Anne olmak hayal mi

ayyyy canım aynı benimkinin lafları abuuuuu....benmkide öyle diyo evli barklı kadınsın diyo genc kızmısın diyo.ığğğğğğğğğğğğaynen bende cok acık secik giymiyorum ama karısıyo herseye yinede boguyo bazen.aynen bende gidesim gelmiyo bi yere onun yüzünden.hele kıyafet almaya asla onla gitmem.aynen anlasılan bu hep böyle devam edecek

oturu gülüm insallah tek sorunumuz onun kıskanclıkları baska hiç sorun yok hep aynı konulardan tartısıyoruz

:)) dimi zamanla nezaman baristigini nezaman kustugunu bile farketmiyorsun bi bakmissin barismissin..

canım üniversite hastanesinde mutlaka vardır.yaptır tabi.güzel haberle gel insallah.aynen canımya vıyak vıyak bagırsa demi

evet cnm asla degismeyecek ama zamanla biraz bikiyorlar cunku bakiyorki ne dese fayda etmiyor.. yinede onun acisini baska yollada olsa cikartiyorlar.. ayy ben asla onla kiyafet alamiyorum rezil ediyor beni tezgahtarin onunde.. tonla laf ediyor.. ablalarimla annemle gidiyorum.. yada beni magazanin disinda bekliyor bazen.. aldiklarimi gostermiyorum hep elestirecek cunku giyince goruyor vardi diyorum..

hihi insallah bıkarcanım aynı ben.bende saklıyorum poset falan olursa ne aldın diyo bişey almadım diyom.cıkar cıkar bakayım bi türk standartları enstitüsünden gececekmi görelim diyoinsallah bıkarlar canım yoksa en sonunda cıldırtcak bi günanam seninkide aynıynıymıs Allah sanada yardım etsin banada:78::98::113::120:

:)) aminnn canımmmm

kusura bakama geç cvp verdim
hepimiz aslında aynı şeyleri hissediyoruz sadece farklı anlatıyoruzzz
istediğimiz umutla bekledeğimiz aynı
bn beş yıllık evliyim iki tüp oldu negtaif
sorun pco var bende
neden hamilemisin diye soruyorlar anlamadım
insanlar ne kadar düşüncesiz oluyor böyle
umarım bizde anne oluruzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…