Altın yüzünden nişanlım benden ayrıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok özür dilerim bunu söylediğim için ama yaşın daha çok genç çocuklu dayıyı napıcaksın. Fransa gibi bi yerden çıkıp iç Anadolu'da yaşamak kolay mı sanıyorsun. Nerdeyse yaşının yarısı kadar kardeşin sayılabilecek yaşta çocuğu var. Üstelik adamın alkol sorunu var. Anamla aynı yerde yaşayacağım diye tutturmuş. Sürekli peşinden koşuyorsun. Seninle aynı yaştayız. Kendimi 38 yaşında çocuklu bir adamla düşünemiyorum. Çocuk yakında ergenliğe girecek. Kolayla mı uğraşacaksın, görümceyle kayınvalide ile mi, çocukla mı ? Büyük konuşmak istemiyorum ama anne babanın yerinde olsam pasaportları yırtarım

Çok özür dilerim asla ayrımcılık yapmak istemem lütfen yanlış anlamasın beni kimse ancak alkol problemi olan Anadolu erkeği sana tokatları indirirken bir saniye bile düşünmez. Ağzın burnun kırılır çalacak bir kapı bulamazsın. Daha evlenmeden annenle konuşurken söz hakkı vermeyen kayınvalide sana o söz hakkını iyi günde bile vermez.

Hepsini okuyamadım.
kendinize bu adamı nasıl yakıştırdınız? Ay yapmayın zaten size uygun biri değil iyi ki altın problem olmuş yoksa siz ayrilmazdiniz

Allah kurtarmış çünkü bakmış sizde kurtulacak akıl yok el atmış şükür

Yani okurken saskina döndüm. Arkadasim, lütfen ama barismayin sakin bu insanla. Yani, bu adamin nesini sevdiniz anlamiyorum. Bazen insanin gözünün önüne perde iner derler. Sizinkisi sanki böyle bir sey. Size yalvarmasi gerekirken bu adamin, siz ona yalvariyorsunuz. Farkindamisiniz? Cünkü siz resmen cöpsüz üzümken, sizi sindirmeye calismis bu kisi.
Kendinize bu kötülügü yapmayin. Bende avrupada yasiyorum. Buradada kafa dengi insanlar oluyor. Baskasiyla tanisirsiniz. Cok daha iyi ve saglikli bir iliski olur hemde. Bence dua edin kurtuldum diye.

Yahu bacım çık bi Fransada kafanı kaldır gez bu ne yokluk erkeksizliktir, Allahın fransasında adam mı kalmadı? Kafayı mı yediniz gerçekten? Ama bi konuda sizi tebrik etmeden geçemicem, bunca leş özellik, deccal gibi bir adam, kendini paspas edicek bunca konuyu geçip altında kırmızı çizi çekmen asfagahhd

Fransa’da olup basıl bu kadar pamuk kutuya saklanmış gibi yaşayabiliyorsunuz?
İyi ki bu mesele yüzünden adam senden ayrılmış senin ayrılacağın yokmuş başın beladan kurtulmuş RESMEN.

Üstelik konunun sadece azıcık kısmını okudum. Sen bu kadar kimseyi tanımaz halinle bu kişiyle evlenirsen seni mahvederler.

Sevginin körlüğü umarin gözü nüz acilir aileler bilir okuyunca darlandim bu nasil gamsiz adam eski karisinida unutamamiş nite içsin ki yoksa kendine yazik etme ne isin var böyle biriyle 1 ay aĝlar unutursun evlenirsen çocuk olursa dünyan zindan olacak bu adamla

Allah seni koruyor. Farkibda degilsin.

Allah'ın sana olmamasını göstermesi için başına bir meteor taşı mı düşmesini bekliyorsun?
Sevgi sadece bir kişi ile sınırlı kalabilse dünya uzerinde herkes bir insanı sever onla ölür giderdi başka insan kalmamış gibi neden sürekli ille de o diyorsun?

Lütfen adamı unut ve önüne bak. Arabanı mi sattın daha güzelini alırsın işi mi biraktin tekrar iş bulursun yeterki dönüşü zor hatalar yapma. Alkolik adam huysuz anasına bakıcı ergen yarmasi oğluna bakıcı evine de hizmetçi arıyor. Bu kadın da gece de koynuna girse ve masraf cikarmasa diye bakıyor çakal.
Biz geçen hafta biraz memlekete gittik. Sabah kalkıp kayinvalideme günaydın dedim. Ne günaydın öğlen oldu gibi saçma sapan konuştu. Orda 5gun kendimi yorgun ve mutsuz hissettim geçmek bilmedi sanki. Diiger günler günaydın bile demedim cadıya. Benim günaydınim bile fazla ona

Yarıya kadar okudum Allah aşkına alkol bağımlısı dul bir adamın neyini sevdiniz ben olsam ağırlığımca altın almazsan seninle evlenmeyi asla kabul etmezdim derdimçünkü şartları ağır yahu hem anne hem çocuk of başka bir de alkol fazla içiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…