Altın yüzünden nişanlım benden ayrıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani şimdi linç yiyeceğim de... Boşanmış çocuklu adam esas çabalaması gerekirken niye siz yaranmaya çalışıyorsunuz ki?
Dezavantajlı olan siz değilsiniz, o.
Ben asla bu şartları kabul etmem. Yok anasıyla yaşayacağım, yok çocuğuna bakacağım... Ohooo!
Altın falan zaten sonraki işler.
Esas baştaki şartlar fecaat.
Hem boşanmış hem çocuklu haliyle bir de şart uyduruyor. Maşallah, özgüvene bak sen.
Ayrıca yaşı da geçmiş, şu durumda neyini cazip buldunuz bu işin?

İnşallah sattıklarının parasını ona göndermemişsindir. Allah yüzüne bakmış. Adam anasına baktıracak, danasına bak diye velayeti alacak, üzerine haftada 4 bak dikkatli bak 4 şişe (rakının Türkiye fiyatına da bak) rakı gömecek, sarhoşken ağzına edecek, yanına gittiğinde belki de bu haldeyken seni dövecek. Sen hâlâ bu adamın peşinden koşacaksın ve adam 200gr altın istedin diye senden ayrılacak. Belki o 110gr da yoktu yalandan söyledi. Kızım deli misin divane misin, kavanozda mı büyüttüler seni. Git kurban kes üzerine de terapi al, canının hiç kıymeti yok anlaşılan, daha ne diyeyim ki.

hepsini okumadım ama okuduklarım yetti. en son annen istememiş ve adam buna katlanamam demiş ya orda kaldım. sizin yapamadığınız şeyi adam yapmış. Allah razı olsun diyip üzerine bir kurban kesmeniz lazım. zira siz bu alik halle bu adamı bırakmaz kölesi olurdunuz. ailenize üzüldüm sizin gibi alik bir kız yetistirmisler... evlerden ırak, kızlarım var tövbe kinamiyorum ama böylesi kızların ailelerine çok üzülüyorum... tek kelime ile yazık (ailenize)

Yarısına kadar okudum ,yaşın kaç olursa olsun ailenin yerinde olsam kapıyı üstüne kilitler bu adamla gorusturmezdim. Allah kurtarmış...

Seni şu halde bile inanılmaz ezmişler bir de aileni bırakıp gurbete gelince ne yapacaklar hiç düşündün mü. Alkolik kocaya, anasına ve çocuğuna hizmetçi olacaksın. Ayrıca çocuğun velayetini almanın senin düğün tarihi belirlenme zamanlarına denk gelmesi tesadüf mü sence? Sen ortada olmasaydın o çocuğun velayetini alacağını da sanmıyorum. Baktıracak kadini bulunca çocuğu yanına almak aklına gelmiş.

Ana oğul içimi daralttılar sen Gerçekten o eve gitmek istedigine emin misin. Bu hikayede 10 yaşındaki çocuk ve sana yazık. Ama senin kendini kurtarma şansın var en azından.

Valla ya kınamiyorum evlatlarimiz var.
Konu sahibi çok saf

Duygusal anlamda çok büyük boşlukta olduğunu dusunuyorum bu adamı kabul edip seni bu kadar basitlestirirlerken bunu goremeyip hala seviyorum dediğin için.
Aynı şehirde yasasaniz coktan ayrilmistiniz, uzak mesafe ilişkiniz biraz tatlı geldi herhalde.

Allah'ın sevdiği kuluymusunuz evlenmeden bu olaylar olmus. Lütfen kendinizin ne kadar değerli olduğunu görün ve ayrılın. Allah aşkına.

Adamdan vazgeçin diye dövmüşler sizi. Benim akrabamı da eve kilitlemişlerdi.
Ama işe yaramadı. 18'ini doldurduğu gün evlendi resmen o adamla. İşte kirayı ödeyemediği için 3-5 sefer evden falan attılar. İşte biraz açlık çektiler. O arada bir de çocuk yaptı sağ olsun. Hayır anlamıyorum, açken nasıl sevişir insan.
İşte sonra kocası aldattı, bunu anasının evine bizzat yolladı. Yollamasa gelmezdi. Ama adam senden tiksiniyorum demiş işte. Eh çocuğunu da 7 senedir falan görmüyor adam.
Öööyle bir anlatasım geldi. Ne bileyim ders falan alacak olan vardıysa...

İlk eşin niye boşandığını hala göremiyor ve anlamak istemiyorsunuz. Size söyleyebileceğim en hayırlı şey inşallah adam barışma girişiminde bulunmaz. Dayanamaz barışırım diyorsunuz bunun önüne geçmesinin tek yolu adamın istememesi. O kadar çok taviz vermişsiniz ki adam kendini bulunmaz hint kumaşı sanmış. Hepimiz ailemiz eşimiz için fedakarlıklar yapıyoruz ama bu karşılıklı oluyor. Üstelik kaynanayla oturmayı kabul etmek de ne bileyim..

Daha 30 yaşındasın heleniizm, aklından zorun mu var? İnsan kendine bile isteye bu kötülüğü yapar mı? Başına silah mı dayadilar bu adamı kabul etmen için yoksa başka türlüsü mümkün değil. Adamın her hareketi red flag.

Şimdiden sana böyle davranan ileride neler yapar hayal bile edemiyorum. Aslinda bdv de yazan bir sürü kadın var. Sanırım sizde ileride başlık açarsınız: kocam içip içip beni dövüyor, kaynanam bana eziyet ediyor, kocam annesini savunuyor, kocam aile olduğumuzu kabul etmedi, kocam altınlarımı aldı geri vermiyor, kocamın oğlu vs..

Kendine biraz saygın varsa aramazsın. Ruh sağlığı yerinde olan bir insanın bu şartlarda ilişkisini sürdürmesi mümkün değil. O yüzden terapi alın, tedavi olun.

Bu arada adam sizi sevmiyor. Sadece sizin gibi bu koşulları kabul eden birini bulamaz.

ALLAH o adamdan razı olsun,sizi kendinden kurtarmış yoksa siz dün ağaç kavuğundan çıkmış hayatında ilk gördüğü erkeğe ahhha erkek erkek vaovvvv erkek diye yapışan ergen abaza kız gibi adama yapışacakmışsınız.

Ay konu sahibi kafayı yiyorum içip içip sana ağza alınmayacak laflar eden biriyle hayatını niye birlestiriyorsun seninki aşk değil. Fransa'da pek bir çevren yok muhtemelen doğru düzgün ilişki yaşamadın bunu aşk zannediyorsun yapma lütfen. Ayrıca bu adama niye çocuğun velayeti veriliyor. Yazık o ayyaş çocuk yetiştirmeyi ne bilecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…