Anal ilişki gebelik olur mu? Yardım edin lütfen çok kötü hissediyorum

Ne diyim üzüldüm umarım kendinize bu saygısızlığı yapmazsınız bir daha ama hamile değilsin
Yapmıcam kesinlikle düşünmiyim değil mi aklıma hep o analdan sonra boşaldığı anda geri çekilmeden önce acaba vajina kısmına fışkırıp gelmiş midir bu düşünce geliyor çok kötü oluyorum

analın spontenesi çok boktan olur yaw.Millet duş başlığıyla falan temizlenip kremliyor binbir türlü hazırlık yapıyor siz boka bulana bulana nasıl yani kilotta sperm var mı bilemem ama bi miktar b*k oldugu kesin.

Saçmalama lütfen ya. Popodan akan meni vajinaya girecek de sprem yumurtayı bulacak da döllenecek
Ya o şekilde değilde analda boşalırken geri çekilirken vajina kısmına fışkırmış mıdır bulaşmış mıdır gelmiş midir veya iç çamaşımırın iç kısmına gelmiş midir farketmeden bunu düşünüyorum

Oradan sperm nasıl rahime kaçsın. İçindeyken tazikli boşalınca bile bazen rahime ulaşamıyor spermler. Hamile değilsiniz

Gelmişse de hamile kalmazsın. O kadar akıllı değil sprem. Arkadaşların dediği gibi milyonda bir ihtimaldir o da seni bulmaz.

insansınız ya hani, bu kadar anlık ve dürtüsel yaşamak yine sürprizlere yer bırakarak yerine daha bilinçli yaşamanızı öneririm. sperm nedir nasıl hareket eder bir araştırın allaseniz ya
Haklısınız. Belki iç çamaşırın iç yüzüne gelmişse veya analda boşalırken geri çekilirken vajina kısmına fışkırıp gelmiş midir diye düşünmüyorum

Analı yapmayı bilmediğiniz için canınız aciyor bebeler bazilarıda şaşirmış evet şasırirsınız ki bunu yapanlar var

Analı biliyorsun ama nasıl çocuk oluşur onu bilmiyorsun merak etme olmaz analda yapma zararlı bişey

Hoşuna gitmediğini belirtmedin mi? Not; hamile kalmazsın.
Belirttim. Fakat dinlemedi sonrasında hemen olan oldu zaten geri çekildiği anda fışkırıp ön tarafa falan bulaşmış mıdır veya iç çamaşırıma gelmiş midir diye korkuyorum yaşadığımız hoş olmadı bende pişman oldum fazlasıyla

ii arkadaşıyla her türlü ilişki fikri çok kötü profesyonel yetişkin filmlerinde öyle şak diye gelişen olaylardan mı esinlendiniz?
Oradan şıp diye oluveren şey normal yoldan da şıpmdiye tezahür edivermiş olabilir korkarım bundan haberiniz olmamış da olabilir. Bir anlık çekimle olabilir şey değil gibi.

Adam eperkek eperil penpenis bi fantezi gerçekleştirmiş, ofis+aniden gelişen (muhtemelen oral sonrası anal)+ toparlanıp kaçmalı sorumluluksuz s.ks. tam herif işi. Bi diğeri de iki kadın bir erkek bir anlık çekimle aranıza bi ii arkadaşı daha çekip ne olduğunu anlamadan hop diye olaylar gelişebilir.

sonra bi bakmışsın dönem başlamış ders zili çalıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…