Anal ilişki gebelik olur mu? Yardım edin lütfen çok kötü hissediyorum

Hıı hamile kalır 💩💩 yaparsın.

İğrenç bir anlık çekimle olacağını sanmıyorum yani affedersin bokun çıktığı yeri nasıl arzular bir insan

bir anlık çekimle anal sevişecek kadar pro ama çamaşıra bulaşan meniden sperm geçmediğini bilemeyecek kadar amatör.
Pro değil gerçekten amatörüm veya bu konuda fazlasıyla cahilim iç çamaşırımın iç kısmına boşaldığı anda meni gelmiş olabilir belkide onun üzerine oturduğumda içerden girer mi bilmiyorum

Merhaba kusura bakmayın bu bahsettiğim konu size saçma gelebilir ama ne yapıcağımı bilemez durumdayım. Lütfen yardım edin.

İş arkadaşımla bir an çekimle ilişki yaşadık bu ilişki anal oldu doggy pozisyonundaydık.Birden boşaldı geri çekildi ön tarafa geldi mi veya iç çamaşırımın içine meni aktımı geldi mi bilmiyorum. O ne kadar hayır oraya öne gelmedi geri çekildim merak etme desede o ihtimali düşünüyorum.Hemen banyoya gidip yıkadım ettim her yerimi ama iç çamaşırıma gelmişse üstüne oturduğumda meni içine gider mi yada boşalırken meni ön tarafa gelmiş midir bilmiyorum.
Adetimde düzenli olur 9 gün var ne yapacağımı bilmiyorum ertesi gün hapı içeyim mi kuruntularımı gidermek için ama fazlasıyla zararları var.Bilmiyorum bu konuda fazla cahilim yapmamalıydım bir an düşünmeden davrandım lütfen yardım edin hamile kalır mıyım öyle korkuyorum ki nefret ediyorum kendimden hiç iyi değilim kimseye bahsedemiyorum içim içimi yiyor lütfen yardım edin lütfen
Cima gününe göre değişir tam olarak hangi gündü?

Pro değil gerçekten amatörüm veya bu konuda fazlasıyla cahilim iç çamaşırımın iç kısmına boşaldığı anda meni gelmiş olabilir belkide onun üzerine oturduğumda içerden girer mi bilmiyorum
insansınız ya hani, bu kadar anlık ve dürtüsel yaşamak yine sürprizlere yer bırakarak yerine daha bilinçli yaşamanızı öneririm. sperm nedir nasıl hareket eder bir araştırın allaseniz ya

kalmazsın merak etme kalırsan da tıp tarihine ilk geçersin ki böyle bişey mümkün değil
Gerçekten mi anal anında boşalırken çıkarırken öne gelmiş midir acaba veya iç çamaşırıma geldiyse onu giydiysem gider mi falan diye düşünüyorum çok cahilim veya endişeliyim inanın bilmiyorum

E daha çok acımıyor mu ya, benim bayılasım tutuyor
Adamların anal seks yapacak kadar gözü dönmüşse acıyı düşünür mü ki ya. Bir anlık çekimle iş oraya geliyorsa zaten belli ki konu sahibi arkadaşın ilk deneyimi değil. Alışkındır o. 🥹

Adamların anal seks yapacak kadar gözü dönmüşse acıyı düşünür mü ki ya. Bir anlık çekimle iş oraya geliyorsa zaten belli ki konu sahibi arkadaşın ilk deneyimi değil. Alışkındır o. 🥹

ben kendim düşünüyorum ya, erkeklere göre kadın için her şey kolay margaret 🥲 Türkan Şoray kanunları gibi kanunlarım var benim. Dötümü dönmem kocama 🙂↔️

ben kendim düşünüyorum ya, erkeklere göre kadın için her şey kolay margaret 🥲 Türkan Şoray kanunları gibi kanunlarım var benim. Dötümü dönmem kocama 🙂↔️
Boşver zaten Erzurumlu İbrahim Hakkı’ya göre kesin o da günahtır. 💔

insansınız ya hani, bu kadar anlık ve dürtüsel yaşamak yine sürprizlere yer bırakarak yerine daha bilinçli yaşamanızı öneririm. sperm nedir nasıl hareket eder bir araştırın allaseniz ya
bu kadar anlık ve dürtüsel yaşamak yerine yine sürprizlere yer bırakarak daha bilinçli yaşamanızı öneririm*

X