Anne olmak hayal mi

selam kızlar nasılsınız hayırlı ramazanlar herkeze allah oruclarımızı kabul etsın ınsallah

canını sıkma canım çok rastlanılan bişeymiş bu bendede pıhtılaşma var,tüp bebek yaparken sulandırıcı iğne kullanacağız o kadar.
canmm nasılsın ıyımısın

iyiyim datlum sıcaklardan beynim pişti düşünemiyorum sadece.sen nasılsın?

bende aynı canm valla butun gece klımada yattım heryerm tutulmus bıde bugun mıdem bulanıyor daha alısamadm oruca busene tansıyonmda dusuyo bnm yaaa allah yardımcımız olsnn senden ne haber tedavıye ne zaman baslıyacan

sorma bende duş alıp klimanın önünde uyudum kafam çatlıyor.çok sıcak valla başka çaremiz yok resmen çöl havası.tedaviye eylülde başlıyoruz sen Bi karar verebildin mi?

selam kızlar nasılsınız hayırlı ramazanlar herkeze allah oruclarımızı kabul etsın ınsallah

pıhtılaşma ilaçla hallediliyor diye biliyorum canım üzme kendini bende işte iyi olmaya çalışıyorumm
bigün bi gün kötü zman geçiyorrr

hayırlı ramazanlar canımmm sen nasılsın toparlana bildin miii

Son düzenleme:

canım benim gnetikler çıktı sna bi yazayım hangisi pıhtılaşma anlamadın-m gerçi doktr çoçuk olmasına engel genetik birşey yok dedi ama

canım benim gnetikler çıktı sna bi yazayım hangisi pıhtılaşma anlamadın-m gerçi doktr çoçuk olmasına engel genetik birşey yok dedi ama

yaz tatlım merak ettim ne güzel tertemiz çıkmış🙆

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…