Anal ilişki gebelik olur mu? Yardım edin lütfen çok kötü hissediyorum

Benim yarın evlilik yıldönümüm.. ve kocam baştan peşin peşin hediye olarak onu istedi. Acil acımamalı taktikler bekliyorum😂😂😂😂

Hahahahs ya kocan akrep mi? hahdjfnf biz iddiaya girsek bir tek onu istiyor, giremiyorum o yüzden hahsjd akşam deneyeceğim, sana haber edicem 🤓😂😂

Alkol ve rahatlık asla kendini kasmicaksın acıyacak düsüncesiyle yavaş yavaş acele etmeden :KK53:
Alkol olduğunda rahatlıyorum sorun yok ama dün akşam bi ucunda hissettim o sarhoş tabi onluk sorun yok giren çıkan ona değil sonuçtaa. Anam ağladı resmen. Alkolü bol kaçırsam acısını hissetmem sanırım ama bir gram rahatlayamıyorum psikolojik olarak kendimi baskılıyorum

Muhtemelen ben bunu yapamam korkunç geliyo
Anladık zaten yorumlarindan belli oluyor sızıntı olmuyordur demen hele 😁 ne sanıyorsunuz acaba kusura bakmada kukundan koca bebek çikiyor sorun yok ayda yılda bir pipi totoya girince kakamizı tutamiyor oluyoruz 😁

Anladık zaten yorumlarindan belli oluyor sızıntı olmuyordur demen hele 😁 ne sanıyorsunuz acaba kusura bakmada kukundan koca bebek çikiyor sorun yok ayda yılda bir pipi totoya girince kakamizı tutamiyor oluyoruz 😁
Hahahahahahahahha ya ne biliyim ben
Oradan zevk alınıyo mu ?

Hayatımda bir kere ağır dereceli kabız oldum ve buna sebep olarak anal fissür oldum ilişkiyi asla düşünemiyorum 🤣

X