Ankaradan arkadaş olalım

Ayy merhaba yeni görüyorum bu konuyu.Ben 22 yaşındayım çankayada yaşıyorum,son sınıf psikoloji bölümündeyim.Birdahaki görüşmenizde yer almayı ve sizleri tanımayı çok isterim :) :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende 1. Menü diyorum😊 birde nasıl bulucam sizi ya bulamazsam kaçta orda olalım kızlaaar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende 1. Menu istiyorum kizlar bence biraz erken gidelim konusuruz hem :)

Güzel kızlar merhaba :)
Ben saat 8 de orada olacağım masamıza oturup beklicem :)

Canlar ben de saat 8 de orada olmayı planlıyorum. Kadınlar Kulübü deyip bulabilirsiniz masayı :KK66: Bir de bana telefon numaralarınızı yollar mısınız özelden. Haberleşmek için.

Ayy merhaba yeni görüyorum bu konuyu.Ben 22 yaşındayım çankayada yaşıyorum,son sınıf psikoloji bölümündeyim.Birdahaki görüşmenizde yer almayı ve sizleri tanımayı çok isterim :) :)

Merhaba Polaurenpol, istersen buna da katılabilirsin yerimiz var :KK34: akşam programın yoksa hemen dahil olabilirsin :KK34:

Canlar ben de saat 8 de orada olmayı planlıyorum. Kadınlar Kulübü deyip bulabilirsiniz masayı :KK66: Bir de bana telefon numaralarınızı yollar mısınız özelden. Haberleşmek için.

Merhaba Polaurenpol, istersen buna da katılabilirsin yerimiz var :KK34: akşam programın yoksa hemen dahil olabilirsin :KK34:

Bu akşam yola çıkıyorum döndüğümde sizlerle tanışmayı çok isterim .:) sevgilerle...

Slm kızlar bende batıkentteyim birdahikine bende gelmek isterim 26 yaşındayım bende

Harmoniii mesaj kutuna bakar mısın :)

Kızlar nolur kusura bakmayın .

Migrenim tuttu tam hazırlanırken . Kafamı kaldıramıyorum orucumu bozmak zorunda kaldım .
Ben gelemeyeceğim oysa ki o kadar heveslenmiştim :KK43:

Sanırım iki kişi gidiyoruz ya da kimse buraya bakmadı hadi bakalım :)

Biz buluştuk çokta güzel oldu fotoğraf isteyenler için

Eklentiler

• $1405456019679.jpg
    $1405456019679.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 56
Slm kızlar bende batıkentteyim birdahikine bende gelmek isterim 26 yaşındayım bende

Bekleriz canim :)

Kizlar kesim kimler geliyo simdi

Ekilmekten korkmaya basladim

Canim soz veren herkes geldi gelemeyenler de zaten bildirdi. Ama sen numarani da gondermedin herkes buraya da bakamadi. Keske gelebilseydin ya da haber verseydin gelemeyecegini. Guzel bir bulusma oldu. Insallah bir dahakine artik.

Bekleriz canim :)

Canim soz veren herkes geldi gelemeyenler de zaten bildirdi. Ama sen numarani da gondermedin herkes buraya da bakamadi. Keske gelebilseydin ya da haber verseydin gelemeyecegini. Guzel bir bulusma oldu. Insallah bir dahakine artik.

Bi dahakine kesin ben de olmalıyım çok üzüldüm:KK43:

Bende mutlu oldum isteyen herkes gelsin güzel vakit geçirdik

Tekrar tekrar mahçubiyetimi belirtiyorum kızlar .
Şimdi daha gözümü açabildim neredeyse . Perişandım .
Kusura bakmayın :KK43:

X