Ankaral hanmlarn ucuzluk rehberi..

her şey cok pahalı vala kızlar
en ucuz lcw defacto collezione fln
bershka chima fn uygun değil pek
tabi ben ögrenciyim o şekilde sölüom ama :))

burası ne güzel bi topicmiş yahu valla bayıldım acity alışveriş merkezine gitmeyi bilmiyodum burdan öğrendim nasıl gidildiğini hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Dün yüksel caddesinde ki Park Bravo mağzasından iki tane triko aldım biri 49 dan 14 e diğeri 99 dan 24 tl ye inmiş zemuszemus Daha önce gittiğimde indirim dolayısıyla o kadar kalabalıktıki hiç bişey bulamamıştım heryer talan edilmişti ama dün daha sakindi ve askılar raflar doluydu bakmanızı tavsiye ederim kaydirigubbakcemile3

Bugün de esat dörtyoldaki demti exporta gittim ama bişey bulamadım orayada 2 hafta önce gittiğimde daha güzel şeyler vardı ve fiyatlarda iyiydi ama bügün hem fiyatlar yüksek geldi hemde çeşit yoktu çocuk eşofman tk 22,5 tek alt 12 civarıydı bilgilerinize...

C&A mağzalarını da çok uygun. Hem çeşit bol hem fiyatlar gerçekten cazip. Çocuk bölümü çok geniş ve fiyatlar birçok mağazadan çok daha uygun. Bakmanızı öneririm.

C&A mağzalarını da çok uygun. Hem çeşit bol hem fiyatlar gerçekten cazip. Çocuk bölümü çok geniş ve fiyatlar birçok mağazadan çok daha uygun. Bakmanızı öneririm.

Evet bende kızıma ordan çok alışveriş yaparım.Ürünleri de güzel fiyatlarıda alkisalkisalkis özellikle yazın 8-9 liraya şortlu takımlar vardı.

her şey cok pahalı vala kızlar
en ucuz lcw defacto collezione fln
bershka chima fn uygun değil pek
tabi ben ögrenciyim o şekilde sölüom ama :))

Optımumda defacto fiyatları fena değil.Üzeri lastikli siyah pantolon aldım 40 ytl ye.Aslında hamileler için değil zaten öyle olsa hemen 100 liralık etiketi yapıştırırlardı üzerine.Tesadüf görünce hemen aldım.Hamile arkadaşlar kaçırmasın derim.Modelide güzel :)

kızlar bebeğim olduğu için bende sık çıkamıyorum
bana mudo zara indiriminden haber verirmisiniz
mesaj herzaman gelmeyebiliyor da
tşk ederim şimdidennn
öptümmmm

arkadaşlar size en çok tavsiye edeceğim yer turan güneşteki kerem mağazasıdır ama adresini tam bilmiyorum şöyle anlatabilirim turan güneşin baş taraflarında bi kavşak var ,kavşağın bi yanında büyük vitra mağazası diğer yanında da bir site var o sitenin hemen arkasında kerem diye bir mağaza var. inanmazsınız ama ben ordan orjinal D&G, Diesel, beymen club, Gap'tan bisürü ürü alıyorum üstelik orjinal bir jeanse 30 tl veriyorum. En son Beymende 600 tl olan trençkotu 60 tlye aldım. Burası ihraç fazlası ürünleri satıyor o yüzden çok ucuz. Ve bir üründen bi tane falan oluyo bu da ürünü iyice ucuzlatıyo. Ama tüm ürünlerin orjina olduğuna size temin edebilirm. Şu ana kadarda doğrudüzgün hiç bi arkadaşıma söylemedim ama madem böyle bi bölüm açtınız benimde kıyağım olsun yerimseniben
Yeşim mağazaları var ayrıca o da Kerem gibi ihraç falzası ürünleri sattığı için çok ucuz. Yeşimin şubelernden bir tunalıda ( özsütün yanında kotta) bir diğeride kızılay meşrutiyet cad.sindeydi ama kapanmışmıdır bilmiyorum, uzun zaman oldu gitmeyeli.
Bu ünlü ihraç fazlası mağazalardan biride Bilkent Ankuva alışveriş merkezindeki NABU. Burayıda kesinlikle tavsiye ederim. Öyle çok ucuz değildir. Ama eğer Tommy Hilfiger'ın bir tişörtüne 200 vermek istemiyorum ama 40-50 veririm diyosanız tavsiye ederim..:smiley-cool:

kızlar aranızda hiç ayakkabı alan yok mu bende bootieslerden istiyorum bilek hizasında duran bot ayakkabı tarzı alışveriş esnasında gören olursa bana yazabilirlermi rica etsem kısacası aşk_ı memnudaki bihterin ayakkabılarından :)

çok sağol haberlerin devamını bekliyoruöopuyorumnanaktaniyi günler haftan hoş olsuna.s.

cnm gaplerin kapşonlu sweatleri fln war mıydı ve ne kdr civarındaydı ?

harika bi topik olmuş:))) bende ne zmndır alışwerişe çıkamıyorum ondan dolayı indirimleri kaçırıyorum:)))
bi haberde benden:)))
demirtepe ankaray çıkışının oradaki kimlik mağazasının altına seza derinin outleti açıldı harika şeyler var %100 deri artık ayakkabılarımı oradan alıyorum:)))
30tlye yazlık ayakkabılar almıştım ağustosta harikalar... geçe ayda 85e babet aldım ama çok harika cidden:)))

beendee kızıayda öneriyim..ucuz coolezion ve defattoo magazaları..bide metro altında gezer gezma bi bakın kızlarr

kızlar siyah hem modern hemde ucuz cizme arıyorum. acity gercekten iyi ama ulasım zor.

hanımlar rodide kadife pantolonla rçok güzel acale edin bedeni kalmayabilir 2.ürün yüzde 50indirimli oluyor haberiniz olsun:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…