Anne olmak hayal mi

:)) kikikikiii
aynen bencede canım.. hemde ne ninni..
ilaç migrenini tetiklemiş, internettete araştırdım tam tersi migrene iyi geliyormuş..
kaç tedavidir ne iğneler haplar ilaçlar yuttum tık demedim. sol tüpüm alındı rahmim kazındı hiç sesim çıkmadı..
bir hapa bahane buluyor çıldırmam normal:)) ama bugün beni aradı hiçbirşey yokmuş gibi internetten cep faturamı yatır dedi..
bende ilk zamanları kincilik yapıyordum asla aramazdım şimdi işim düşerse küsde olsak arıyorum şunu yap diyip kapıyorum..

biz beş yıllık evliyiz eşim bir kere bile benim kadar üzülmedi
kafasına takıp bi konuyu 1saat bile düşündüğünü görmedim
onun için olay o an olur o anda biterrr
akşam eve gelince derim hiç bugün o mevzuyu düşündün mü
yooo der
bende akşama kadar düşüne düşüne deliririm

erkek milleti hep öyle demkki :)
takma boşver cnm bnde daha 1.5 yıllık ewliyim
sen ve eşin kaç yaşındasınız cnm?

aynen canım.. yada sen düşünüyorsun işte der.

ayyy sen aynı benim gibisin bende artık öyle yapıyorum işim varsa onu yap diyorum tlf kapatıyorummm

arkadaşım galiba beni anlatmışsın....:) hepimizinmi duyguları aynı olur kestiremedim..rabbim yardım etsin cümlemizi evlatsız bırakmasın inş....en nefret ettiğim her gören kadının hamilemisin değilmisin demesi...bazen lkarnımı yoklamaları..bende 3 yıllık evliyim ve 2 tüp geçirdim olumsuz.sorun morfolojı ve sperm azlığı..

aynen canım artık alıskanlık oluyor sanırım.ama bukez bizim baya uzun sürdü 6 gün olyo bu günle.2 mizde ayrı odalardayız.gerekmedikce konusmuyoruz hatta hiç.bu kocalardan cektiğimiz neydi:))insallah canım Allah hepimizin emeklerini bosa cevirmesin.

aynencanım erkekler bizim kadar düsünceli ve duygusal degil.bikac kez agladıgım oldu ya gel sarıl degilmi.aslında her erkek böyle degil işte bizimkiler böyleaynen yıpranan biziz.onlar bizim kadar takmıyolar.sorun bebek degil gülüm sorun kıyafetlerime karısması.arkadaslarına oturmaya gidiyoduk kıyafetimi inceledi yorum yaptı yeter dedim karısma dedim 30 yasına geldim ne giyecegimi bilirim ben dedim.konusmuyoruz ondan beridir.kac kere konustum gülüm düzeltecem kendimi dikkat edicem dedi yine aynı yine aynı.bana ankarayı sevdirecek hiç bişey yapmıyorki.tek yaptıgımız sinema.baska bişeyde yok ankarada gördüğüm.ev iş baska hayatım yok.canım benim Allah razı olsun cok iyisin varlıgınız yetiyor gercekten cok sagolun.aynen bende herseyimi anlatıyorum burda belki kimseye anlatamadıklarımı esime aileme anlatamadıklarımı.iyiki varsınız.bende her zaman dinlerim bitanem

kuzum cok kolay...telefonunda google play yazan yere tıklıycan sonra orda büyütec var oraya tıklayıp kadınlar klubü yazınca cıkıyor ordan indircen:))

Ooo muhabbet derinlere dalmış hanımlar bende katılım aranizaa bende doldurdum 1 seneyi sevgiliyken 1 hafta konusmadigmiz olurdu ama evlenince en fazla 2 gün :) oda zamanla iner inşallah .d

benim ki alalım diyo bakalım.... benim eşimde bu aralar benim zorumla içiyo zaten o da bıktı artık
test sonucun çıktımı:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…