Ankaradan arkadaş olalım

Peki mutlaka gelicem.. İn cin olayına noldu peki normal miydiniz hepiniz? (kızmayın ha)

Hepimiz gayet normal insanlarız hiç tereddüt etmeden gittim iyiki gitmişim. Hoş sohbet oldu. Yeni insanlar, yeni ortamlar, ortak konular...

Nasıl bir anormallik bekliyorsun bizden onu bir anlayabilsem

Hepimiz gayet normal insanlarız hiç tereddüt etmeden gittim iyiki gitmişim. Hoş sohbet oldu. Yeni insanlar, yeni ortamlar, ortak konular...

Nasıl bir anormallik bekliyorsun bizden onu bir anlayabilsem

Hiç anlam veremediğim kişiliklerle muhattap durumdayım ki bu Ankarada ondan canım tedirginliğim. Gelebilseydim iyidi demekki normal insanlar görürdüm biraz.

Hiç anlam veremediğim kişiliklerle muhattap durumdayım ki bu Ankarada ondan canım tedirginliğim. Gelebilseydim iyidi demekki normal insanlar görürdüm biraz.

O kadar normaliz ki ikinci buluşmayı yapmayı düşünüyoruz ramazandan sonra
Senide bekleriz baktın memnun kalmadın bir daha görüşmezsin, bence bizi seveceksin
Ben biraz sert görünürüm ama konuştukça açılırım

Ben de ciddi başlar kırar geçiririm sonra ortama alışmam ve rahat olmam da gerekir tabi. Beni de ekleyin o zaman geleceğim ben de yuppiii..

Reactions: h.k

anneemm kırdın geçirdin hala konuştukça açılırım diyosun

Ben de ciddi başlar kırar geçiririm sonra ortama alışmam ve rahat olmam da gerekir tabi. Beni de ekleyin o zaman geleceğim ben de yuppiii..

gelmemen hataydı thirteen

Reactions: h.k
Bi daha ne zaman yapiyoruz kızlar :) bayramdan sonra mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım yukarıdaki yazıyo ben yazmadım ben sadece birdahakine gelmek isterimi yazdım telden yanlış alıntı yaptım galiba çünkü ben daha yeni duydum haberim yoktu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tatlim ben onu diger arkadasa yazdim telefondan tam gorunmedi sana sanirim :)

Bi daha ne zaman yapiyoruz kızlar :) bayramdan sonra mi

Artik oyle olur rapunzel sanirim :) ramazanda biraz zor oluyor ki benim evim ne kadar yakin kizilaya zorlandim. Kizlar sagolsunlar kirmayip taaa nerelerden geldiler <3

Bayramdan sonra rahat bi tane yapalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…