Anal ilişki gebelik olur mu? Yardım edin lütfen çok kötü hissediyorum

Abla bence bir noktadan sonra affedersiniz tşk geçiyor bunlar bizimle…

Bahsedince komik veya cahilce geliyor olabilir haklısınız ama ben şuanda gerçekten fazlasıyla endişe içindeyim.
O farkedip geri çektiği anda bende panikleyip hareket ettim bacaklarım kapalı değildi iç çamaşırım dümdüz açıktı yani o anı tam anlamıyla hatırlayamıyorum pek bu şekilde bahsetmekte istemiyorum ama o şekilde geldi mi veya ön kısma vajinama geldi mi endişesi var

Hayir komik ya da cahilce gelmiyor, aleni sekilde dalga gectiginizin farkindayiz.

Ertesi gun hapi icerseniz adetiniz en az 10 gun gecikecek, adet zamaniniz geldiginde vay geciktim hamile miyim sanrisi yasamayin diye soyluyorum.

Nalet olsun icimdeki bu insan sevgisine.

İş arkadaşı değil fışkiye mübarek

Haklısınız biraz fazla ısrarla kafamdaki soruyu soruyor olabilirim belkide komik geliyor normal zamanda bende inanın bunları düşünmem ama panik haliyle hiçbir şey düşünemiyorum inanın elim ayağım titriyor düşününce hiç iyi hissetmiyorum uykum kaçıyor biraz da olsun belki iyi hissederim diye sormak istedim teşekkür ederim.

Ohooo

Abla bence bir noktadan sonra affedersiniz tşk geçiyor bunlar bizimle…
Gerçekten dalga geçmiyorum fazlasıyla pişman ve iğrenç hissediyorum kendimi inanın ki uykum kaçıyor iyi hissetmiyorum panik olunca herseyi unutuyorum bu yüzden sizlere aklımdaki soruyu soruyorum cevabınız için teşekkür ederim

Bence panik yapman gereken yuz yuze baktigin ama sevgili dahi olmadigin muhtemelen neyi sever ozel hayatinda neler yapar bilmedigin biriyle anal iliski yasaman.Bunu bu kadar takintili biri oldugun icin soyluyorum yoksa banane bu adamla yuzyuze surekli bakacaksiniz bunu yasarken umarim bunlari dusunmussunuzdur.Ha ben umursamam bunlari dusunmem diyosaniz o zaman tutarsizsiniz derim

Evet haklısınız içersem bu sefer onun stresini yaşıcam
Dalga geçmiyorum ciddi ve endişeliyim yanlış anlaşılıyorum sanırım cevabınız için teşekkür ederim

Aslında bir senedir aynı yerde çalışıyoruz birbirimizi iyi tanıyoruz fakat ilişki anlamında birbirimizle hep zıt gidiyoruz anlaşamadığımız fazlasıyla konu var tartışıyoruz bu yüzden aramızda birşeyin adı yok bir an çekimlede bu olayı yaşadık maalesef ki bu yüzden pişmanım ve onada fazlasıyla sinirliyim uzak kalmam gerektiğini düşünüyorum

Yani bu arada gebeligi düşündüğüne gore prezervatif kullanmamissinizdir, soruyorum xcunku cinsel hastaliklar anal seks ile de bulasiyor.

Al sana yeni takinti, tepe tepe kullan.
Evet kullanmadık maalesef ki farkındayım hangi birini düşünüceğimi bilmiyorum of Allahım öyle pişmanım ki..İçimede su serptiniz sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…