Anlayamadığım Erkek Davranışı

At tribini ya hizaya gelsin adam gibi arasın sorsun ya da çeksin gitsin. Bu işte bi sorun var yorulmak filan bahane

Yani yeni başlayan yada yeniden başlayan bir ilişkide daha çok konuşma olur, mesajlaşma olur. Yorgun da olsa vakit ayırır. Sizin için duygusu heyecanı az. Ha üç senedir devam eden bir ilişkidir az çok rutinleri oluşmuştur mesela oturmuş bir ilişkide günaydın mesajı atıp bir de öğlen arasında ararsın, gece de biraz gün sonu konuşması yapar kaparsın. Sabaha kadar yazışmazsın yani ama o artık oturmuş bir ilişkidir. Sizinki yeniyken bu kadar soğuk uzak durması çok da sevgi olmadığını gösteriyor. Ben devam etmezdim açıkçası

Ciddi ciddi 6 yıldır mesajını mı beklediniz birileriyle görüşürken? İnşallah bunu o şahsa söylememişsinizdir. Çünkü siz ne kadar samimiyseniz o da o kadar samimi. Güvenmeyin, Yo asla dese de hayatında ya da aklında başka şeyler var. Siz sadece stepnesiniz.

Yok bunu ona söylemedim. Ama şöyle diyeyim 6 senedir hep içimdeydi. Olmadıysa bir daha zorlamayalım diye ona yazmamıştım ama hep pişmanlık vardı içimde. Onu ifade etmeye çalıştım.

Spora gidiyorum, kurslara katılıyorum falan diyor. Akşam ben aradım geçen gün 15 dk sonra benim uyumam lazım dedi, kapattık.

Saat çok mu geçti ? 15 dk sonra "uyumam lazım" deyip, telefonu kapatan insandan ; hala umudunuz mu var ?

Numarasını önce engelleyip, sonra telefondan silseniz daha mantıklı.

Son düzenleme:
annesi 6 yıl önceki sevgilisini mi aklında tutmuş?
havalara uçmuş birde.
ben inanmadım.

Annesiyle telefonda konuşurken, "eski okul arkadaşlarımdan papatya3054 ü gördüm ; o da falanca şehirde , şu kurumda çalışıyormuş" demiştir.

Kadın da sadece "aaa öyle mi" demiş de olabilir ; duruma göre "görüştünüz mü , beraber misiniz " de demiş olabilir. Anneye göre de , anlatana göre de değişir.

Son düzenleme:
Allaalla neden kimse evli olma ihtimalini söylememiş benim aklıma ilk bu geldi.kk beni iyice paranoya mı yaptı nedir

Denenmişi denememen gerek yine aynı şeyler yaşayacaksın üzüleceksin sal gitsin

Birincisi görüşelim dediğinde pat diye gitmişsiniz.Bence biraz yavaş ilerleseydiniz yani şu gğn müsaitim deseydiniz o gelseydi.Sizinki epey hevesli durmuş bu balonu söndürür.
İkincisi size yazmıyosa siz hiç yazmayın.Alsatarak yazıyosa umursamayın onu.

Şimdi o, şu, bu neyse de görüşlerimiz çok farklı demişsiniz.Bu büyük sorun.Sadece buraya baksak bir ton sorun çıkar.
Birde 6 sene beklemek nedir ya :/

Size seni seviyorum demis siz de buna karsilik verdiniz mi? Eger siz ona cevap vermediyseniz sevgili degiliz demek ki diye dusunmesi normal. Ben taktik yapan insanlardan ve onlarin iliskilerinden tiksiniyorum (lafim size degil siz durustsunuz). Bu yuzden benim tek onerim cok darlamadan ona karsi durust olmaniz. Ama henuz cok az gorusmussunuz, eger bu durum sizi cok uzmuyorsa yavastan alip akisina da birakabilirsiniz.

Çok kaptırmayın kendinizi derim normal davranmıyor . Belki altında başka bişey olabilir emin misiniz evli veya hayatında bir başkası olmadığına?

Allaalla neden kimse evli olma ihtimalini söylememiş benim aklıma ilk bu geldi.kk beni iyice paranoya mı yaptı nedir

nepertes evli olma ihtimali de söylendi. Konu sahibi: adama , "hayatında kimse var mı" diye sormuş. Adam "yok" demiş.

Keske aradığında geç dönüş yapsaydınız. Birde hayatında biri var mi diye sormuşsunuz. Niye sordunuz ki kendinizi küçük dusurmussunuz. Keşke biraz geride tutabilseydiniz kendinizi.. mesela bu hafta sonu arkadaşlarımla planım var yada başka bir isim var diyebilirsiniz. Lütfen çok istekli gorunmeyin daha fazla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…