Ankaradan arkadaş olalım

haftasonları benim içinde uygun şimdilik akşam iş çıkışı kısıtlı zaman oluyor lafımız da bitmiyor :)

Kızlar bi dahaki cumartesi ya da pazara yapalim mi?

bana uyar ama talep az gibi kimse yazmıyor

Bende yavaş yavaş alismaya çalışıyorum bugün ilk defa çarşıya gitti m Kızılay a

ankara güzeldir alışırsın seversin yeri gelir sıkılırsın, gitmek istersin, gidersin ama yine özlersin

Selam kizlar ben de ankaradan.keciorenden

merhaba yakınız galiba

Sanırım tatil dolayısıyla böyle oldu. Geçen defa gelemeyenler, bi daha olursa gelmek isteyenler baya fazlaydı çünkü

SELAM KIZLAR EN KISA ZAMANDA NERDE KAÇ KİŞİ SAAT KAÇTA YAPIYORUZ AYARLAYALIM

slm, henüz kesinleşen bir şey yok pek talepte yok bekleme sürecindeyiz.

Talep vaaaaar :)))

Muhtemelen benim gibi tatilde. Talep artar inşallah. Artmazsada olan kişiler görüşebiliriz.

alıntılamayı unutmuşum :))) hadi artık kızlar biraz talep gösterinde toplanalım artık :)))

Peki mutlaka gelicem.. İn cin olayına noldu peki normal miydiniz hepiniz? (kızmayın ha)

merhaba kızlar bir daha ki buluşmanıza bende gelmek istiyorum.. beni de alın aranıza

evet arkadaslar bayramdan sonra tekrar yapalım ben de üyeligimi tamamlamıs bulunmaktayım

Artık Ankara dayımm ben de katılmak isterim kızlarrrr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende kpss öğretmen lik hazirlanacagim bu sene inşallah önce den bi sene denedim olmadi bu yil bir kez daha deneyecegim kurs bakacagim kendime

Merhaba bende ankaradayim. Yenimahalle de oturuyorum. Aslında kk da bir çok Ankaralı var ama konuya denk gelmediler herhalde. Buluşma bile düzenlemiştim bir zamanlar. :)

Selam kizlar ben de ankaradan.keciorenden

bir sonraki buluşmayı bekleyen arkadaşlar ; hepinizi tek tek alıntıladım belki görmüyorsunuzdur diye :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…