Anal ilişki gebelik olur mu? Yardım edin lütfen çok kötü hissediyorum

Tıbben mümkün değil

5.30 da uyanan bebeğimi tek gozum açık oyalamaya çalışırken bir anal derdinin ayrılmama vesile olacağını hiç düşünmezdim yorumlara koptum ay o değilde bir keresinde anın heyecanıyla eşimin ki de kayıp arkaya girmişti,girmesiyle benim yatağın öbür tarafına çığlık atıp uçmam bir olmuştu ,okurken aklıma o geldi ve yemin ederim aynı acıyı hissettim anlık o neydi öyle

Günaydın canım Daha önce hiç yapmadiysaniz kayıp arkaya girmesi çok zor

Ön tarafa bulaşsa da iç çamaşıra değse de bir şey olmaz. Ancak şu “dinlemedi” kısmı beni rahatsız etti. Bu kişinin rıza kavramı zayıf, uzak durmalısın.

Analdan hamile kalmazsın merak etme . Belliki tecrüben var. Valla sabah sabah iyi güldüm yorumlara. Hepiniz harikasınız. Eşimle ilişkide bazen kayıyor ucu sadece yemin ederim etim koparılsa o kadar canım acımaz. Ağlamaktan helak oluyorum. Yapanları ayakta alkışlıyorum hak yolu dururken bok yoluna gitmeyin yahu

Olmaz diyerek bu gencecik kızı kandıranları kınıyorum. Ikınırken dikkat edinde bebeği de sıçmayın.

Doggy nasıl anaal nasıl. Ucu değince ağlıyorum bende sen gibi kaşıkta ağlayarak bitirenlerdenim merak etme doggy yapabilenin totosu bozuk

Ay turunc ya hiç sorma. Masaj kremleri, vazelin, kayganlaştırıcı yok yani. Sanırım ben kendim kasıyorum ama korkudan ya, kaşıkta acımıyor gibi oluyor. Akşam bi deneyeceğim ama ya Allah diyip, onca gaza getirip vazgeçemem de. G.tüme kuvvet hadi bakalım

Benim yarın evlilik yıldönümüm.. ve kocam baştan peşin peşin hediye olarak onu istedi. Acil acımamalı taktikler bekliyorum

Doggy nasıl anaal nasıl. Ucu değince ağlıyorum bende sen gibi kaşıkta ağlayarak bitirenlerdenim merak etme doggy yapabilenin totosu bozuk
Totom buna çok üzüldü o kadar da çaliştıriyorum sporla ama incindi işte al gördün mü
Kız siz doggy yi ne saniyonuz ben anlamadim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…