..
ilaç migrenini tetiklemiş, internettete araştırdım tam tersi migrene iyi geliyormuş..
kaç tedavidir ne iğneler haplar ilaçlar yuttum tık demedim. sol tüpüm alındı rahmim kazındı hiç sesim çıkmadı..
bir hapa bahane buluyor çıldırmam normal:)) ama bugün beni aradı hiçbirşey yokmuş gibi internetten cep faturamı yatır dedi..
bende ilk zamanları kincilik yapıyordum asla aramazdım şimdi işim düşerse küsde olsak arıyorum şunu yap diyip kapıyorum..

:))) artık sabahlara kadar ağlamıyorum 1 saate bitiyor ağlamam canım..
ama çemkirme konusunda inan uzman oldum yoğun psikolojik baskı yaparak çemkiriyorum..
hiç umru değil.. üzülecek olsa öyle yapmam ama üzülmüyor.. başım ağrıdı diyor sadece..

biz beş yıllık evliyiz eşim bir kere bile benim kadar üzülmedi
kafasına takıp bi konuyu 1saat bile düşündüğünü görmedim
onun için olay o an olur o anda biterrr
akşam eve gelince derim hiç bugün o mevzuyu düşündün mü
yooo der
bende akşama kadar düşüne düşüne deliririm

yooo der

erkek milleti hep öyle demkki :)
takma boşver cnm bnde daha 1.5 yıllık ewliyim
sen ve eşin kaç yaşındasınız cnm?

yooo der

aynen canım.. yada sen düşünüyorsun işte der.

:)) kikikikiii
aynen bencede canım.. hemde ne ninni..
ilaç migrenini tetiklemiş, internettete araştırdım tam tersi migrene iyi geliyormuş..
kaç tedavidir ne iğneler haplar ilaçlar yuttum tık demedim. sol tüpüm alındı rahmim kazındı hiç sesim çıkmadı..
bir hapa bahane buluyor çıldırmam normal:)) ama bugün beni aradı hiçbirşey yokmuş gibi internetten cep faturamı yatır dedi..
bende ilk zamanları kincilik yapıyordum asla aramazdım şimdi işim düşerse küsde olsak arıyorum şunu yap diyip kapıyorum..

ayyy sen aynı benim gibisin bende artık öyle yapıyorum işim varsa onu yap diyorum tlf kapatıyorummm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Anne Olamamak

Anne olmak isteyen bir kadın için, anne olamamak demek; baktığın her bebekte yüreğinin kalması demek…

Geceleri uyanıp sabaha kadar senden sonra evlenip, senden önce çocuk sahibi olanları saymak demek…

Hiç sebep yokken iki de bir ‘belki hamileyimdir’ deyip gidip test yaptırmak demek…

Her test için gittiğinde seni gören sağlık personelinin sana acıyarak bakması demek…

Gördüğün hamile kadınlara gözlerinin takılıp kalması, nazarının değeceğinden korkup bir sürü dua etmek demek…

Çocuk tedavisi görürken ‘ben kısır mıyım, neden ben burada tedavi görüyorum’ diye gözyaşı dökmek demek…

Etrafındaki yakınlarının, komşularının, büyüklerinin durmadan ‘çocuk yok mu?’ diye sorup, yaranı kanatması demek…

Türbelere gidip “Rabbim burada yatanın yüzü suyu hürmetine hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip et” diye gözyaşlarıyla dua etmek demek…

Doğmamış çocuğun için her gün mektuplar yazmak, ‘hadi gel artık tükeniyorum’ diye yalvarmak demek…

Anne olmak isteyip de anne olamamak demek; kendini yarım kalmış, eksik bırakılmış, unutulmuş hissetmek demek…

Yıllarca bekleyip anne olabilmek demekse; gülümseyerek ölmek ve yavrunla yeniden doğabilmek demek…

Anne olamamak demek hiç bir zaman çekirdek aile fotoğrafında 3 kişi olamamak demek

hiç bir zaman tam bir aile gibi olamamak,eksik hissetmek demek...

bebek mağazalarının önünden bazen hızlıca geçmek,bazende eşinden gizli gizli minik eşyalara bakıp,ağlamamaya çalışmak demek...

arkadaş toplantılarında çocuğuyla ilgilenmeyen tek aile olmak demek...

anne olamamak demek anne olamamanın acısını yaşayanların sözleriyle yazılarıyla avunmak demek...

bir yerlerde benim gibi acı ceken var rabbim onlarada banada ver demek...

anne olamamak demek artık hayal kurmak istememek,hayal kurunca olamayacağını düşünerek kafadan silmesi zor olsada sadece bir iki saniyeliğine kafadan atabilmek demek...

anne olamamak demek hayata tutunma dalının olmaması demek..

anne olamamak demek yanlız öleceğini düşünmek demek...

anne olamamak demek çok sevdiğin eşinle önceden onu hissetmek için sevişmek yerine sadece bebek sahibi olabilmek için sevişmek demek..

anne olamamak demek rüyanda bebeğini gördüğün zaman seni uyandıranlara gıcık olmak demek...

anne olamamak anne şarkılarında herhangi bir duygusal ortamda durduk yere ağlamak demek...

anne olamamak her duyduğu karışımları yapmak demek...

anne olamamak her ne olursa olsun umudunu kaybetmemek demek...

arkadaşım galiba beni anlatmışsın....:) hepimizinmi duyguları aynı olur kestiremedim..rabbim yardım etsin cümlemizi evlatsız bırakmasın inş....en nefret ettiğim her gören kadının hamilemisin değilmisin demesi...bazen lkarnımı yoklamaları..bende 3 yıllık evliyim ve 2 tüp geçirdim olumsuz.sorun morfolojı ve sperm azlığı..

canımm bende eşimle bu sıraları arada küsüyorum gerçi yıllardır zaman zaman hep küsmeler ve sonra barışmalar oluyor ama ev içinde yaşanıyor ve nezaman küstük nezaman barıştık artık unutur oldum:) dün akşamdan bu yana bende küsüm zorunlu şeyler için aradım kapattım..
inşallah emeklerinin karşılığını alacaksın canım benim.. hepimiz alacağız..

aynen canım artık alıskanlık oluyor sanırım.ama bukez bizim baya uzun sürdü 6 gün olyo bu günle.2 mizde ayrı odalardayız.gerekmedikce konusmuyoruz hatta hiç.bu kocalardan cektiğimiz neydi:))insallah canım Allah hepimizin emeklerini bosa cevirmesin.

bazen bu konuda bende kendimi çok yalnız hissediyorum
eşimin destek olmadığı çok zamanlar oldu
özellikle tedavilere başladığım ilk zamanlar daha çok böyleydi
bende işten izin almasın diye hep yalnız giderdim o hiç bi sıkıntıyı görmedi hep sattlerce hastanede bekleyip zorlukları ben yaşadımm bugüne kadar hangi tedavileri olduk diye sorsam tam anlatamaz
hatta bana diyor sanki sen nasıl beş dakikada anltıyorsunnn
eee herşyde ben vardım o yoktu akşam 2dakika naltrdım tüm bi günü
şimdi çoğunlukla beraber gidiyoruz ama bizim kadar kendilerini yıpratmıyorlar
zaten adet olmuşsun bide küssünüz morelinin kötü oolması normalll
üzzülme canım eşinde zamanla seni anlıyacaktırrr
aslında konu ne bilmiyorum ama küsmek yerine eşini karşına al konuş bence
kendini yalnız hissetiğinden bahsettt
valla daha önce demiştim öğleden sonra ücretli hoca olduğu için tlf sabahları arayacaksın
sende aksilikler oldu nedense bi muane alamadınn
sen daha iyi bi,lirsin hangi doktrda rahatsan ve güveniyorsan onda devam ettt

bu rada yalnız değilsin ne zman konuşmak istersen ben varımm
tamammı:KK19: inanki bazen eşimden annemden bile yakınsınız bana:KK16::KK16:

aynencanım erkekler bizim kadar düsünceli ve duygusal degil.bikac kez agladıgım oldu ya gel sarıl degilmi.aslında her erkek böyle degil işte bizimkiler böyle:KK43:aynen yıpranan biziz.onlar bizim kadar takmıyolar.sorun bebek degil gülüm sorun kıyafetlerime karısması.arkadaslarına oturmaya gidiyoduk kıyafetimi inceledi yorum yaptı yeter dedim karısma dedim 30 yasına geldim ne giyecegimi bilirim ben dedim.konusmuyoruz ondan beridir.kac kere konustum gülüm düzeltecem kendimi dikkat edicem dedi yine aynı yine aynı.bana ankarayı sevdirecek hiç bişey yapmıyorki.tek yaptıgımız sinema.baska bişeyde yok ankarada gördüğüm.ev iş baska hayatım yok.canım benim Allah razı olsun cok iyisin varlıgınız yetiyor gercekten cok sagolun.aynen bende herseyimi anlatıyorum burda belki kimseye anlatamadıklarımı esime aileme anlatamadıklarımı.iyiki varsınız.bende her zaman dinlerim bitanem

kuzum cok kolay...telefonunda google play yazan yere tıklıycan sonra orda büyütec var oraya tıklayıp kadınlar klubü yazınca cıkıyor ordan indircen:))

Ooo muhabbet derinlere dalmış hanımlar bende katılım aranizaa bende doldurdum 1 seneyi sevgiliyken 1 hafta konusmadigmiz olurdu ama evlenince en fazla 2 gün :) oda zamanla iner inşallah .d

Canim soledim icmek istemiyo.pharmaton almistim onu icti.doktor verecekmi adam akilli icsin ben deyince takmiyor...belki yumurtlamam olsa hamis kalirdim ama yumurtam yok.amh testi yaptircam bugun bakalim kac cikacak.hic cocugum olmayacakmis gibi gelyo.hic umidim yok hayattan

benim ki alalım diyo bakalım.... benim eşimde bu aralar benim zorumla içiyo zaten o da bıktı artık :KK14::KK14:
test sonucun çıktımı:26:

X