Anal ilişki gebelik olur mu? Yardım edin lütfen çok kötü hissediyorum

Yapıyor olmam haldır şaldır çok iyi ve acısız olduğunu mu gösteriyo 😂 klasik kaşık pozisyonunda ağlamalı sonla bitiyodu işte 😂😂😂 ağlamadığım nadir zamanlar var oda sarhoş olduğum zamanlar. Benide duş hortumu kadınla bi arada tutmana kırıldım..
Sen anala çok alıştığını, artık her sekste yaptığınızı söylemiştin bir keresinde hatırlıyorum. O yüzden dedim yav. Sıklığından dolayı, her sekste ne demek 😁

Kız bakireliğini bozmak istememiş muhtemelen adamda arkada işini halledip rahatlamış ama kızın rahatladigini hiç sanmıyorum zevk veren bir şeyde değil çünkü. Yani adamı rahatlatmişsin kendini kullandırmışsın kendin simdi düşünüp duruyorsun sevişmek bile sayılmaz bana göre.

Sen anala çok alıştığını, artık her sekste yaptığınızı söylemiştin bir keresinde hatırlıyorum. O yüzden dedim yav. Sıklığından dolayı, her sekste ne demek 😁
O zaman iyiydi ama bi ara verince bidaha dikiş tutmadı. Yav öyle saatlerce değil her sekste bi 5 dk izin veriyordum ama bi ara yapmayı bırakınca bidaha da cesaretim olmadı bu akşam görücem anyayı konyayı

O zaman iyiydi ama bi ara verince bidaha dikiş tutmadı. Yav öyle saatlerce değil her sekste bi 5 dk izin veriyordum ama bi ara yapmayı bırakınca bidaha da cesaretim olmadı bu akşam görücem anyayı konyayı
Allah yardımcın olsun karşim. 😁

Yapıyor olmam haldır şaldır çok iyi ve acısız olduğunu mu gösteriyo 😂 klasik kaşık pozisyonunda ağlamalı sonla bitiyodu işte 😂😂😂 ağlamadığım nadir zamanlar var oda sarhoş olduğum zamanlar. Benide duş hortumu kadınla bi arada tutmana kırıldım..
Ya ağlıyorsaniz , canınız yanıyorsa neden anal yapıyorsunuz. Ay adetim ondan midir nedir valla ağlamalı filan deyince icim bi hoş oldu, canım acıdı

5.30 da uyanan bebeğimi tek gozum açık oyalamaya çalışırken bir anal derdinin ayrılmama vesile olacağını hiç düşünmezdim 😆 yorumlara koptum 🤣 ay o değilde bir keresinde anın heyecanıyla eşimin ki de kayıp arkaya girmişti,girmesiyle benim yatağın öbür tarafına çığlık atıp uçmam bir olmuştu ,okurken aklıma o geldi ve yemin ederim aynı acıyı hissettim anlık 🥺 o neydi öyle 🤦
Ayni durumu yasamis biri olarak yataktan ziplamistim🤣🤣

Kız bakireliğini bozmak istememiş muhtemelen adamda arkada işini halledip rahatlamış ama kızın rahatladigini hiç sanmıyorum zevk veren bir şeyde değil çünkü. Yani adamı rahatlatmişsin kendini kullandırmışsın kendin simdi düşünüp duruyorsun sevişmek bile sayılmaz bana göre.
Bekaret kalsın diye kendilerini kullandırmayı seviyorlar ya. Zevk almadığım bir şey anlamadığım sadece erkeğin rahatladığı seksi ben napim kardeşim. Düzenli seks hayatımız vardır sık sık sevişiyoruzdur ve beni tatmin edebiliyordur, o durumda ara sıra eşimi mutlu etmek için sevişirim. Ama hem anal yapıp hamile miyim diye soracak kadar algısızım hem de bekaret için kendi keyfimden ödün veriyorsam batsın öyle ilişki.

X